Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shozy Alien+


all999

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Seler666 napisał:

Mogliby jakieś etui wypuścić, bo skarpeta mało praktyczna. No ale pasuje do klimatu odtwarzacza. ;)

 

Negocjują z producentami także myślę, że powinno się pojawić coś w niedługim czasie.

 

Swoją drogą sam przyatakowałem jednego producenta i zrobił sampel, jednak póki co zwariował z ceną i biorę go na wyczekanie :(

 

bbI1Eig.jpg

 

9qX63C1.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często po naciśnięciu powera w celu wybudzenia ekranu nie ma reakcji. Dopiero drugie naciśnięcie działa. Ale nie zawsze. Zgłaszam to z powodu tego, że w słoneczny dzień praktycznie nic nie widać na ekranie i można by wtedy przerzucać funkcje na pamięć. Ale z powyższą usterką niestety to się raczej nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niedługo go sprawdzę, ale dobrze wiecie, że co druga nowość to wybitne brzmienie. Tak na kilka miesięcy, później już nie jest tak wybitnie. A tu jeszcze sporo błędów i zabawy, żeby posłuchać muzyki. Ja nie pamiętam dapa, przy którym byłoby tyle zabawy. Mimo to kibicuję.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawy dużej nie ma, zwłaszcza dla tych co używali Aliena, to z góry wiedzą czego się spodziewać w Alien+, a dla tych co są przyzwyczajeni że odtwarzacz łyka wszystkie formaty, nie ważne jest ile folderów/plików i mają biblioteki to jest dla nich zabawa.
Czy ja wiem dla mnie Alien Gold to nadal wybitne brzmienie, a ALien+ jest jeszcze lepszy i najlepszy odtwarzać na rynku, a za nim DX100, AK380, Alien Gold i Colorfly C4, a później jest długo nić nie jest.

 


Swego czasu najwięcej zabawy miałem z Monolitem, który co kilka/kilkanaście dni kasował fonty od menu, więc musiałem wgrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, misiekkb napisał:

Czy ja wiem dla mnie Alien Gold to nadal wybitne brzmienie, a ALien+ jest jeszcze lepszy i najlepszy odtwarzać na rynku, a za nim DX100, AK380, Alien Gold i Colorfly C4, a później jest długo nić nie jest.

 

Najlepszy odtwarzacz na rynku za 1,5 tysia? Mocne słowa:o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, all999 napisał:

 

 

Nie?

 

 

 


Pieniądze niestety grają, sam to słyszałem np. na DACu dCS. A tutaj mamy bardzo dobry odtwarzacz, który dokładnie gra tak jak lubię i to w rozsądnych pieniądzach.

 

 

2 godziny temu, hibi napisał:

Jeszcze jest nowy akacz za 15k
Także ..
Alien dowiódł że BAL to marketing ;) i tu mnie ma - brawo.

 

 

To zostało już dawno udowodnione wystarczy wziąść wzmacniacze słuchawkowe takie jak Bakoon, Trilogy, czy dziurki od wzmacniaczy głosnikowych Accuphase, Lebena czy starych Yamah i Sony.

 

Edytowane przez misiekkb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, userfrom napisał:

Czy Alien+ gra na poziomie tańszych torów stacjonarnych jeśli chodzi o SQ?

 

Ciężko odpowiedzieć na tak ogólnie sformułowane pytanie :) Dźwięk jest naprawdę wysokiej próby ale trzeba urządzenie zasilić odpowiednim materiałem. Słabo nagrane płyty szalu nie robią, za to przy audiofilskich realizacjach można odlecieć. Nie jest to ciepły ani posłodzony grajek więc nie ukrywa wad nagrań.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Spawn napisał:

 

Ciężko odpowiedzieć na tak ogólnie sformułowane pytanie :) Dźwięk jest naprawdę wysokiej próby ale trzeba urządzenie zasilić odpowiednim materiałem. Słabo nagrane płyty szalu nie robią, za to przy audiofilskich realizacjach można odlecieć. Nie jest to ciepły ani posłodzony grajek więc nie ukrywa wad nagrań.

Czy słuchawki pełnowymiarowe dobrze się z nim zgrywają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się w tym grajku zmienia. Gra już jakieś 150 godzin i pojawiło się więcej basu. Na filtrze short delay slow roll-off nagle Sine zaczęły grać bardzo bardzo przyjemnie. Pojawiło się dociążenie, którego brakowało, a przy okazji ja ich tak rozdzielczo brzmiących nie słyszałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności