Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Douszne/dokanałowe bluetooth pod czapkę zimową do 200 zł


Cibor

Pytanie

Znowu poszukuję słuchawek BT.

 

Do biegania/na siłkę kupiłem Awei A885BL i jestem zadowolony - jakosć dźwięku jest ok, zasięg, czas pracy również. Jedynie przy zmianie pozycji spada trochę jakość dźwięku, ale do przeżycia (zwłaszcza przy ćwiczeniach na ławeczce poziomej, po płożeniu się).

 

Teraz szukam czegoś bezprzewodowego, głównie do komunikacji miejskiej, ale nie zależy mi na jakiejś rewelacyjnej izolacji. Ważne żeby słuchawki pracowały przynajmniej 4-5h na jednym ładowaniu i można było na nie założyć czapkę zimową - odpadają konstrukcje mocno wystające poza ucho i z pałąkiem (nawet tym na tył głowy, bo w zimniejsze dni zakładam kaptur na czapkę).

 

Cena z wysyłką nie może przekroczyć 200 zł (i to naprawdę nieprzekraczalna granica).

 

Podsumowując:

- max. 200 zł

- czas działania > 4h

- obsługa aptX

- brak pałąka, nie mogą mocno wystawać z ucha

 

 

Obecnie mam na oku:

Brainwavz BLU-100 http://allegro.pl/sluchawki-bezprzewodowe-brainwavz-blu-100-gratisy-i5809283750.html (tutaj trochę obawiam się wystawania poza ucho i dopasowania słuchawek)

Kruger&Matz M5 http://www.ceneo.pl/45288067

 

 

Czy polecicie coś wartego uwagi?

 

 

 

==========

Edycja - zmieniłem typy, tamte nie były trafione.

Edytowane przez Cibor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na wstępie Witam Wszystkich, bo dawno mnie tu nie było.

Tak się składa, że od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem QCY QY19. Piszę szczęśliwym, bo to moje pierwsze takie słuchawki, kupione bez czytania recenzji itp, ale bardzo miło mnie zaskoczyły.

Z pewnością nie grają wybitnie czy głośno, ale są lekkie, wygodne, zaś dźwięk, hmm.. może i "płaściutki" choć nie wiem czy to dobre słowo i z pewnością recenzji tu nie zrobię, ale dla mnie przyjemny, nic nie dudni, nic nie świszcze, po prostu przy nich odpoczywam, nie męczę się, więc nie mając porównania z innymi bluetooth na tą chwilę uważam, że z pewnością są więcej niż dobre jak na cenę.

 

Mimo wszystko, choć starczą mi na jakiś czas to też dołączę się z pytaniem o w miarę tanie, wygodne dokanałowe słuchawki bluetooth o zrównoważonym dźwięku polecane na tym forum.

Na mega dużej baterii mi nie zależy, dźwięk i wygoda podstawą.

Szczególnie mnie interesuje ile musiałbym dołożyć, aby poczuć pozytywną różnicę względem obecnych, z których jestem zadowolony.

Edytowane przez Stary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności