Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, to jak dla mnie by Flow zmasakrowały HE1000 jak tak,bo właśnie te cechy, "Hifimany są bardziej zwiewne, ulotne, przestrzenne, napowietrzone, otwarte, sceniczne, eteryczne, holograficzne, lżejsze, jaśniejsze." ,nie podeszły mi za bardzo jak na tak drogie słuchawki...

Zbyt odrealnione brzmienie HE1000 jest od rzeczywistości,bajkowe...szkoda że na Flow mnie nie stać...chyba,he,he...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo na muzyce,łubudu jak sam określiłeś wykłada się sporo topowców,wtedy rodzi się dziwna dziwna myśl ,jak to tamte słuchawki za 600zł grają lepiej prostą muzykę łubudu od tych za 14tys...to jak to jest.

Czy topowiec powinien umieć zagrać wspaniale każdy rodzaj muzyki,czy jednak jakieś braki muszą być i patrzymy na to przez palce widząc inne jego niezwykłe zalety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czy tak łoją te chińskie zabawki,wątpię,biedaki...:P

Dla mnie jednak słuchawki Topowe powinny zagrać wszystko wybitnie, jak nie to nie można ich nazwać topowymi...

Jak na razie T1 rev2 to dla mnie najlepsze słuchawki co zagrają wszystko wybitnie, i Disco Polo, i Klasykę...Rock oraz Pop równie dobrze.

Ja w ten sposób patrzę na słuchawki które mają mieć nominację na the best, wszystko albo nic...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie grają wybitnie T1 rev2?...nie mają sybilacji z HD800,scena głębsza i wokal zagra nam blisko jak trzeba ...jest intymnie.

Bas szybszy i mocniejszy od HD800, góra wspaniale rozdzielcza i pełna a nie jak w HD800 z brakami w tym temacie...

Ocieplony przekaz i angażujący na średnicy gdzie w HD800 jak na cmentarzu szukać emocji ,chyba jedynie z piersiówki,zieje chłodem...

Potrafią zagrać wszystko i są wszędzie ok, gdzie HD800 wykładają się w Rocku, nieprzyjemnie się robi na górze a chudy przekaz nie przystoi panom z długimi włosami...

Mimo że lubię HD800 za scenowość przekazu,większą od HE1000 tak jest Saudio, to do T1 rev2 całościowo nie mają startu,zbyt są niedopracowane...Może z torem za 25tys, ale czy to ma sens wtedy?

Przewagą T1rev2 jest ze są pół zamknięte,łączą cechy zamkniętych i otwartych słuchawek, gdzie HD800 mimo że by się ze****y,nie pokażą tak basu i nie będą tak dociążone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i HD800 nie mają takiego basu jak Audeze LCD3 ale z dobrym żródłem i lepszym kablem od stockowego na dobrym

nagraniu (np.plik DSD ) basu nie brakuje .

I żeby nie było,że tylko żródło CD Nirvana Dubiela ,słuchałem ostatnio A.R. CD8 i było nawet lepiej .

Jako napęd zwykły ,budżetowy tani Questyle CMA 600i :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Eternal Seeker napisał:

Może i HD800 nie mają takiego basu jak Audeze LCD3 ale z dobrym żródłem i lepszym kablem od stockowego na dobrym

nagraniu (np.plik DSD ) basu nie brakuje .

I żeby nie było,że tylko żródło CD Nirvana Dubiela ,słuchałem ostatnio A.R. CD8 i było nawet lepiej .

Jako napęd zwykły ,budżetowy tani Questyle CMA 600i :-)

Zależy dla kogo tani CMA600i,dla innego kilka lat spłacania rat...he,he...jesteśmy w Polsce!...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem na testy Ethery Flow i muszę przyznać, że to drugi model słuchawek obok HE-1000, który mógłbym mieć. Bardzo dobre granie na najwyższym poziomie. Klasa sama w sobie. HE-1000 też super. Nie mam ich obok siebie, dlatego trudno mi porównać tak na 100%, ale może będzie taka możliwość. AK Kann pięknie je napędza. W moim odczucie lepsze niż Audeze LCD-2,3,X. Ethery lekkie, wygodne i świetne granie.

Edytowane przez Sly30
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sly30 napisał:

Dziś dostałem na testy Ethery Flow i muszę przyznać, że to drugi model słuchawek obok HE-1000, który mógłbym mieć. Bardzo dobre granie na najwyższym poziomie. Klasa sama w sobie. HE-1000 też super. Nie mam ich obok siebie, dlatego trudno mi porównać tak na 100%, ale może będzie taka możliwość. AK Kann pięknie je napędza. W moim odczucie lepsze niż Audeze LCD-2,3,X. Ethery lekkie, wygodne i świetne granie.

Też Ci grały ciasno i tunelowo, czy tylko ja ma takie zwidy?

Dziś jeszcze podmieniłem na inne lampki i jest jakby lepiej.

Ale przełączając się na HEki, to czar pryska i nadal słyszę tunel i czuję duchotę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz przy sobie HE-1000, więc tu porównać nie mogę. Ale nie czuję żadnej ciasnoty ani tunelowania. Słuchawki rewelacyjne, również do cichego słuchania. Ucho nie poci się, na co jestem wrażliwy. Jakość brzmienia znacznie lepsza niż Fostexy TH900, niż Utopie, Eleary, Audeze, Grado itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sly30 napisał:

Nie mam teraz przy sobie HE-1000, więc tu porównać nie mogę. Ale nie czuję żadnej ciasnoty ani tunelowania. Słuchawki rewelacyjne, również do cichego słuchania. Ucho nie poci się, na co jestem wrażliwy. Jakość brzmienia znacznie lepsza niż Fostexy TH900, niż Utopie, Eleary, Audeze, Grado itd.

A jakie źródło miałeś do odsłuchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto pamiętać, że Flow nie tylko grają świetnie, choć inaczej od HEK, ale... kosztują nowe 8 tys. ze świetnym kablem... i to bez rabatu...

 

jak ktoś lubi takie tłustsze, gęstsze, granie i był fanem np. he6, to Flow jest dużo lepszym i tańszym wyborem niż HEK

 

i z Flow nie ma żadnych problemów z wykonaniem

 

są jeszcze do spróbowania dodatkowe większe pady i można też podpiąć kabel z czystego srebra a wtedy nie grają tak gęsto, nabierają powietrza

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mykupyku napisał:

warto pamiętać, że Flow nie tylko grają świetnie, choć inaczej od HEK, ale... kosztują nowe 8 tys. ze świetnym kablem... i to bez rabatu...

 

jak ktoś lubi takie tłustsze, gęstsze, granie i był fanem np. he6, to Flow jest dużo lepszym i tańszym wyborem niż HEK

 

i z Flow nie ma żadnych problemów z wykonaniem

 

są jeszcze do spróbowania dodatkowe większe pady i można też podpiąć kabel z czystego srebra a wtedy nie grają tak gęsto, nabierają powietrza

 

 

Przestań ......

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę zrobić kolejne podejście do zamkniętych Ether Flow C. Mam nadzieję, że uda się załatwić właśnie Ethery, Audeze LCD-XC i Fostexy TH900 mk2 na odsłuch. Porównując w odstępie kilkudniowym, obecnie skłaniałbym się w kierunku Audeze, choć w bezpośrednim pojedynku może być różnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, saudio napisał:

No właśnie równajmy do ..... ech @Soundman1200
Cóż tylko Ty chwalisz T1v2, poza tym to tylko widmo niedopracowanego modelu który jak nie zanika kanał to wchodzą w przestery.
Z Twoimi też coś chyba było nie tak.....

To interesujące bo jak pamiętam Saudio również ma na chacie te niedopracowane T1, hmm,ciekawe dlaczego:ph34r:

Tak chwalą te Ethery że aż by się chciało je kupić ale na szczęście nie moja półka cenowa....ufff.

Razem z HE1000 urastają widać Ethery Flow do rangi najlepszych słuchawek otwartych w tej cenie z obecnej produkcji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności