Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

100(+-) dokanałowe


XENODE

Pytanie

Witam, szukam słuchawek dokanałowch, głównie uniwersalnych. Miałem SP HD681, teraz posiadam SP HD681 EVO i przydało by się coś na ulicę. Lubię mięsisty bas, lecz nie przepadam za kłującą górą. Używam standardowego telefonu, nie będzie ich nic takiego mocnego napędzało. I jeszcze jedno..., przy EVO, z wtykiem jest taki problem, że po pół roku używania tych słuchawek, jak poruszę kablem w jakąś stronę to raz działają, a raz nie... myślę, że się też przetarły jak standardowe HD681, eh. Z góry dziękuję :)

Edytowane przez XENODE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bawienie się teraz w jego zmianę jest trochę bezcelowe.

 

Jest to koszt czasu i sił, jakie poświęcam na ich wykonanie (odsłuchy, zdjęcia, pomiary), a nie ich werdyktu, dlatego mam wszystkie koszta jawnie podane na blogu. Dobry sprzęt obroni się u mnie sam, a takie rzeczy jak kupowanie rezultatów recenzji pozostawiam tym, którzy wolą oszukiwać swoich czytelników za pieniądze lub udawać, że są tymi, którymi nie są i nigdy nie będą.

 

Offtop wywołałeś samodzielnie, więc odwracanie kota ogonem.

 

 

mój znajomy pracuje w sklepie mp3store w łodzi i wspominał mi, że tutaj jest najlepsze forum w polsce ale chyba jednak podziękuję ... :D

 

To może spytamy Łódź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo jest. Albo przynajmniej jedno z najlepszych forum.

A twierdzenie, że recenzent musi recenzować chińczyki i inne słuchawki niedostarczane mu przez innych jest głupie. Rozumiem, że ktoś ma inwestować w słuchawki bo wychodzisz z założenia, iż należy ci się ich recenzja.

Szczególnie w przypadku gdy stwierdzenia recenzenta są obiektywne i nie poleca shitu tylko dlatego, że dostał kasę. - jak Evil

Naprawdę wątpię by Inszy dostał jakąkolwiek kasę za zrecenzowanie chińczyków, po prostu robi to z pasji. A jak sam wspominał wydał już na nie grube $$$.

Edytowane przez Sound John
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do 100 zł, oddaje swój głos na VJJB, pod tego gusta najlepiej podpasują i są łatwe do napędzenia, przez co nie będą dusić się z telefonem.
Edit: Inszy to człowiek, który pojawia się niczym Gandalf podczas bitwy, kiedy to na śnieżnobiałym koniu w śnieżnobiałej szacie przybywa głosić swoje doświadczenia z taką ilością chińczyków, że większość ludzi nawet przez swoje życie nie przesłucha tylu słuchawek co Inszy przez rok.

Każda recenzja to subiektywna ocena słuchawek, która potrafi oddać częściowo kształt dźwięku, jaki te słuchawki mają (mogą mieć w Twoich uszach). Szanujmy ludzką pracę i chęci, bo jeśli ktoś to robi za własne $$$ lub nawet ma jakieś przychody z reklam czy innych rzeczy, to nawet jeśli się nie zgadzasz, to możesz wyrazić tylko swoją opinię, a nie możesz absolutnie obrażać recenzenta, bo to są JEGO odczucia.

Sprawa się komplikuje jeśli jest podejrzenie, że pieniądze stoją za opinią, a nie odczucia autora. Moim zdaniem jest to oszustwo i każdy jakieś sumienie posiada, jeśli takie coś robi i nie dzwoni mu to sumienie, to coś może jest nie tak, ale to już prywatna sprawa. Od tego człowiek został wyposażony w rozum, żeby podejść z mniejszym lub większym sceptycyzmem do wszystkiego co jest opinią i samemu ocenić czy jest to prawdziwe czy podbite kasą albo zwyczajnym rozentuzjazmowaniem recenzenta.

Edytowane przez Marsson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nic na obronę nie ma to przytyka gdzie indziej... i chyba nie wie na czym polega bycie moderem na forum i z jakim brakiem jakichkolwiek korzyści to się wiążę... a ja miałem nieprzyjemność być takowym na forach o tematyce PC i wiem...

Że Evila bardzo szanuję to mi gula skoczyła od czytania... i dziwię się bardzo lekko podchodzi do tego tematu. Ja klawiaturę już miałbym w kawałkach!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

audiofanatyku, jedna rzecz mi przyszła do głowy..

piszesz że jesteś niezależny, a jesteś moderatorem forum sklepu mp3store

 

? :D

 

Raczej jeszcze jedna próba stworzenia sobie punktu zaczepnego, tym razem personalnie. Rzuca się w oczy też konsekwentne używanie nazwy mojego bloga, zamiast nicku.

 

I? Moderatorem jestem, gdyż poproszono mnie jako jednego z aktywnych forumowiczów o pełnienie tej roli i zawsze traktowałem to jako wyróżnienie oraz dowód zaufania, jako do osoby z zewnątrz, choć bycie moderatorem nigdy nie jest zadaniem należącym do najłatwiejszych. Trzeba umieć oddzielić wszystkie te aktywności od siebie, także gdy jestem na forum, jestem zwykłym dyskutantem i użytkownikiem jak każdy inny, dopiero potem moderatorem, a na szarym końcu blogerem. Nie ujmuje to nic a nic mojej niezależności.

 

 

i dziwię się bardzo lekko podchodzi do tego tematu. Ja klawiaturę już miałbym w kawałkach!

 

Kupiłem ostatnio Microsoft Natural 4000, także szkoda mi niemal nowej klawiatury :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moderator na forum to taki gościu, co biega z elektroniczną pałką i pałuje ludzi, którzy nie stosują się do regulaminu lub zamyka/przenosi tematy, które ktoś z niewiedzy lub celowo założył w złym miejscu. O ile się nie mylę, to tyle mniej więcej może dodatkowo zrobić moderator na forum (od przeciętnego użytkownika) ;)
Może za dużo polityki ostatnio, ale o ile się orientuje, polityk to ktoś kto ma służyć ludziom, a nie być nad ludźmi. Tak samo jest z moderatorem, pomyliłeś się, że moderator stoi nad użytkownikiem. Moderator, to osoba, która służy ludziom z tego forum i samemu forum.
Jeśli potrafisz cokolwiek z tego co napisałem wykorzystać do rozkręcania własnego bloga, to "Brawo Ty".

Edytowane przez Marsson
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Inszy robiłeś kiedyś takie porównania?

Na szybko było w podanym linku. Ale mogę wkleić (VJJB vs Takstary):

"Od obu są jaśniejsze, od Hi-1200 mają mniejszy bas i więcej góry, od TS-2280 grają bardziej V i z bardziej wycofaną średnicą. Szczegółowość na poziomie Hi-1200."

 

A pełną recenzję Hi-1200 umieściłem tu:

https://muzostajnia.wordpress.com/2014/10/27/asian-penetration-4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności