Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ranking IEM by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Cyceron napisał:

Dziwi też trochę brak 1more triple driver na liście. Nagród mają tyle, że niejeden sprzęt może pozazdrościć, a cena też bardzo atrakcyjna. 

 

Może Fatso nie słuchał albo mu się nie spodobały? Wszak to jego ranking. Tak jak mnie zastanawiał brak ibasso it03 które są super, znacznie lepsze od kz zst które to miejsce w rankingu znalazły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rayfe napisał:

 

Może Fatso nie słuchał albo mu się nie spodobały? Wszak to jego ranking. Tak jak mnie zastanawiał brak ibasso it03 które są super, znacznie lepsze od kz zst które to miejsce w rankingu znalazły.

porównaj jakość/cena, niestety ibasso nie mają żadnych szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

porównaj jakość/cena, niestety ibasso nie mają żadnych szans

 

A czytałeś pierwszy post w temacie? Jak pamiętam było tam napisane że CENA NIE BRANA POD UWAGĘ czy coś podobnego :P Bo gdyby tak było to oczywiście przypuszczam LEA też byłyby niżej od KZ ZST :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cyceron napisał:

Dziwi też trochę brak 1more triple driver na liście. Nagród mają tyle, że niejeden sprzęt może pozazdrościć, a cena też bardzo atrakcyjna. 

 

Mnie nie dziwi, miałem je i szału nie było. Można lepiej za 100$, przynajmniej wtedy tyle kosztowały. Nagrody w świecie audio dostają firmy posiadające dobrze opłacane działy marketingu. Zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem obu i miałbym problem ze stwierdzeniem które są lepsze, zst czy it03.

Tylko, że Kz'ty kosztują pięć dyszek, a ibasso tysiąc z hakiem.

Edytowane przez Sound John
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, all999 napisał:

 

Mnie nie dziwi, miałem je i szału nie było. Można lepiej za 100$, przynajmniej wtedy tyle kosztowały. Nagrody w świecie audio dostają firmy posiadające dobrze opłacane działy marketingu. Zwykle.

 

Ok, dobrze wiedzieć. Sam ich nie słuchałem, ale paru znajomych chwaliło połączenie z  nw-wm1a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem obu i miałbym problem ze stwierdzeniem które są lepsze, zst czy it03.
Tylko, że Kz'ty kosztują pięć dyszek, a ibasso tysiąc z hakiem.



Nie przesadzajmy, ZST to nie jest poziom IT03.
Są fajne, w tej cenie świetne, ale bez przesady.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 11.04.2017 o 20:16, Sir Nick napisał:

ZSR to wciaz pieśń przyszlosci, na watku o KZ na hedafaju ktos zapodal orientacyjna cene 90usd i tyle co wiadomo. ?

Będę wypatrywał na pewno :D Obecnie jak mam wolne chwile przeglądam gdzie kupić drivery i jak się zabrać za zwrotnice. Niestety jak czytałem to sonion nie sprzedaje na sztuki i łatwiej dostać knowlesy... Jakieś dynamiki idzie kupić na ebayu. Ale jak ostatnio słucham naprzemiennie to zst chyba mają mocniejszy bas od it03...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawkos napisał:

ok. Dzięki. Dobrze wiedzieć. Może nie udało mi się znaleźć takiego połączenia z ZST żeby go porządnie wydobyć. Jest, ale chyba jego jakość nie przypadła mi.

Na htc10 i stacjonarce a także fiio x5iii i samsungu s3 takie mam wrażenie więc może i mają... Ale czy lepszy... Nie mam teraz czasu za bardzo, może na weekendzie porównam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT03 są super, to bliskie i jasne granie, energiczne. KZ są spokojniejsze, trochę cieplejsze i nie tak rozdzielcze czy dokładne. Zależy od materiału, odtwarzacza i uszu a ja już po 30tce niekoniecznie mam percepcję na wysokim poziomie a jeszcze praca w hałasie już od kilku lat... Trzeba czytać recenzje konkretnych osób albo słuchać bo można się zdziwić czasami, nieraz pozytywnie :) Niemniej jednak uważam że za tą cenę koniecznie trzeba mieć parkę ZST u siebie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się do ZST się nie mogłem przekonać. Chociaż w swojej cenie są jak najbardziej dobre. W konfrontacji z lepszymi słuchawkami widać jednak ich braki. A muzyka ma dawać frajdę. Dla każdego inną. Dlatego pożegnałem ZST:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ZS3 biją ZST i to pod względem czysto dźwiękowym (bardziej szczegółowe, fajniejszy bas) jak i ergonomicznym (super izolacja, wygodniejsze). Czekam na "cudowny srebrny kabelek" z Chin, ponoć działa cuda. Zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zajrzałem na ebay i wklepałem hybrid iem, wyniki bieda... Ale kilka zabawnych ogłoszeń znalazłem min customowe se846 za ok 200$ z wysyłką lub hybrydy 6+1 za 350$ :P Chętnie bym poczytał o czymś ciekawym, egzotycznym ale i nie drogim :P Miałem ogromną ochotę na porządne customy ale nie wiem czy mam wystarczająco sprawny słuch, trzeba się przebadać :P W drugim planie niestety leży brak możliwości podzielenia się swoim brzmieniem z drugą osobą... Ktoś coś ciekawego znalazł?

 

edit: a czy ktoś słuchał custom art ei3?

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Ei3 przez jakiś tydzień i kompletnie mi nie podeszły. Dałem do przeróbki M2 i po tygodniu Ei3 odesłałem i wróciłem do M2. W porównaniu do nich, jak i do FLC8 oraz KZ ZST ei3 są bardzo ciemne i kompletnie nie szczegółowe. W ogóle mi nie podeszły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności