Recommended Posts

misiekkb    380

Ja jak słuchałem ZST to miałem takie same wrażenia jak Inszy napisał i to nie tylko na Alien+, tylko też na telefonie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nsk    149

Chińczyk ma duży rozrzut na produkcji albo ludzie podniecają się niepotrzebnie ceną. Wszystkie tanie chińskie hybrydy jakich słuchałem miały przede wszystkim coś nie tak ze średnicą, niektórzy próbują maskować to wycofując to pasmo. Taniej wychodzi im wyprodukować dwa słabe przetworniki niż jeden przyzwoity.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spawn    2294

Ja je zupelnie inaczej odbieram. Najwiecej dzieje sie na srednicy ktora jest gesta i analogowa, basu za duzo i luzny ale przez to fajnie sie slucha umca, umca. Gora plastikowa ale na szczescie wycofana. Slychac na przelomie basu i srednicy gdzie konczy sie jeden przetwornik a gdzie zaczyna drugi. Generalnie daleko im do referencyjnych ale to co robia, robia swietnie. Ostrosci absolutnie zadnych, damskie wokale brzmia super. Przy nich gr07 classic wypadaja na ostre i sybilizujace. Szybko sprzedalem triplefi po zakupie zst bo nie moglem ich juz sluchac. Moze dodam na koniec ze mam inne tipsy bo na stockowych nie bylem w stanie wytrzymac wiecej niz kilkanascie minut a potem przez 2 dni mialem podraznione kanaly uszne po tych kilkunastu minutach.

Edytowane przez Spawn
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
misiekkb    380

Może to kwestia muzyki jakiej słuchamy, dla mnie żeńskie wokale były nie naturalne i tak jak Inszy napisał wiolonczele się duszą, ja bym dodał jeszcze skrzypce brzmią ostro i cyfrowo. Bas dla mnie za miękki i za wolny, ale tutaj prawie zawsze tak dla mnie jest, gdyż dla mnie na być szybko i twardo, nawet ostatnio Ety są pod tym względem zawolne, jeśli słucham elektroniki i się przesiądę ze stacjonarki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spawn    2294
13 minut temu, misiekkb napisał:

Może to kwestia muzyki jakiej słuchamy, dla mnie żeńskie wokale były nie naturalne i tak jak Inszy napisał wiolonczele się duszą, ja bym dodał jeszcze skrzypce brzmią ostro i cyfrowo. Bas dla mnie za miękki i za wolny, ale tutaj prawie zawsze tak dla mnie jest, gdyż dla mnie na być szybko i twardo, nawet ostatnio Ety są pod tym względem zawolne, jeśli słucham elektroniki i się przesiądę ze stacjonarki.

Moze tak byc jak mowisz. Inna sprawa ze kazdy ma swoje uszy i oczekiwania i nigdy sie we wszystkim nie bedziemy zgadzac :) Jak widac mamy wiele podobnych spostrzezen ale zawsze pojawia sie jakies przyslowiowe "zst" i dla jednego beda biale a dla drugiego czarne. Takie przewrotne to nasze audio ze 2+2 nie zawsze daje 4 :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
misiekkb    380

Dokładnie, każda ma swoje uszy i oczekiwania i te oczekiwania, nawet jeśli jest to różnica jakieś małej pierd..., która może całkowicie skreślić u kogoś jakiś sprzęt, tak u mnie jest z CA Harmony 8.2, z powodu basu te słuchawki dla mnie nie istnieją, mimo że mają dokładnie wokale o jakich marzę i chcę żeby takie były.

Owszem ZST nie są złymi słuchawkami, a dla kogoś kto słucha umca, umca, czy to będzie pop, rock, dance to przy tej cenie to jest najlepsze słuchawki, ale jeśli ktoś chce mieć "referencyjny" wokale, naturalny dźwięk skrzypiec, równe, szybkie i twarde granie to ZST nie są dla niego.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta