Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test Astell&Kern AK300 z AK AMP


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Panów - mam pytanie: jak zrobić, żebym za każdym włączeniem AK300 nie musiał włączać opcji AMP, tylko żeby była ustawiona domyślnie? Mówiąc inaczej - chciałbym, żeby AK300 "pamiętał" przy każdorazowym włączeniu, że ma podłączony i aktywowany wzmacniacz. Obecnie po włączeniu mam na górnej belce zieloną ikonkę AMP, ale i tak muszę wejść w ustawienia i tam wcisnąć opcję AMP, żebym mógł słuchać z wyjść wzmacniacza. Dziwne, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtopic: czy ma ktoś namiary mailowe na jakiegoś zenka z Astella?

 

Chciałbym się zapytać o wskazanie racjonalnych powodów tak przesadnego nagrzewania się wzmacniacza w trakcie pracy. Mimo wszystko wydaje mi się, że nie jest to normalna sytuacja, kiedy wzmacniacz jest na tyle rozgrzany, że niekomfortowo trzyma się go w dłoni.

 

Jeżeli nie chcecie się dzielić adresem mailowy, to miałbym prośbę, żebyście się przynajmniej spytali. :)

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, westberg napisał:

Trochę offtopic: czy ma ktoś namiary mailowe na jakiegoś zenka z Astella?

 

Chciałbym się zapytać o wskazanie racjonalnych powodów tak przesadnego nagrzewania się wzmacniacza w trakcie pracy. Mimo wszystko wydaje mi się, że nie jest to normalna sytuacja, kiedy wzmacniacz jest na tyle rozgrzany, że niekomfortowo trzyma się go w dłoni.

 

Jeżeli nie chcecie się dzielić adresem mailowy, to miałbym prośbę, żebyście się przynajmniej spytali. :)

 

  

jaką pojemność ma aku i ile trzyma amp?

tutaj ci wyjdzie czy ma prawo się grzać

 

 

1 minutę temu, Karmazynowy napisał:

Chyba nie trzymałeś Mojo, które się ładuje i gra jednocześnie. :)

dobrze że nie chińskie bo zapach byłby piękny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hibi napisał:

jaką pojemność ma aku i ile trzyma amp?

tutaj ci wyjdzie czy ma prawo się grzać

 

 

 

 

Bateria ma 3400 mAh, a po dwóch godzinach grania spada mi gdzieś 25%. Co z tego wynika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, westberg napisał:

 

Bateria ma 3400 mAh, a po dwóch godzinach grania spada mi gdzieś 25%. Co z tego wynika?

że gdzieś ta energia musi ulecieć - w tym przypadku większość to straty i idzie na ciepło (chyb że masz jakąś elektrownię na uszach)

taki pionek ma 1700 gra na maxa ~15h i jest zimniutki - tu jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hibi napisał:

że gdzieś ta energia musi ulecieć - w tym przypadku większość to straty i idzie na ciepło (chyb że masz jakąś elektrownię na uszach)

taki pionek ma 1700 gra na maxa ~15h i jest zimniutki - tu jest różnica

 

Czyli, że powinienem se kupić jakieś wymagające wielce słuchawki, żeby energia szła w nauszniki, a nie do pieca? 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, westberg napisał:

 

Czyli, że powinienem se kupić jakieś wymagające wielce słuchawki, żeby energia szła w nauszniki, a nie do pieca? 

raczej nie, ampy tak mają - taka charakterystyka pracy

jeżeli deklarowany czas pracy znacząco się nie różni ot tego który otrzymujesz wszystko jest w porządku

taki DX80 też potrafi się mocno grzać w kieszeni - tu wychodzi  300mA/h

amp AK - 3400/8 = 425mA/h + DAP

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50xxx, wcześniej miałem 10xxx z tego co pamiętam. Zimny nie jest, ale wydaje mi się, że mniej się nagrzewa niż stary. Możliwe, że coś też było nie tak, bo musiałem na serwis wysłać. Masz taki znaczek, który przypomina ten od QR między dwoma gniazdami jack? Podejrzewam, że wtedy mogli zrobić jakieś zmiany. Odnoszę wrażenie, że poprawili kilka rzeczy na, które ludzie narzekali. Gniazda wydają się lepiej zrobione, światełka słabsze. Gra tak samo.

 

ps. do tego jeszcze nowe pudełko jest, które łatwiej się otwiera, ale zawartość niestety ta sama.

Edytowane przez nsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności