Skocz do zawartości

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018


Rekomendowane odpowiedzi

@saudio przesłuchałem T8000 dzisiaj dokładnie i poniekąd zgadzam się z tym że może być lepszy do 007 niż do 009, zwłaszcza dla osób, które lubią brzmienie 009 z Eurydicą, a nie 007t, gdyż T8000 ma bardzo szybki decay jak na hybrydę, wypełnienie i nasycenie basu też jest raczej bo lżejszej stronie. On jest tak jakby pod moje gusta, czyli szybki bas, z nieżłym impaktem i kickiem, tekstury są bardzo dobre, ale wypełnienia/nasycenia jakoś dla osób, które to uwielbiają będzie za mało. Średnica jest plastyczna, nasycona, szczegółowa, ale nie jakoś przesłodzona. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na mnie narzekaliście, że przychodzę wcześnie ;) . Tymczasem on chce już godzinę przed koczować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od Niego chciałem potwierdzenia tych pierwszych wrażeń T8000+SR-009 bo mam Eurydykę i 009 i opis brzmienia  z nowym wzmacniaczem Staxa idealnie pasuje do tego jaki mam z Eurydyką :-)

Zobaczymy co po odsłuchach napiszą inni koledzy ?

Edytowane przez Eternal Seeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tłoczno :)
Na plus - możliwość porównania ekipy DAPów małych i tanich :)
Na moje ucho:
M1>M2s=N3>AP100>AP60
Wszystkie zdeklasowane przez Kanna, super sprzęt
Ze słuchawek iSine 20 - rewelacja, ISK bardzo fajne jak na swoją cenę, Z1R takie sobie, a HE400S z Kannem pięknie grają

Wysłane z mojego Moto G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dzięki za meet, chociażby ze względu na ilość osób i rodzaj sprzętu był dość udany :) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie były zamulone, dla niektórych nawet dość/za jasne lub z jakimś wybiciem na wysokiej średnicy. Ale to takie granie typu Nighthawkowego. Mają fajny bas, chociaż z nienajlepszą kontrolą. Kameralne, ciekawe, albo je kochasz albo nienawidzisz. Ale cena absolutnie z kosmosu, ja je wyceniałem tak między 3000 i 4000, @pankracy_waw bodajże nawet 2000 rzucił (ale to bezpośrednio po staxach, więc miał trochę kontrast :D).

Za to wykonanie super i wygoda super. Grały ze wszystkiego, mi najlepiej z Fiio X5gen2. Dla mnie to bardzo fajne słuchawki, ale nie jako główne i nie za takie pieniądze.

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bachankas

A mówiłem, 400s to cudo... Do momentu aż się nie rozleca.

 

@Compton Z1R dosyć ciepło. Czuć było że nie dostały takiego prądu, takiego napięcia jakie powinny dostać. Cholernie wymagające słuchawki. Ale imo mają predyspozycje do najlepszych zamkniętych jakie są do kupienia jako nowe.

 

@Eternal Seeker T8000 jasny, dosyć bardzo jasny. 009 potrafiły zakuć w ucho.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności