Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej zapraszamy. Informuję tylko że może być ciasno. :)

 

W najbliższej okolicy nie wiem jak będzie z kwestią parkowania. Sklep jest w centrum miasta i może być problem.

 

Ja jeszcze nigdy nie miałem kłopotu żeby zaparkować praktycznie przed samym sklepem, więc wątpię, żeby akurat w tą sobotę był wielki problem z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory spotkania były głównie w niedzielę, więc i problem z parkowaniem był raczej mniejszy.

Ja raz (na dziesięć?) parkowałem ulicę obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że nie kłamaliście z tym tajskim masażem ;)))

O kurka, będzie się działo :D

 

Jest w stanie ktoś Focale Listen przytargać?

 

Zapytaj się Synthaxa czy będzie, gdyż z tego co wiem to on je, ale chyba na jeszcze je Szwagiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zapraszamy. Informuję tylko że może być ciasno. :)

 

W najbliższej okolicy nie wiem jak będzie z kwestią parkowania. Sklep jest w centrum miasta i może być problem.

 

Czy LCD-4 są na stanie do posłuchania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma może jakieś iemy low profile, to znaczy żeby nie wystawały poza obręb ucha, grające rozdzielczo, szczegółowo, równo? Gdyż szukam jakiś zamienników dla etów er-4s, myślałem że wrócę do phonaków, ale są dla mnie za ostre i ta średnica tak sztucznie podkoloryzowana i podbita, a to były kiedyś moje ulubione słuchawki, a z takie marki jak Westone, Shure to odpadają.

Edytowane przez misiekkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma może jakieś iemy low profile, to znaczy żeby nie wystawały poza obręb ucha, grające rozdzielczo, szczegółowo, równo? Gdyż szukam jakiś zamienników dla etów er-4s, myślałem że wrócę do phonaków, ale są dla mnie za ostre i ta średnica tak sztucznie podkoloryzowana i podbita, a to były kiedyś moje ulubione słuchawki, a z takie marki jak Westone, Shure to odpadają.

 

Flare Audio znasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania piecze babeczki. Będą na meetcie jako poczęstunek. Foto w załączniku no i zapraszamy.

 

Zdjęcia są do góry nogami, ale zarówno na Windowsie jak i Macu wyświetlają się normalnie, więc nie wiem, jak to obrócić na forum :)

IMG_2446.JPG

IMG_2447.JPG

Edytowane przez lawrence
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania piecze babeczki. Będą na meetcie jako poczęstunek. Foto w załączniku no i zapraszamy.

 

Zdjęcia są do góry nogami, ale zarówno na Windowsie jak i Macu wyświetlają się normalnie, więc nie wiem, jak to obrócić na forum :)

A człowiek sobie akurat zrobił przerwę od słodyczy :(

 

Jeszcze jedna zachciewajka mi się włączyła: jakby ktoś HD25/Amperiory albo DT1350 zabrał, to tez byłbym wdzięczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności