Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Przenośny odtwarzacz do +/- 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam jakiegoś przenośnego grajka za około 200 zł, będzie to mój pierwszy taki sprzęt słuchawki jakich będę na nich używał to np. HyperX Cloud, Akg k518, somic v2 lub jakieś doki . Fajnie jakby grajek miał ciemno ciepławe granie żeby ładnie podkoloryzować HyperX Cloudy . Muzyka jakiej słucham to trap, rock, drumstep,dubstep i inne ale głównie rozrywkowe typy muzyki w których dużo się dzieje, są dynamiczne, bass schodzi nisko lub jest potężny punktowo (przynajmniej taki być powinien).Co do preferencji nie ważne czy będzie posiadał ekran jeżeli będzie lepiej grał kosztem ekranu to wolę takiego a jeżeli nie będzie różnicy to ekran będzie miłym dodatkiem . Przykładowe piosenki jakich słucham :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście poleciłbym to:

http://www.ceneo.pl/13735697

 

Sansa clip zip w niektorych miejscach uchodziła swego czasu za legende w tej przedziałce cenowej (razem z poprzednimi wersjami sansy).

 

Nie wiem jak wypadają ich nowsze modele, nie posiadałem/nie słyszałem więc nie będę się wypowiadał tudzież polecał.

 

Super sprawdza się z dokami i z mniej wymagającymi nausznymi nie powinno mieć żadnych problemów.

 

W przypadku kupna polecałbym wgrać soft rockboxa jako pierwszą operację. Poza fantastycznym softem zyskujemy ściągnięcie smiesznej unijnej blokady głośności która może przeszkadzać w przypadku mało wydajnych słuchawek.

 

Jedyne zastrzeżenie jakie bym tutaj miał to jest fakt że ten odtwarzacz raczej jest w okolicach neutralności. Z pewnością nie jest mocno ciepły/ciemny. Ale z softem rockboxa można go takiego zrobić poprzez fantastyczny EQ jeśli ktoś lubi takie zabawy.

Edytowane przez woookieee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności