Skocz do zawartości

Meet w MP3store Poznań 11 luty 2017 i jakie sprzęty


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Jak cześć już wie, planujemy kolejny spotkanie, do wyboru sobota 11 lub 18 lutego w godzinach 10-14, proszę o podanie jaki termin najbardziej pasuje, teraz już na terenie powiększonego sklepu :)

 

W miarę możliwości proszę się określić do końca przyszłego tygodnia

 

Tutaj również proszę wpisywać kto co przyniesie i jakie są oczekiwania co do sprzętu z naszej strony - ta lista spokojnie aż na pare dni przed konkretną datą spotkania ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyniosę: Aune S16, Pono, Beyerdynamic T90, ATH MSR7

Chciałbym posłuchać: Fostex TH900 lub rev2, Beyerdynamic T1v2, Beyerdynamic T5v2, Beyerdynamic Amiron, Chord Mojo, Chord Hugo

Wolałbym 11 lutego.

Edytowane przez Lemonsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również głosuję na 11 lutego.

 

Przyniosę: Xduoo X3, Vivo XE800, vintage Fostex T20V2, może orto Realistic Pro 30. Jak zdążę do meeta to prototyp ampa do Fostexów.

Posłuchałbym: Ether/Ether Flow, Beyerdynamic Amiron, Audeze Sine, Oppo PM2, Chord Mojo, AK70, Colorfly C4. Dużo :P

Edytowane przez miki_w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie oba terminy pasują

 

mogę przynieść:

C10, DF Red, HM5 i ZENka (powinien już do mnie dojechać)

 

 

Chciałbym przesłuchać:

Słuchawki:

ATH-MSR7

Oppo PM3

Denon 7200

DT880

HD600

Fostex T50RP MK3

Focal Professional

 

DAP-y:

Fii0 X5 3gen

Fiio X7

The Bit Opus

DX80,

AK70

 

DAC/AMP:

Aune S16

SMSL M6

i inne fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak dam radę to chętnie się pojawię.

Od siebie mogę zaoferować niewiele bo tylko :

- Fiio X7 z modułem AM2A

- pchełki Ostry KC08T.

 

Czegoś pewnie posłucham przy okazji ale nie mam nic sprecyzowanego konkretnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj MSR7, bo to jest rozwinięcie Focal Listen zarówno dźwiękowo jak i jakościowo, poza tym są w Denonie(?) w Posnani.

Proszę Cię o zabranie HD600, bo nie mam takiej torby żeby to wszystko się zmieściło.

Edytowane przez Lemonsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja wpadnę :) Zabrałbym większość słuchawkowego sprzętu z sygnaturki. Czego bym chciał posłuchać? Jest już wypisanych parę ciekawych sprzętów. Do tego jakiegoś wzmaka lampowego, no i może jakiś wyższy model Etów. Aha, no i FLC 8S :wub:

Edytowane przez Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to znajdzie się jakiś wzmacniacz zdolny napędzić YH-100? Bo jak będę musiał zabrać CRkę to pod sam sklep chyba wyjadę, bo będzie tyle noszenia ;-)

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

Wzmacniacz stacjonarny jest na sklepie więc nie powinno być problemu z napędzeniem ;)

 

Również ja mogę udostępnić swój sprzęt z sygnaturki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj MSR7, bo to jest rozwinięcie Focal Listen zarówno dźwiękowo jak i jakościowo, poza tym są w Denonie(?) w Posnani.

Proszę Cię o zabranie HD600, bo nie mam takiej torby żeby to wszystko się zmieściło.

Są w Top HiFi

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze jak ma wyglądać kwestia źródeł w przypadku sprzętu stacjonarnego. Zabiercie lapki czyjak? Czy każdy bierze gramofon i stos winyli? :D

Pytam bom trochę zielony trochę w temacie. Nigdy na takim evencie nie byłem.

 

Ktoś tu pisał, że weźmie K7XX. Chętnie bym ich posłuchał, bo planuję kiedyś wymienić K550 właśnie na ten model. Jestem ciekaw jak to się zgra z X1S.

Edytowane przez wdwdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,


przyniosę Aune S6, Nighthawki, Meze 99 Classics i Beyery DT 880 Pro 250 Ohm.


Bardzo chętnie posłuchałbym innych Nighthawków dla porównania z moimi. Jeżeli ktoś dysponuje jakimś dobrym kabelkiem do Nighthawków albo Hifimanów nowych serii (HE1000, HE400s, HE560) to prosiłbym bardzo by go przyniósł, ponieważ ciekaw jestem czy warto doinwestować w np. topowy kabel od FAW (Noir Hybrid HPC) biorąc pod uwagę że fabryczny kabel AudioQuesta jest dość wysokiej jakości. To samo z kabelkiem USB, jeżeli ktoś ma np. iFi Gemini albo Entreqa to bardzo ciekawy jestem czy będzie słychać jakąś różnicę w porównaniu do kabla USB który został fabrycznie dostarczony wraz z Aune S6.


Tak poza tym to najbardziej miałbym ochotę posłuchać:


Aune S16

Questyle CMA600i

Burson Conductor V2+

PhaSt Headphone SE

iFi iDSD + iTube


Sennheiser HD800S

Shure SHR1840

Grado GS1000i (inne modele poniekąd też, bo nigdy nie miałem żadnych Grado na uszach)

HiFiMAN HE-6

Final Audio Pandora Hope VI; Sonorous VIII

Oppo PM-2

Focal Elear

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również postaram się wpaść. Ze swojej strony mogę zabrać:

Beyery DT-150 na welurowych padach,

MEE P1

Bit Opus #1.

 

Z chęcią posłuchałbym:

Beyerdynamic T5p

Colorfly C4

 

Beyery i Opus-a chętnie bym przesłuchał :)

Edytowane przez zOrg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności