Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ranking IEM by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, artif napisał:

Ja miałem Ei3 przez jakiś tydzień i kompletnie mi nie podeszły. Dałem do przeróbki M2 i po tygodniu Ei3 odesłałem i wróciłem do M2. W porównaniu do nich, jak i do FLC8 oraz KZ ZST ei3 są bardzo ciemne i kompletnie nie szczegółowe. W ogóle mi nie podeszły.

Dzięki, konkretne info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem też na allegro Westone W60, obecnie stoją 1700zł ale pewnie poszłaby cena w dół jeszcze (weszły za 2200zł) bo jedna jest lekko nadpęknięta. Porównuje się je z SE846 i te wychodzą z pojedynków zwycięsko, chyba głównie z racji na bas ale każdy co innego pisze. Czy to ogólnie dobre słuchawki? Warto je wypróbować? Jedną wzmiankę tylko znalazłem w kwestii porównania z it03, że W60 są znacznie lepsze ale nie zbyt dokładnie uzasadniono dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry, bass zdecydowanie na korzyść Shure. W60 w tej cenie można próbować, szału nie ma raczej. Ja z htc10'bylem zakochany w LeA na hybrydzie od Forzy. Genialne granie.


Sent from my iPad using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Bas z TFZ B2M w Ibasso IT03 i byłby killer :) Ale jednak jak dla mnie pleasure dałbym znacznie wyżej dla harmony 8.2 niż B2M i IT03 bo jednak pełnia robi swoje względem tylko kilku funowych przebłysków, tylko szerokości mi w harmony brakuje i może średnica jakby była ciut bardziej na front ale to może dlatego że moje jeszcze przechodzą refit i odczucia nie do końca poprawne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2017 o 00:12, pankracy_waw napisał:

Filtry, bass zdecydowanie na korzyść Shure. W60 w tej cenie można próbować, szału nie ma raczej. Ja z htc10'bylem zakochany w LeA na hybrydzie od Forzy. Genialne granie.


Sent from my iPad using Tapatalk

 

Bas - się zgodzę, jest ok. Średnica jest średnia, a tonów wysokich nie ma. 

 

Dlatego z takim bezwiednym polecaniem Shure 846 to bym naprawdę się wstrzymywał i jednak polecał indywidualny odsłuch. Jestem doskonałym przykładem, że zbytnie zawierzanie cudzym polecankom prowadzi do sporych rozczarowań. Tak się złożyło, że właśnie na przykładzie Shure 846. Są to chyba najbardziej przereklamowane słuchawki w historii ludzkości. 

 

Owszem - konstrukcyjnie są świetne, dźwiękowo słabowite. Owszem są filtry, ale moim zdaniem jest to jedynie skalowa aplikacja mułu w tych słuchawkach (powiedzmy, że białe filtry są neutralne, a pozostałe dwa dają więcej lub mniej zamulenia). Lepsze są filtry Knowles, ale z tych słuchawek i tak wiele się nie wyciągnie. IMHO to nie są słuchawki do słuchania muzyki - może do jakichś tam specjalistycznych odsłuchów, nie wiem. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde z dobrymi tipsami faktycznie B2M są fajne :D Czekam na tipsy z Węgier które polecił Myku bo obecnie wsadziłem comply w silikon i jest super względem comply które mulą od średnicy wzwyż przy tym pogrubiają bas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Superata napisał:

Pytam bo mam dziwnego klienta: "Nie znam się nie mam wyrobionego gustu ale chcę najlepsze słuchawki tego typu. Cena nie gra roli. "

takiemu tak naprawdę dać można cokolwiek mówiąc, ze najlepsze, w sumie najgorszy typ klienta chyba - super wysokie wymagania, ale nie wie czego oczekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bachankas napisał:

takiemu tak naprawdę dać można cokolwiek mówiąc, ze najlepsze, w sumie najgorszy typ klienta chyba - super wysokie wymagania, ale nie wie czego oczekuje :D

Nie najgorszy tylko najlepszy :) Sprzedajesz mu najdroższe. Klient zadowolony- paragon opraw w ramki i będzie gościom pokazywał, a sprzedawca ma zarobek. Najgorszy to taki jak ja jak najtaniej i jak najlepiej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo mam dziwnego klienta: "Nie znam się nie mam wyrobionego gustu ale chcę najlepsze słuchawki tego typu. Cena nie gra roli. "

 

To źle zadałeś pytanie. Sprzedaj najdroższe.

 

Jeśli sprzadasz Panu jeszcze wysokiego AK, albo Sonego, to bezpieczną opcją będzie Andromeda. Czego by chłop nie słuchał, powinien być pod wrażeniem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja jeszcze do propozycja @Spawn dorzucę Noble Audio Kaiser, można też pogadać z chłopakami z Ambient Acoustics, którzy na zamówienie zrobili słuchawki z 20 przetwornikami na monitor - na pewno odpowiednio skasują klienta;).

 

Prywatnie powiedziałbym, że Ety-Er4, ale to tylko jeden przetwornik...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności