Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat jest do tych droższych produktów, do tanich jest inny temat.

Podawajcie linki :)

Aby nie zginęło w tłoku z sąsiedniego wątku
Tanie słuchawki z Chin
http://forum.mp3store.pl/topic/95913-tanie-sluchawki-z-chin/

 

Klon Danonków
https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-BossHifi-B8-HiFi-Wooden-Metal-Headphone-Black-Mahogany-Headset-Earphone-With-Beryllium-Alloy-Driver-And/519064_32655139178.html

Edytowane przez retter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zluzujcie... Od mało wyrafinowanego spamu jest Hyde Park. To jeden z tych tematów użytkowych, który może się przydać ludziom szukającym słuchawek.

 

Bosshifi B8 mam, choć obecnie siedzą u Perula na modach. Na pewno wymiana padów na HM5 SuperSofty dobrze im robi, bo chociaż stocki są z fajnej skórki proteinowej, to gąbka w środku raczej sztywna i dziwnie "chrupiąca" pod naciskiem ;) Niemniej tragedii nie ma, a wręcz bym powiedział, że strasznie fajne są :D W tych pieniądzach to rewelka nawet. I co zabawne, kabel jest naprawdę dobrej jakości, bo między nim a posrebrzanym Ventionem (który zmiażdżył stocka od COP), nie ma zauważalnej różnicy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, no to w tym temacie, mam zamiar kupic cos drozszego sobie na urodziny w marcu, pchelki: TY HI-Z 650 lub K's 500 albo doki: PMV A-01 MK2, Moni One, MusicMaker TK12S/TK13S, KZ ZSR (maja za niedlugo sie pojawic).

 

K's 500 bierz. Mam ich K's 64 i po tym jak grają mam zaufanie do tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujmy poważnie. Proponuję aby wpisywać tu słuchawki "egzotyczne" i droższe. Ale nie firm typu HiFiman, Oppo, Audezee itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy wpisać w ali/ 14icon_google.gif

Ale szybciej jest jak się ma link, plus zakładam że jak ktoś daje link to jakiś sensowny i sprawdzony np :P

 

Co do mojego pierwszego komentarza z HE400i to czemu nie, w sumie zrobili byście jeden temat z słuchawkami z chin, bo czy drogo czy tanio kwestia względna.

Dla mnie 200 PLN za słuchawki czy inny sprzęt auto to pikuś, a dla innego to już na przykład szczyt szaleństwa. A jak to ma być pomocne to zebrać się w kilku chłopa i zrobić listę słuchawek z chin z podziałem np na cenę i budowę(otwarte/zamknięte/półotwarte/pchły/doki).

 

@EDIT co by nie robić więcej zamętu kolejnym postem

 

@niżej

Ok, już rozumiem zamysł i w sumie może i masz rację. Ja mimo wszystko wolał bym listę niż takowy temat. No ale nie jestem pempkiem świata i nie będę tu walczył z wiatrakami :)

Edytowane przez Ugz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UGZ listy były i średnio to działało od 50$ za doki można uznać za te droższe. Nauszne hmm 70$?

Nie podałem ceny aby właśnie ustalić taką granicę, wszystko do tej kwoty a jest tego spoooro było by w tym drugim temacie słuchawek z chin tych TAŃSZYCH.

Jeśli ktoś danym modelem jest zainteresowany to sam w własnej kwestii powinien znaleźć SOBIE dobrą tanią i pewną ofertę. A także się nią podzielić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zwyczajnie ustalmy, że chodzi o marki typowo niszowe, które nie posiadają jakiejś specjalnie rozbudowanej sieci dystrybucyjnej i marketingu? Coś jak właśnie Bosshifi, czy inne tego typu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Vaiet To jest chyba oczywiste w tym wątku ;)

Najwyraźniej nie dla wszystkich.

 

 

Bo lepiej jest potrolować, pośmiać się i poprzeszkadzać innym robiąc gdzieś burdel ...

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam autor wykazuje w innych tematach tendencje do trollowania, także przyganiał kocioł garnkowi. Dlatego przychylam się do sugestii jakie padły w tym temacie:

 

 

Dyskutujmy poważnie. Proponuję aby wpisywać tu słuchawki "egzotyczne" i droższe. Ale nie firm typu HiFiman, Oppo, Audezee itp.

 

 

A może zwyczajnie ustalmy, że chodzi o marki typowo niszowe, które nie posiadają jakiejś specjalnie rozbudowanej sieci dystrybucyjnej i marketingu? Coś jak właśnie Bosshifi, czy inne tego typu.

 

Jeśli już autor założył taki temat, musicie z tym żyć i albo się w nim udzielać wedle ustalonego schematu, aby wyprowadzić go na tory merytoryczne, albo nie. Dla mnie osobiście tematyka tu poruszana mogłaby spokojnie funkcjonować w ramach tematu Pana Owcy, ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest taki ze w tamtym temacie jest masa słuchawek najczęściej tych tanich do 50$, to tak jak różnica miedzy hd681 a hd600 dt990 k701 (pomijając ze to znane marki ale takie mi pierwsze przyszły na myśl do porównania).

Aby rozmawiać o tych lepszych i nie mieszać droższych z tanimi jest inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosshifi B8 są bardzo fajne jak na swoją cenę. Pady rzeczywiście trochę twardawe, ale to memory foam więc po jakimś czasie dopasowują się do głowy.

Kabelek dźwiękowo bardzo fajny, względem mojej miedzi troszkę mniejsze nasycenie daje i ciut słabszy wykop basu, ale to akurat tym słuchawkom nie szkodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosshifi B8 są bardzo fajne jak na swoją cenę. Pady rzeczywiście trochę twardawe, ale to memory foam więc po jakimś czasie dopasowują się do głowy.

Kabelek dźwiękowo bardzo fajny, względem mojej miedzi troszkę mniejsze nasycenie daje i ciut słabszy wykop basu, ale to akurat tym słuchawkom nie szkodzi.

Możesz się odnieść do tej recenzji? http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-denon-ah-mm400/2/ Czy są to rzeczywiście bardzo podobne słuchawki? Bo, że są identyczne to się raczej nie łudzę. Za te cenę z chęcią bym je kupił ale wolę się upewnić czy to jest rzeczywiście klon czy tylko podobnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się odnieść, bo nie znam tych Denonów. Na pewno inny przetworniki, mniejsza impedancja i większa średnica, do tego berylowy a nie z biocelulozy. Wyglądem też trochę inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności