Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018


Rekomendowane odpowiedzi

nie no questyle jest jak najbardziej grą wartą świeczki w tej cenie. Bardzo mi się podobał i na pewno polecam innym, żeby przekonali się na własne uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, misiekkb napisał:

cena będzie wynosiła z tego co rozmawiałem około 3400. Aspekt dźwiękowy nie porównam, gdyż 600i słuchałem zaledwie przez ułamek sekundy.

 

a nie 2400?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, misiekkb napisał:

nie, 3400 coś koło tego, dlatego mówiliśmy że takie Aune X1s z X7 jest tańszy, ale nie ta jakość dźwiękowa.

 

no to pozostaje mi poczekać na pierwsze używki na rynku wtórnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak puścili nam utwór testowy z HD650 to ja już byłem w drodzę do banku wypełniać wniosek o kredyt.

Zagrały go lepiej niż Eleary, HD800s i Ether Flow. Z DT990 też bardzo przyzwoicie.

Tyle powietrza, tyle przestrzeni to ja nigdy w 650 nie słyszałem. No i bas nie do poznania.

Na pozostałych utworach już nie było aż tak wybitnie, ale dalej to jedne z najlepszych połączeń z HD650! W pobliżu tej ceny ciężko znaleźć coś tak przyzwoitego.

 

@Superata

Promocja na samo urządzenie to super sprawa, ale może w następnej "okazji na dzień dziecka/walentynki/..." jeden czy dwa zestawy HD650 + 400i to nie byłby najgorszy pomysł.

 

A co do meeta to czy ten tor z którym grały HE-6 nadal miał te icki Chorda? Jeśli tak, to które to są? Chorus Reference?

Edytowane przez Firegon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby nie było 400i dźwięk był fajny na dynamikach, na planarach już słabo.

@Firegon

Te kable to Chord Chours 2. Tutaj chodzi bardziej o 2quta że trzeba mu wyostrzać wysokie tony, a Chorusy 2 się do tego nadają, gdyż wysotrzają wysokie tony, przyśpieszają bas, a jednocześnie nie traci się wypełnienia na basie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi misiekkb, planary nie chciały na tym Questyle grać. Sprawdziliśmy wszystkie i blado to zagrało. Dynamiki to zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Firegon napisał:

Jak puścili nam utwór testowy z HD650 to ja już byłem w drodzę do banku wypełniać wniosek o kredyt.

Tyle powietrza, tyle przestrzeni to ja nigdy w 650 nie słyszałem. No i bas nie do poznania.

Skoro tak dobrze wypadły z ciemnymi HD650 to może też być to dobre połączenie z NH. Zainteresowałeś mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Palpatine napisał:

Skoro tak dobrze wypadły z ciemnymi HD650 to może też być to dobre połączenie z NH. Zainteresowałeś mnie :)

 

Od razu muszę sprecyzować. One zagrały ich utwór demo/testowy najlepiej. Wybitnie! Fantastycznie! Fenomenalnie! 

No ale jak się podłączyło własną muzykę to z HD650 zagrały juz "tylko" dobrze. 

Uwazam je za bardzo ciekawą propozycję( i jednego z głównych kandydatów dla ludzi z HD650 ), ale nie będę tutaj mówił, ze to jakiś killer cenowy. 

Kontrola basu i szczegółowość to takie dwa aspekty, które się wg. mnie wyrózniały. A z negatywów to na pewno scena.  

No na 100%, warto odsłuchać i sprawdzić.

Edytowane przez Firegon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jak na combo to fajny sprzęt pod HD650, oczywiście mówię jeśli chcemy kupić nowy. Gdyż w cenie 3500 z używanych to owiele lepsze zestawy można złożyć pod każde słuchawki, a tutaj planary nie grają, nie ważne czy Audeze czy Hifimany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 400i posłuchałem na obu posiadanych parach M&D, potem dla pewności na Sonorusach VI i niestety wniosek był taki, że chciałbym te combo mieć. Wspaniałe wypełnienie średnicy to jest to, co utkwiło mi w pamięci najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2017 o 22:09, Mayster napisał:

Ja będę, więc mogę wziąć M1 i UPa. Mogę zabrać coś spośród sprzętu, który był na ostatnim meecie w Żywcu. o ile AM przewidział jakieś dodatkowe tematy :)

 

Shanling M1, UP
Colorfly C10, C200


Matrix X-Sabre Pro
Chord Mojo, 2Qute, Hugo TT
Burson Conductor V2+, Soloist SL MK2
Aune S6, S7 i bardzo fajnie doki od Aune - E1. Do tego oczywiście reszta modeli z oferty.
 

 

Kiedy być może jeszcze będziesz? colorflayki mnie najbardziej ciekawią z tych cytowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chord 2qute i mojo orazu Aune S6 jest u nas każdego dnia.

Colorfly i Matrix X-Sabre Pro nie było. Shanling M1 już jest lepszy twój soniak od niego, a jak komuś brakuje mocy w A15 to wziąść A35, który jest bardzo ciekawym odtwarzaczem, brzmienie typowe dla odtwarzaczy sony, do tego nie jest duży i ciężki, długi czas działania na baterii oraz moc dwa razy większa niż A15, już dawał radę jako tako z Etyami er4-s. Oraz ma lepszą szczegółowość i rozdzielczość niż M1, a brzmieniowo soniacz ma tak jak napisałem typowo swoją charakterystykę sony, czyli jest miękko, trochę ciepły, a m1 jest bardzo ciepłym odtwarzaczem. Shaling UP to nie wiem do jakich słuchawek to jest, gdyż nie dosyć że nie ma mocy, to jeszcze wpięcie do np. iphona 6 powoduje degradację SQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie (i nie tylko) jest wręcz przeciwnie - M1 ma stosunkowo lekką podstawę basową, a góry normalną ilość. Chyba te A15 mocno niedomagają na dole i sypią wyostrzoną górą, że odniosłeś takie wrażenie. O jakimkolwiek ociepleniu można mówić prędzej przy UPie, ale tutaj znów jest świetna góra - rozdzielcza, czytelna. Wychodzi na to, że masz bardzo specyficzny gust i odbiór niektórych rzeczy, bo zarówno różni recenzenci, jak i spora liczba posiadaczy w/w modeli ma znacząco inne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności