Skocz do zawartości

Shozy Alien+


all999

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, misiekkb napisał:

Jedynie co bym chciał to zapamiętywanie ostatniego utworu po wyłączeniu, gdyż jakoś potrafi to pamiętać, jak skończy odtwarzanie muzyki z folderu, to wtedy idzie do ostatniego utworu, którego się słuchało po wyłączeniu.

 

Ha! Tak czułem, że jest jakaś prawidłowość - dzięki!:D

2 godziny temu, misiekkb napisał:

Jedynie co bym chciał to zapamiętywanie ostatniego utworu po wyłączeniu, gdyż jakoś potrafi to pamiętać, jak skończy odtwarzanie muzyki z folderu, to wtedy idzie do ostatniego utworu, którego się słuchało po wyłączeniu.

 

Ha! Tak czułem, że jest jakaś prawidłowość - dzięki!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, misiekkb napisał:

tego, nie sprawdzałem, teraz tylko słucham, a nie się bawię testowanie i nowy firmware miałem góra 30 min, gdyż brzmienie mi się nie spodobało, ale Tobie @Inszy by się spodobało.

Masz rację - spodobało się :woot:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pro80 (zmodowanych). Może ten brak różnic u innych wynika z innych filtrów ustawionych w DAPie? Może tylko na niektórych zaszła zmiana.

No właśnie, zniknął ten kop. Powróciłem do poprzedniego FW i jest OK.

Może jednak to jest kwestia jakiegoś ustawienia? Nowe właściwości filtrów? Testował ktoś? (tak łudzę się...)

Szkoda, bo DAC działa super, ale ta różnica jednak jest dla mojego setup'u na minus :(

Edytowane przez pewu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, dj1978 napisał:

Instalacja softu to moment, więc pod DACa można sobie soft w razie potrzeby zmieniać.

To prawda, wolałbym jednak mieć DACa i dźwięk z poprzedniego softu :)

Może "naprawią" to w kolejnej wersji? Jest gdzieś dostępna komunikacja (forum/fb/jakakolwiek_komunikacja) z producentem?

 

Najlepsze rozwiązanie: przełącznik rodzaju dźwięku z supportem DACa, no ale to raczej wykluczone biorąc pod uwagę jakość softu...

 

Poszło na fb:

Hello Shozy, after couple of days with new fw I can say that the sound is softened now, definitely I feel the lack of kick in general. This is also confirmed by couple of people on the mp3store forum.
Is there any chance that the sound quality will be taken from the previous fw version, keeping the DAC feature?
Or maybe there is a "hidden" way to switch on the kind of sound (new fw + old sound characteristic)?

Edytowane przez pewu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, coolmen77 napisał:

mi również się wydaje, że na lipcowym ma "lepszy" pazur na górze i wykop na dole :/

Mi się nie wydaje, ja to wyraźnie słyszę :/

Posłuchałem dłużej na poprzednim fw, i nie wracam do nowego... żegnaj DAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztem dźwięku, na nowym firmwarze jest dużo lepsze SQ, ale stracił charakter swój, czyli jak @coolmen77 napisał lepszy pazur na górze i wykop na dole, a nowy jest bardziej równy, z lepszą rozdzielczością, szczegółowością, powietrzem na górze.

Fajnie @pewu że napisałeś to że wolisz dźwięk na starym firmwarze i dac, ja też im to napisałem. Jak będzie więcej osób to może dadzą wybór.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, misiekkb napisał:

Fajnie @pewu że napisałeś to że wolisz dźwięk na starym firmwarze i dac, ja też im to napisałem. Jak będzie więcej osób to może dadzą wybór.

 

Pod warunkiem, że wiedzą skąd bierze się różnica w brzmieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pewu napisał:

To prawda, wolałbym jednak mieć DACa i dźwięk z poprzedniego softu :)

Może "naprawią" to w kolejnej wersji? Jest gdzieś dostępna komunikacja (forum/fb/jakakolwiek_komunikacja) z producentem?

Najlepsze rozwiązanie: przełącznik rodzaju dźwięku z supportem DACa, no ale to raczej wykluczone biorąc pod uwagę jakość softu...

 

Poszło na fb:

Hello Shozy, after couple of days with new fw I can say that the sound is softened now, definitely I feel the lack of kick in general. This is also confirmed by couple of people on the mp3store forum.
Is there any chance that the sound quality will be taken from the previous fw version, keeping the DAC feature?
Or maybe there is a "hidden" way to switch on the kind of sound (new fw + old sound characteristic)?

 

Odp:

Shozy we will figure it out! and no worries we are still updating and know yours concerns1f64c.png?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pewu napisał:

 

Odp:

Shozy we will figure it out! and no worries we are still updating and know yours concerns1f64c.png?

 

Czyli wbrew pozorom całkiem sprawnie działają. DACa to raczej spodziewaliśmy się na święta a już jest. Niech jeszcze wyeliminują parę znanych drobnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności