Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018


Rekomendowane odpowiedzi

 

Tam były moje B8?! xDDDDDDDDDDD LOL! Perul się będzie gęęęęęsto tłumaczył ]:->

były - musiałem przecież przetestować "w terenie" :ph34r: .

 

No ale żebym ja się od obcych ludziów o tym na forum dowiadywał... I do tego jeszcze "perulowe", a nie "nojsowe"... No potwarz, drogi Panie! Totalna degrengolada! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tam były moje B8?! xDDDDDDDDDDD LOL! Perul się będzie gęęęęęsto tłumaczył ]:->

były - musiałem przecież przetestować "w terenie" :ph34r: .

 

No ale żebym ja się od obcych ludziów o tym na forum dowiadywał... I do tego jeszcze "perulowe", a nie "nojsowe"... No potwarz, drogi Panie! Totalna degrengolada! :D

 

a bo mnie tak naszło z pół godziny przed wyjściem, że może w metrze przetestuję - całkiem całkiem dawały radę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja napiszę kilka słów. Meet jak każdy w AM był udany, bo jak inaczej może być w najlepszym sklepie audio w kraju? ;) Babeczki były, zgrabne i ponętne, słodkie... coś tam jeszcze obiecywali, ale słowa nie dotrzymali, no trudno ;) Meet był z serii kameralnych, do 15 osób, bywało więcej, ale ma to swoje plusy - więcej czasu na słuchanie, pogadać na spokojnie też można sensowniej. Co mi się podobało:

 

- Foxtexy T50 mk3 Synthaxa - bardzo fajne, równe granie

- chińczyki Vaieta przyniesione przez Perula - bardzo ciekawe słuchawki, grały naprawdę całkiem rasowo, wykonanie jak najbardziej dobre, bardzo lekkie i wygodne, dość dobrze izolujące i nie cieknące dźwiękiem na zewnątrz, ze znaczkiem Denona czy innego Fostexa kosztowałyby pewnie conajmniej 2 kpln

- zestaw Yulongów Miśka - super sprzęt, bardzo rozdzielcze, szczegółowe granie ze świetną dynamiką, szybkie, ze sporą sceną - ukradłem do domu i będę testował

- Sonorous VI - słuchałem pierwszy raz chyba, bardzo dobre słuchawki, jak na dynamiki, niestety góra charakterystyczna dla konstrukcji, takie Listen sporo lepsze w tym względzie

- wzmak (zestaw) Perula - jak każde sprzęty jego brata, strojone chyba na spółkę z Perulem, super analogowe granie, ja miałem dzisiaj V-Feta Sony, które są uważane za grające "lampowo" górą pasma, ale dopiero wzmak Perula gra naprawdę analogowo, określiłbym brzmienie jako "smooth" , mimo to bardzo rozdzielcze, zero mulenia, ale ciepło i analogowo, bardzo fajne rasowe granie

 

Więcej w tym momencie nie pamiętam sprzętów, które mnie pozytywnie zaskoczyły, jak sobie przypomnę to napiszę.

 

Dzięki za spotkanie!

 

ps. proponowałbym jakieś identyfikatory na kolejne meety, każdy sobie wpisuje xywę na karteczkę, przyczepia i wszystko jest jasne :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Życie Bachankas. Jak nie teraz, to następnym razem. :)

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nikogo nie ma.

Jeśli nikt nie pojawi się do godziny 16, to zamykamy lokal i idziemy do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mieszkam w Stolicy, więc nie mogę Was odwiedzić. Chyba że będę kiedyś dłużej w Wawie. Ale inicjatywa fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety u mnie nagle zapowiedzieli pracującą sobotę, więc też odpadłem. Mam nadzieję, że następnym razem obejdzie się bez niespodzianek.

Ktoś zda relację?

Edytowane przez Michaelz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności