Skocz do zawartości

Test Astell&Kern AK300 z AK AMP


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

No powinieneś. Włącz WiFi w odtwarzaczu, zaloguj na swój router. Powinno się zaktualizować firmware i aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powinieneś. Włącz WiFi w odtwarzaczu, zaloguj na swój router. Powinno się zaktualizować firmware i aplikacje.

Tak zrobiłem, ale się nie chce apdejtować. Naciskam i nic. Czy apdejtowanie zależy od stanu baterii? Bo wykończyłem ją do cna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No baterię trzeba naładować,żeby nie padł DAP w trakcie apdejtu. Czy sam to wykrywa nie wiem. Trzeba miec też miejsce w pamięci głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wulkan - czy u Ciebie po odsłuchaniu albumu na tidal odtwarzacz się wyłącza lub usypia? U mnie pozostaje włączony. Często tak słucham przed snem i gdy się budzę to bateria prawie pusta (zależnie od tego w jakim stopniu była naładowana).

Ja to przyznam nie sprawdzałem. Zawsze słucham tam pojedynczych utworów. Potem wyłączam Tidala a na noc odtwarzacz cały. Kałacha zresztą włączam kiedy zamierzam go słuchać.

Nigdy jeszcze nie zasnąłem w słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wulkan - czy u Ciebie po odsłuchaniu albumu na tidal odtwarzacz się wyłącza lub usypia? U mnie pozostaje włączony. Często tak słucham przed snem i gdy się budzę to bateria prawie pusta (zależnie od tego w jakim stopniu była naładowana).

Nie mam pojęcia. Nie słuchałem nigdy nic z Tidala.

Kolega mówi że w tym roku ma być nowy flagowiec AK. Ktoś coś wie?

 

Kolega jest w "mylnym błędzie".

W dniu 27.12.2016 r. pisałem na Messengerze do Alexa An z iRivera i oto, co mi odpisał odnośnie mojego zapytania dot. następcy modelu 380: "We have no fixed plan for next model yet. even we do not decide its model name.".

To po co wersja AK 380 SS ?

 

Tym bardziej nowe wersje flagowca potwierdzają (póki co) brak następcy 380-tki.

Edytowane przez wulkan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to znaczy maja jeszcze sporo czasu. A to co Ci odpisal Alex moim zdaniem temu w ogole nie przeczy. Ja to wrecz interpretuje ze prace nad nastepca juz sa. Tylko nie ma scislego harmonogramu i nazwy komcowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu AK300 się tak długo ładuje i tak szybko rozładowuje? Ibasso ładowało mi się z komputera około 3 godzin i trzymało tak około 6, 7 godzin. AK aktualnie ładuje się 4 godziny i naładowało się dopiero 56%. W takim tempie to się naładuje w ciągu dnia roboczego. :wacko:

 

Wczoraj z pudełka AK miał 40% naładowania, a po dwóch godzinach zjechało do 8%. Tyle ciągnie ten stacjonarny procesor?

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mój AK300 też szybko baterię wysysa. Zwłaszcza z nausznymi. Ale ładuje się w miarę szybko.

Ładujesz ładowarką?
Tak. Od Galaxy Note 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mój AK300 też szybko baterię wysysa. Zwłaszcza z nausznymi. Ale ładuje się w miarę szybko.

Ładujesz ładowarką?

Wypróbuj ładowarkę Apple'a, z której ja korzystam. Z czasem, jak dokupisz AMP-a, będzie jak znalazł, bo dzięki temu szybko naładujesz tę kanapkę.

Dobra, dobra kusicielu. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do USB to się lepiej nie zbliżać - z AK70 również wieczność :)

 

westberg, kupiłeś AK300? Jak wrażenia?

Wrażenia są mniej więcej takie jak Twoje w recenzji. ******sty jest po prostu. Klarowność, separacja dźwięków, ogólna zrównoważona tonalność, ogromna szczegółowość. Szersza i głębsza scena niż w iBasso. No, super. Jedyny minusik to mniejsza dynamika względem iBasso. I bas nie schodzi tak nisko. Generalnie jednak minusy nie przesłaniają mi plusów. :) Zdecydowanie.

Edytowane przez westberg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK300 łączy ludzi a nie dzieli ;) .

 

Przy okazji tematu. Poważnie zastanawiałem się nad zakupem Powerbanka do AK300. Myślałem nad Vakoss 5000 mAh. Zbliżony wymiarami do DAPa. Ale ma tylko 1 A na USB a podobno lepiej 2,1 A.

 

Powerbank oczywiście na dłuższą jazdę autobusem czy pociągiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do USB to się lepiej nie zbliżać - z AK70 również wieczność :)

 

westberg, kupiłeś AK300? Jak wrażenia?

 

Opus z USB też ładuje się jakby chciał, a nie mógł. Przez pół nocy 40% chyba...

Edytowane przez Seler666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to znaczy maja jeszcze sporo czasu. A to co Ci odpisal Alex moim zdaniem temu w ogole nie przeczy. Ja to wrecz interpretuje ze prace nad nastepca juz sa. Tylko nie ma scislego harmonogramu i nazwy komcowej.

No właśnie dopiero się kapnąłem, że 380 stalowy dopiero wyszedł w grudniu i nawet ani jednej recenzji nie ma. Więc chyba jednak Wulkan ma rację. To jest ten nowy flagowiec.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności