Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie już na następnych meetach nie będzie niestety, przez rok na emigracji siedzę, ale postuluję o jakieś identyfikatory, zeby łatwiej się ogarniać, kto jest kim na meecie xD

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakietki z nickiem z forum XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko potwierdzić, ze spotkanie było bardzo udane i sympatyczne. 

Wnioski? W sumie dwa...

Nighthawk'i nie takie straszne jak je opisują ?

HE-6 i tor z których grały pozamiatała wszystko, gdyby nie mini elektrownia której potrzebują do prawidłowego/cudownego grania szukałbym ich celem zakupu. Czy jest szansa, ze za miesiąc bedą na kolejnym spotkaniu. Chętnie sprawdziłbym je w swoim torze stacjonarnym. Może modyfikowany Virtus da im radę??

Edytowane przez Name44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bachankas napisał:

Mnie już na następnych meetach nie będzie niestety, przez rok na emigracji siedzę, ale postuluję o jakieś identyfikatory, zeby łatwiej się ogarniać, kto jest kim na meecie xD

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
 

Będziem tęsknić :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

39 minut temu, bachankas napisał:

Podrzuci ktoś namiary na tę japońszczyznę, która na poczatku meetu na lapku leciała, miałem pytać wcześniej,a le wypadło mi z głowy.
Smyczki, kobiece wokale, fajne to było :D

A proszę.

 

A to jakbyś chciał coś mniej ugrzecznionego ;)

 

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@timecage to było na pierwszym meetcie. Uwielbiam Kalafinę, zwłaszcza koncertówki. Co do Ali Project to muszę mieć nastrój żeby słuchać.

@bachankas To nie było japońskie, tylko chińskie, fakt że wydane w Japonii i była to płyta "Dancing With Drums"

Edytowane przez misiekkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej by się przydało doprecyzować, które Staxy, gdyż mam jedne i znam dobrze 6 par innych i każda z nich ma inną sygnaturkę brzmieniową, jedynie co jest wspólne to wysokie, ale bas czy średnica to zależy od modelu i mogą to być zmiany nawet i o 180 stopni. Jak będę jechał prosto z domu i do domu do pracy to je wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, misiekkb napisał:

Raczej by się przydało doprecyzować, które Staxy, gdyż mam jedne i znam dobrze 6 par innych i każda z nich ma inną sygnaturkę brzmieniową, jedynie co jest wspólne to wysokie, ale bas czy średnica to zależy od modelu i mogą to być zmiany nawet i o 180 stopni. Jak będę jechał prosto z domu i do domu do pracy to je wezmę.

 

nie spodziewałem się możliwości takiego wyboru, ja bym celował w dobrą średnicę i górę. Bas delikatny mi wystarczy. Najbardziej zwracam uwagę na separację dźwięku, albo nie......... weź najgorsze bo znowu coś mi się spodoba i znowu wydam kupę kasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano mniej więcej co model to inne brzmienie, zresztą pięć modeli Karmazynowy opisał w temacie Staxów i jak widać każda inaczej prawie gra, a jeszcze tyle modeli. Najmniejsza różnica jeśli chodzi o sposób brzmienia między modelami jest tak jak napisałem na średnicy. Więć nie można tak napisać że Staxa bym przesłuchał, gdyż modele się różnią i to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kogo ujrzę w przyszły weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O :) .

To się pochwal jak wpadniesz, że Ty to Ty.

 

Ja też raczej będę, ale z nowych zabawek mam tylko Beyery Custom Street do zabrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, pankracy_waw napisał:

Jaka data tym razem jest ? W ta sobotę jestem wyjechany z wwa. W przyszłym jest szansa wiec he6 z torem i isine 20 mogą być.

 

M.

29.04

 

mnie nie będzie bo jestem zmuszony jechać na wesele na drugi koniec polski :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, misiekkb napisał:

29.04 

@Mayster
a będziesz miał że sobą Matrixa X-sabre Pro?

 

@pankracy_waw
masz nowy tor do He-6?

 

Tomanek doszedl do dac'a. Było zapytanie o he6 z torem jaki ostatnio gral. Wezmę  kable od chorda,tomanka, he6 + forza noir i hybryda od he.

Oczywiście jeżeli uda sie wykroić te 3-4h w weekend.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2quta z Tomankiem z chęcią posłucham co tam dał zasilacz, gdyż ostatnio zrobiłem porównanie 2qute vs Yulong D18 i Yulong całościowo wygrał z 2qutem na stockowym zasilaczem, mimo tego że wysoki bas jest bardziej clarity, a na D18 jest smooth, ale Yulong schodzi niżej na basie, ma lepszą rozdzielczość na średnich i wysokich oraz nie wycofuje wysokich jak 2qute.
 

A ja wezmę Staxy tak jak chciałeś i parę innych osób posłuchać.


@bachankas
jeśli chcesz smyczki i kobiece wokale to posłuchaj OST z "Nier: Automata", zwłaszcza polecam koncertówkę

 

Edytowane przez misiekkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności