Skocz do zawartości

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, misiekkb napisał:

Są w sklepie i to nawet wszystkie modele Sonorusów, więć do wyboru do koloru. Nie ma tylko D8000 z nausznych od Finala :(, a to zacne słuchawki.

No fajne są D8000, dziś miałem okazję posłuchać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, _koza_ napisał:

A ktoś może by miał wygrzane Audioquesty ? 

I w ogóle w jakich godzinach jest otwarty sklep w soboty ? Na stronie jest 10-18, a na stronie z aukcjami widnieje 12-16 

10-18.
"Ostatnio" była zmiana, i pewnie na stronie z aukcjami nie jest zaktualizowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Compton napisał:

4000$ i tylko fajne? :lol:

Dziś słuchałem Orfeuszy i też były fajne :) .

 

Po prostu od pewnego pułapu ciężko się do czegoś przyczepić w słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SQ=009
Barwa=HE90

 

 

1 godzinę temu, Compton napisał:

Aha :)

 

Czyli możemy podzielić słuchawki na: K701, fajne (drogie) i niefajne? :lol:

 

A po co dzielić? Nie można po prostu słuchać i mieć frajdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie Orfeusze rozczarowały z wyjątkiem sceny, która była po prostu taka jaka powinna być.

Dla mnie najlepsze są Staxy SR-009 chociaż ten egzemplarz, który był na spotkaniu był na stockowych padach, gdyby był na padach od Audeze to i w kontekście sceny lepiej by pokazał możliwości flagowca Stax :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orfiki trochę chyba za grzeczne są. Chociaż przy dłuższym odsłuchu może to być ogromnym plusem. Zupełny brak zmęczenia.
Scena w Senkach to coś wspaniałego. Przecudowna głębia, piękne bryły, wielkość taka jaka powinna być, pozycjonowanie... Wszystko, tutaj referencja. 
009 leży imo pod względem sceny. Zupełny brak grania przed. Ale za to cała reszta... 
009 to PC a cała reszta słuchawek to konsole (Orfiki to ps4). 

Ogólnie żadne słuchawki nie były 10/10, ale za to kanapeczki... Klasa, 10/10 w pełni zasłużone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

009 to tak jak @Baele napisał z padami od Audeze to zupełnie inna scena, na plus. Ja też wolę 009, gdyż Orfeusze dla mnie są za bardzo wygładzone, brak im pazura, czyli dla mnie emocji, to mnie więcej tak jakby słuchać Orkiestrę Wiedeńską (HE90) a Bostońską, czy starszą Moskiewską (009), albo konkurs pianistyczny a recital pianistyczny. 

Co do LST to mimo nie najlepszego źródła, jakim był Sony 808ES, gdyż drugi wzmacniacz flagowy T+A to jakaś kpina, gdyż skrajne pasma wykastrowane, podbita wyższa średnica, tylko rozdzielczość i szczegółowość była dobra, ale tylko na średnicy, do tego granie bardzo suche, bez nasycenia pokazał że można wiele uzyskać z 009 mająć dobry wzmacniacz, gdyż bardzo skaluje dźwięk. Jak dla mnie 009 na LST i Sonym zagrały lepiej niż z T8000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, misiekkb napisał:

Co do LST to mimo nie najlepszego źródła, jakim był Sony 808ES, gdyż drugi wzmacniacz flagowy T+A to jakaś kpina, gdyż skrajne pasma wykastrowane, podbita wyższa średnica, tylko rozdzielczość i szczegółowość była dobra, ale tylko na średnicy, do tego granie bardzo suche, bez nasycenia pokazał że można wiele uzyskać z 009 mająć dobry wzmacniacz, gdyż bardzo skaluje dźwięk. Jak dla mnie 009 na LST i Sonym zagrały lepiej niż z T8000.

Potwierdzam.

T+A ładnie wyglądał ważył sporo ale grał jakby miał zły dzień tak bez życia.

 

009 zagrały efektownie, he90 naturalnie pomimo że skraje pasma obcięte.

Ale jest to zderzenie dwóch różnych epok 009 powinny być porównywane do he1 a nie do he90.

 

Pokazały się też B&O H6v2 fajne ale za spokojnie dla mnie granie, bez pazura bez uderzenia spójna lekko szara średnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bachankas napisał:

Iski nie są killerami gigantów, ale cena/jakość super

 

Podobnie było z innymi chinczykami jak superlux hd681 hd668, takstar hd6000 pro80.

Wystarczy popatrzeć w temat predoru pro82, 135osób się zapisało a czasem ktoś brał więcej niż 1szt.

Ten model zaleje forumowy komis i allegro a nikt o nich tyle nie mówi :D ze taki killer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności