Skocz do zawartości

Odkopanie tematu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak stary temat musi być, żeby odpowiedź została uznana za odkopanie? Z jednej strony moderacja czepia się duplikacji tematów, a z drugiej odkopywania. Widziałem wątki, w których były różne przerwy w odpowiedziach i tak naprawdę wydaje mi się to bardzo płynna granica. Chyba, że jest jakaś niepisana zasada, o której nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie popadajmy w przesadę, bo przesada w każdą stronę nie jest dobra. Nikt się nie będzie czepiać, jak ktoś odpowie na post dowolnie stary, byle w tym był jakikolwiek cień sensu merytorycznego. Ale odpowiedź na "nie cierpiące zwłok" pytanie z przed 5 lat, bo akurat mu się temat pod rękę nawinął w pogoni za nabijaniem postów, do tej kategorii niekoniecznie się zalicza.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tux to własne tematy pisze żeby nie podbijać cudzych.

 

Nie do końca ;) . Czasem jest ten problem, że ktoś czegoś szuka, ale nie potrafi przełożyć pytań z tematów na swoją sytuację mimo, iż bywają podobne. Oczywiście wtedy można dopisać odpowiedź :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tux to własne tematy pisze żeby nie podbijać cudzych.

 

Nie do końca ;) . Czasem jest ten problem, że ktoś czegoś szuka, ale nie potrafi przełożyć pytań z tematów na swoją sytuację mimo, iż bywają podobne. Oczywiście wtedy można dopisać odpowiedź :woot:

 

 

To co, Panie Tuxido, wszystko jasne? Zamykamy? Wiesz, żeby nikt nam go nie odkopał za trzy lata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności