Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ranking IEM by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

 

Próbował ktoś może wymieniać w nich driver armaturowy na coś lepszego?

 

Ty tak poważnie? Kto będzie modował IEMy za 10$ w zakresie wymiany driverów? :woot:

W ciemno Ci powiem, że na tym forum nie, wątpię czy na ENG forach znajdziesz takiego hardcore'a :ph34r:

Oczywiście nie neguje - po prostu uważam, że zabawa niewarta zachodu, wielce prawdopodobne, że jałowa i bezowocna... itd itp ...

Jak już to zrobisz koniecznie pochwal się na forum =)

Generalnie sie zgadzam ale dziwie sie ze powyzszy post pochodzi od Ciebie :) Najwiekszy modder na forum nie bojacy sie modyfikowac sprzetow za pare tysiecy a modyfikacje sluchawek za 10 dolcow to nie warte zachodu? Potencjal jest, ryzyko zerowe to czemu taki sprzeciw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by było przede wszystkim szkoda czasu w sumie... a całość napisałem z perspektywy ogólnej, nie swojej.

 

Jakbym się już tak bawił to IEmy bym zrobił od 0, bo przecież obudowy są też do kupna, wygodniejsze niż te ZST...

 

I bez przesady z tym największym... Perul przemodował WIĘCEJ niż ja, to ja się na jego poradnikach uczyłem i z jego modów wnioski wysuwałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.03.2017 o 16:00, Weird_O napisał:

Wyjdę na totalnego nooba no ale co tam... 

Co to za słuchawki na pierwszym miejscu? <hides>

 

Nie wyszedłeś na totalnego nooba, ale na kogoś, kto ma spore problemy z właściwym używaniem internetu. Wystarczy wpisać w google LEA IEM... gotowe, pierwsza pozycja. Aha, tyczy się to wszelkich skrótów na liście. 

A propos, znajdzie się może ktoś, kto porówna mee P1 z B2M pod względem SQ ? 

Edytowane przez Cyceron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cyceron napisał:

 

Nie wyszedłeś na totalnego nooba, ale na kogoś, kto ma spore problemy z właściwym używaniem internetu. Wystarczy wpisać w google LEA IEM... gotowe, pierwsza pozycja. Aha, tyczy się to wszelkich skrótów na liście. 

A propos, znajdzie się może ktoś, kto porówna mee P1 z B2M pod względem SQ ? 

We have a smartass here :)

A tak serio to szukałem na necie wpisując samo LEA bezskutecznie, a fora są od tego, żeby na nich szukać informacji...

Resztę skrótów znalazłem panie mądralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Weird_O napisał:

We have a smartass here :)

A tak serio to szukałem na necie wpisując samo LEA bezskutecznie, a fora są od tego, żeby na nich szukać informacji...

Resztę skrótów znalazłem panie mądralo.

Wystarczyło wpisać "słuchawki LEA" I nie ma problemu :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Wystarczyło wpisać "słuchawki LEA" I nie ma problemu :) 

Nie kolego ;)

Wystarczyło napisać na forum i za parę chwil dostać odpowiedź od kogoś, kto się zna ;)

Wpisywałem LEA earphones itd., a to że źle szukałem nie znaczy że mam "problemy z właściwym używaniem internetu".

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Weird_O napisał:

Nie kolego ;)

Wystarczyło napisać na forum i za parę chwil dostać odpowiedź od kogoś, kto się zna ;)

Wpisywałem LEA earphones itd., a to że źle szukałem nie znaczy że mam "problemy z właściwym używaniem internetu".

Pozdrowionka

To wpisz "słuchawki LEA" i zobaczysz różnicę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Weird_O napisał:

Nie kolego ;)

Wystarczyło napisać na forum i za parę chwil dostać odpowiedź od kogoś, kto się zna ;)

Wpisywałem LEA earphones itd., a to że źle szukałem nie znaczy że mam "problemy z właściwym używaniem internetu".

Pozdrowionka

 Nom, idealne rozwiązanie problemu, którego można byłoby uniknąć.

Fora są do szukania informacji, których sam nie możesz uzyskać, tą mogłeś.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Weird_O napisał:

Nie kolego ;)

Wystarczyło napisać na forum i za parę chwil dostać odpowiedź od kogoś, kto się zna ;)

Wpisywałem LEA earphones itd., a to że źle szukałem nie znaczy że mam "problemy z właściwym używaniem internetu".

Pozdrowionka

 Nom, idealne rozwiązanie problemu, którego można byłoby uniknąć.

Fora są do szukania informacji, których sam nie możesz uzyskać, tą mogłeś.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podejrzewam, że wiele osób ze stażem większym od Ciebie nie wie czym są Aether'y, więc nie wydaje mi się to oczywiste, sam wiem o nich tyle, że są, grają bdb i chwali je Fatso - koniec, bo zdecydowanie poza budżetem na słuchawki mobilne.

2. Nie chcesz odpowiadać, nie odpowiadaj, a przy okazji nie komentuj jak ktoś inny już odpowiedział, chcesz pokomentować nie wnosząc nic konstruktywnego to idź do sejmu lub ewentualnie filozofa.

3. Wpisywał przecież https://www.google.pl/search?q=LEA+headphones&oq=LEA+headphones&aqs=chrome..69i57j69i65j0.4873j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=LEA+earphones - sam się dziwie, że pod tym hasłem nic nie ma, widocznie słuchawki za mało popularne i jest akceptowalne nic o nich nie wiedzieć.

 

Kontynuowanie tej jałowej dyskusji naprawdę niewskazane ;)

Edytowane przez crysis94
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2017 o 17:36, crysis94 napisał:

1. Podejrzewam, że wiele osób ze stażem większym od Ciebie nie wie czym są Aether'y, więc nie wydaje mi się to oczywiste, sam wiem o nich tyle, że są, grają bdb i chwali je Fatso - koniec, bo zdecydowanie poza budżetem na słuchawki mobilne.

2. Nie chcesz odpowiadać, nie odpowiadaj, a przy okazji nie komentuj jak ktoś inny już odpowiedział, chcesz pokomentować nie wnosząc nic konstruktywnego to idź do sejmu lub ewentualnie filozofa.

3. Wpisywał przecież https://www.google.pl/search?q=LEA+headphones&oq=LEA+headphones&aqs=chrome..69i57j69i65j0.4873j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=LEA+earphones - sam się dziwie, że pod tym hasłem nic nie ma, widocznie słuchawki za mało popularne i jest akceptowalne nic o nich nie wiedzieć.

 

Kontynuowanie tej jałowej dyskusji naprawdę niewskazane ;)

 

2. Komentować nie wnosząc nic konstruktywnego ? Przecież zadałem pytanie odnośnie P1 i B2M. To też jest nie na temat ? Czy może chcąc grać białego rycerza zapomniałeś przeczytać ? ;)

1 + 2. Widocznie nie rozumiesz. Akceptowalne jest nie wiedzieć i ja tego nie krytykuje, nie akceptowalne jest lenistwo i szerzenie offtopu. Ja też nie wiedziałem co to są LEA, ale się dowiedziałem nie zawracając nikomu głowy. 

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=LEA+IEM

Druga pozycja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem P1, słuchałem B2, niewiele z tego pamiętam, ale powiem tak - P1 wspominam miło, choć są trudne do poprawnego wysterowania, przez co nie z każdego grajka pójdą, a już do telefonu to bym je w ogóle odpuścił (znam wszak osobę, która podpina je pod IP6, ale to nie telefon, to Apple;) - sam zresztą tak kiedyś zrobiłem i było nawet nawet). TFZ nie zrobiły na mnie wrażenia i już zasadniczo nie pamiętam nawet jak grały, pamiętam że nie były trudne do wysterowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gourney

Właśnie szukam nowych pchełek do mojego Teca, więc problemu z napędzeniem nie będzie xD. Boje się tylko o bas, bo Teac jest raczej jasnym grajkiem, ze zwięzłym, punktowym basem, z dużym naciskiem na midbas. A z tego co słyszałem P1 są specyficzne w budowaniu najniższego pasma, może być "chudo" ? 

Poza tym B2M mają chyba kabel bardzo podobny do P1, mimo to różnice w sygnaturze dźwięku były wysokie ?  

 

Dziwi też trochę brak 1more triple driver na liście. Nagród mają tyle, że niejeden sprzęt może pozazdrościć, a cena też bardzo atrakcyjna. 

Edytowane przez Cyceron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności