Skocz do zawartości

Shozy Alien+


all999

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, dj1978 napisał:

 PS. Kolega Bigmaras sprawdza u siebie.Może, ktoś coś podrzuci, bo nie działa mi potencjometr głośności. Głośność mogę regulować tylko gainem, odpowiednią uzyskuję dopiero na najwyższym - 0 db.

 

A w dobra dziurke wsadziles? Ta co swieci to lineout i stala glosnosc a ta calkiem prawa to zwykle wyjscie na sluchawki.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Spawn napisał:

 

A w dobra dziurke wsadziles? Ta co swieci to lineout i stala glosnosc a ta calkiem prawa to zwykle wyjscie na sluchawki.

Sorry ale gapa ze mnie okrutna!!, wsadziłem do lineouta. Wszystko już działa jak powinno, ech za dużo emocji:)

54 minuty temu, LuQi napisał:

No to teraz mnie zaskoczyłeś, bo dół w Qperze jest fajnie wypełniony i niezłej jakości. Po opiniach i recenzjach myślałem, że Alien+ będzie miał go mniej.

 

A na jakich plikach testujesz Aliena?

Tak raczej z pamięci o Qperze, moze dokłada się do tego zachłyśnięcie "nowością" brzmienia jakie mi daje Alien.

Flac 16 44 grają ok, ciężkie flac  przerabiam na wav i nie ma najmniejszego problemu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Sound John napisał:

Jutro będzie u mnie testowa sztuka od Bigmarasa :)

Alien posiada pamięć wewnętrzną, czy będę musiał szukać karty ?

 

Nie ma wlasnej, bez karty sd nawet sie nie uruchomi i nie da sie przez niego wrzucac muzyki tylko muzyka musi juz na karcie byc.

 

Co do basu to sluchalen tylko pare minut ale wydaje mi sie nowka sztuka ma wiecej basu niz testowka. Pewnie kwestia pogrania i wygrzania. Nie zeby wygrzany byl slabiakiem, oj nie... :)

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecali usb dac, moze kiedys dsd a co do 24/192 flac to chyba na headfaju czytalem ze maja probowac ale trudny temat i nic nie obiecuja. Jak dla kogos brakuje jakiegos ficzera juz teraz to lepiej poczekac az takowy sie sie pojawi i dopiero kupic bo inaczej sadze ze sie rozczaruje gdy ten nigdy sie nie pojawi. W colorflaju byly bodaj 2 updejty przez 2 lata i juz chyba wiecej nie bedzie. Niby dali usb dac tyle ze chyba nikomu sie nie udalo go odpalic na windowsie, jedynie na linuxie ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał:

Jakby dodali USB DAC to to już by nie pyła rywalizacja z Pionkiem XDP-100 ale z Opus#1. Czy technikalia w ogóle pozwalają na zaimplementowanie tej technologii za pomocą FW?

tak, DX90/50

 

w pionku DAC-usb jest zbędny bo jest net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronie jest napisane, ze ma odtwarzac jeszcze APE

Co do gęstych flacow to chyba pisali, ze sa za bardzo skompresowane i rozkodowanie zabiera za duzo zasobow. Pewnie dlatego wavy dzialaja bo to jest chyba format nie skompresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności