Skocz do zawartości

Shozy Alien+


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Na ostatnim sofcie uruchomili filtry. Short delay slow roll-off i więcej w dźwięku portable nie potrzebuję :) Szczególnie, że HE-400i idą na Alienie+ aż miło, więc taka przenośna stacjonarka z niego wychodzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nim mam poczucie przyciemnienia dźwięku. Ale w końcu "short delay" mówi samo za siebie ;)

I ten poważny bug, to czytanie tylko i wyłącznie plików wav, czy u Ciebie wyszło jeszcze coś innego?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja Ci napiszę, że całkiem inne granie. Jak szukasz czegoś podobnego do C10, to nie tędy droga.

Jak ma być precyzja, wypełnienie i holografia, gdzie nie ma miejsca na wybaczanie błędów, to jak najbardziej Alien+. Nie polecam do słabszych jakościowo słuchawek, bo je masakruje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokladnie. C10 znieksztalca dzwiek i to slychac bardzo przy porownywaniu leb w leb na dobre i zle. Dobre bo magicznie to brzmi (bez porownan leb w leb nawet sie to bardzo nie rzuca) zle bo to jednak klamstwa chociaz piekne ;) Za krotko sluchalem narazie aliena+ zeby jakies dokladne porownania robic (bedzie recka to bedzie wiecej) ale alien+ to (uwaga mowie to) o klase lepszy dzwiek niz c10 i poki co najlepiej brzmiacy przenosny sprzet jaki slyszalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym moze byc problem bo poza dzwiekiem jest jeszcze cala reszta. Owszem jest ekran (takie szklane cuś na czym pojawia sie tekst i mozna wybrac co sie chce sluchac czyli tez cos czego nie mialy poprzednie alieny) ale jak mu zaaplikowalem karte 128gb prosto z c10 to go z(a)mrozilo, doslownie :D Dalem mu chwile, ze moze karte skanuje ale jak po 30 minutach nie zagadal to mu wsadzilem mniejsza i tu juz mial co powiedziec. Chociaz nie mowie nie bo c10 tez mialem ochote sprzedac pierwszego dnia a jednak zostal i sie daje zadnym astellom i kernom czy innym piunierom.

 

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, misiekkb napisał:

Zupełnie inne granie, QP1R stawia na fun i miękkość, a ALien+ na techniczny sposób grania, ale z wypełnieniem.

No właśnie, ten fun i miekkość mnie w nim urzekły, więc alien+ raczej nie dla mnie a QP2R to jednak nie mój target cenowy w tym hobby:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie qper nie zrobil specjalnego wrazenia. Za duzo basu i zbyt powolny dzwiek. Porownywalem leb w leb z c10 i ak300.

 

Co do aliena+ to on nie gra jakos dziwnie czy inaczej. Rzecz w tym ze jest wiele dobrych grajkow ktore sa na podobnym poziomie jedynie inaczej graja i ktory lepszy to rzecz gustu ale zadnych deklasacji nie ma za to jest czesto cos za cos. W alienie+ czuc progres i nie ma cos za cos tylko jest lepiej, po prostu nowa jakosc. Stacjonarna kostka ze stacjonarnym zasilaniem  (!) - to slychac.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LuQi napisał:

Dokładnie, tutaj to już kwestia preferencji i przeznaczenia. Ja z kolei z Qpera pod względem dźwiękowym jestem bardzo zadowolony.

 

Dokladnie tak. Qper to klasowy grajek ale w jego dzwieku gniotlo mnie to i owo, napewno nie mam zamiaru go hejtowac, nooooo moze za ten nieszczesny kółek ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności