Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ranking IEM by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A jak oceniasz westony um pro 50, w50 i w60 w powyższym kontekście rankingowym? Ktuś cuś wogle na ich temat mniema? ^_^

Niestety, jak @Synthax napisał - nie dość, że koloryzują, to moim zdaniem mają jeszcze problem ze zwrotnicami. Jakoś tak strojenie im nie do końca wychodzi. Ale to moje zdanie.

 

 

A mógłbyś lamerowi wyjaśnić o co chodzi z tym zwrotnicami?

 

w konstrukcjach wielprzetwornikowych musisz miec zwrotnice, żeby każdy driver robił to co do niego należy. I na zwrotnicy ustawia się przetworniki tak, żeby każdy grał swój "kawałek tortu" niestety czasami producenci lecą w dziwaczne teorie i kombinacje, które ładnie wyglądają na wykresie a w muzyce nie do końca, lub ewentualnie odwrotnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie te ZST w rankingu...

Słuchałem ,,gorszych" etów czyli er4s i eq było nieporównywalnie lepsze w Etymotic.

ZST też miałem nie rozumiem dlaczego są hipowane.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem ciekawy ranking, w którym ktoś nie daje półek cenowych dla słuchawek chociaż to trochę dziwne, że dałeś tu jednocześnie customy za 4k i zst za niecałe 100, pieniądze nie grają, ale jak się je dobrze zainwestuje to powinno to coś znaczyć (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mellow: nvm, rzeczywiście dlatego nie powinno patrzeć się na pierwszą lepszą stronę http://www.banggood.com/KZ-ZST-Hifi-Armature-Dynamic-Unit-Wired-Headphone-Earphone-Headset-with-Mic-p-1085902.html mój błąd

Edytowane przez Marek1415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mellow: nvm, rzeczywiście dlatego nie powinno patrzeć się na pierwszą lepszą stronę http://www.banggood.com/KZ-ZST-Hifi-Armature-Dynamic-Unit-Wired-Headphone-Earphone-Headset-with-Mic-p-1085902.html mój błąd

po co tak drogo...

 

http://m.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_533515.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie te ZST w rankingu...

Słuchałem ,,gorszych" etów czyli er4s i eq było nieporównywalnie lepsze w Etymotic.

ZST też miałem nie rozumiem dlaczego są hipowane.

 

Możecie nazywać mnie wariatem ale jako że sprzedałem samochód przed świętami to postanowiłem zaszaleć i zamówiłem własnie te ZST to zdam sprawozdanie za 15-30 dni.....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności