Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shozy Alien+


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, choć mam je w wersji custom i na hybrydowym kablu - dźwięk dobrze rozciągnięty, w sensie, że nie ma klaustrofobii, mocno zaakcentowany dół, ale to też kwestia dobrego seala, bogata średnica, góra lekko z tyłu, ale wyraźna. Polecam.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja swojego...

Z LEA gra pięknie...

Nie potrzeba mi tu żadnego korektora...

 

Noah jakbyś się pokusił o odkręcenie tych śrubek wrzuć fotki co tam w środku jest...:lol:

Edytowane przez jacekin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jacekin napisał:

Mam i ja swojego...

Z LEA gra pięknie...

Nie potrzeba mi tu żadnego korektora...

 

Noah jakbyś się pokusił o odkręcenie tych śrubek wrzuć fotki co tam w środku jest...:lol:

 

sam fakt ,ze tam sa poki co wystarczy ...^_^ i jak wzgledem onkyo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien bardziej szczegółowy, detaliczny ale nie męczący.

Wyciąga z nagrania każdy niuans ale jednocześnie nie przygniata

ilością informacji w przekazie. Potrafi zagrać delikatnie, intymnie ale i łupnąć

dołem choć czuję, że jak pogra parędziesiąt godzin to niskie rejestry nabiorą

jeszcze swojego wyrazu. Środek i góra jak dla mnie są już kompletne od wyjęcia

z pudełka. Dźwięk jest naturalny, przenosi słuchacza na scenę. Onkyo zostawiam

sobie do Tidala. Shozy to czysta muzyka, nic więcej nie trzeba, jak dla mnie

gra nieco lepiej niż Onkyo.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien wydobywa ze słuchawek to co mają do zaoferowania a LEA to najlepsze słuchawki jakie słyszałem.

To bardzo dobry tandem dla słuchacza świadomego czego oczekuje. Tu nie trzeba żadnych poprawiaczy

dźwięku. Jest szczegółowość, detaliczność ale nie męcząca, wszystko jest naturalne, bardzo zrównoważone.

Dla mnie to połączenie kompletne. Czekam jeszcze na wygrzanie Aliena bo wiem co LEA potrafią w dolnych

rejestrach a tu Alien jeszcze gra nieśmiało, ale ponoć trzeba dać mu parę godzin po wyjęciu z pudełka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Potrzebuję pomocy.

Dlaczego Alien+ nie widzi katalogu?

Jeden katalog z plikami FLAC na karcie (jedna płyta).

W trybie random - bez problemu (załączony screen z Aliena+).

W trybie Folder View - nie ma nic, pusto. Dlaczego?

Mam tak z dość dużą ilością muzyki, nie umiem znaleść przyczyny, HELP! :)

Załączam screeny.

1a.jpg

2a.jpg

3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj updejtowałem. Info z "about":

Jul 1 2017

23:05:48

 

Niektóre katalogi z FLACami widzi, po prostu nie wiem dlaczego działa to wybiórczo.

Tutaj wrzuciłem jeden konkretny katalog aby spróbować temat ogarnąć.

To nie jest kwestia typu pliku, ponieważ mp3jki też widzi jak chce i nie umiem znaleść klucza.

Edytowane przez pewu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak @Spawn pisze. Jeszcze musisz odświeżyć bibliotekę. U mnie jeszcze był problem z tym czy robiłem katalogi bezpośrednio na karcie czy przerzucałem z komputera na kartę, przy tym pierwszym niektóre katalogi nie były widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tagów nie mam, usuwałem mp3tagiem, potem Tag&Rename'm, ewentualnie gdzie jescze i jak to sprawdzić? Właściwości pliku na screenie wyzej są z mp3tag'a (programu do edycji tagow).

Probowalem kopiowac katalog z zawartoscią z kompa, jak i tworzyć ręcznie na karcie.

Czy jeśli coś byłoby nie tak z plikami muzycznymi, to czy sam katalog mimo to byłby widoczny?

Zauważyłem, że jak wejdę w Folder View i jest pusto, następnie klepnę "Enter", to jakbym w coś wchodził, bo muszę 2x back wcisnąć. Ponadto w tym wejściu ponownym nadal nic nie widzę, ale na statusie pojawia się po prawej stronie jeden chinski znaczek dodatkowo, a znika licznik "0/0".

Edytowane przez pewu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki efekt z niektórymi folderami, że widzi je, ale jak wchodzę to wywala mnie do menu głównego... to rozumiem, że może coś z plikami... ale widzi przynajmniej katalog :) Niestety pliki jak dla mnie są ok, więc na prawdę nie mam pojęcia o co chodzi... chyba trzeba będzie znaleść jakąś inną ich wersję, bo nie mam juz pomysłów, no i dlaczego nie widzi w ogóle folderu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hibi napisał:

oki alien+ w domu (dzięki wielkie Mateusz) 

tłoczymy muzykę na kartę i zobaczymy co to cudeńko potrafi 

 

Trzymam kciuki za udane tłoczenie!

W moim przypadku około połowa muzyki była niestety "niewidoczna".

No ale zawsze można poratować siętrybem Random. Obyś nie musiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności