Skocz do zawartości

Ranking IEM by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie kierujemy się własnymi preferencjami ale i tak LEA to jedne z najlepszych słuchawek na rynku

Mój ranking 1..lab2 długo nic i 2..se5ult 3..LEA resztà bym sobie głowy nie zawracał :)

 

Nobumasa z Fonnex ma jeszcze jedne Laby 2 dla Polski, jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem tutorial jak samemu zrobić customy i w sumie nie wygląda to na skomplikowaną robotę. Problemy zaczynają się jak chcemy pomyśleć o dobprze i parowaniu odpowiednich driverów a także budowy zwrotnic bo można w pustej łusce się bawić i pozmieniać drivery do uzyskania pożądanego efektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róbcie róbcie, jak się rynek zorientuje, że tak można, to customy będą chodzić po pińcet :D.

Pińcet to trzeba policzyć za narzędzia i materiały do wykonania łusek ale to wystarczy na wiele razy :) A koszty driverów to jak daleko fantazja poniesie i jak duże ucho to i łuska pomieści :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ety4s/sr/xr to miłość, zaangażowanie i emocje

 

gr07 to pewność, śmiałość i komfort życia

 

ex1000 to relaks, seks, podniecenie i... znów pełen relaks

 

flc8s to cwaniacka energia, cygański czar, po trochu wszystkiego

 

to byłem ja i moja iem czołówka

 

Jestem ciekaw, czy coś się zmieniło w iem czołówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Triple.Fi nie mieszczą się w moim osobistym referencyjnym TOP7... byłyby koło 10-go miejsca jak już jesteśmy w temacie z subektywnymi rankingami ;)

są "kapryśne" jak Grado

taka miłość nie na jedną noc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo używam ich z telefonem ;)

 

 

EDIT:

Aha już wiem czemu. One nie działają z c10 przez 4 polowy wtyk (grają jakieś mono z sąsiedniego pokoju) Trzeba przejściówke montować albo wkładać jacka do 3/4 długości ;) Ciężko mi porównać jak grają z c10 bo colorflaja używam z er4xr i meze głównie więc z na zst szału nima ale narzekać też nie ma co. Lepiej niż z telefonu ale to nie jest optymalne połączenie bo c10 gra superowo z jasnymi lub neutralnymi słuchawkami a zst takie nie są ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hype jak ten na Vivo xe800 ;) . Kto terazvo Vivo pamięta ?

 

W Vivo zrobili najgłupszy błąd konstrukcyjny jaki widziałem - przez to słuchawki zaprojektowane typowo pod noszenie za uchem, nie można było nosić za uchem :/

Jedyna opcja to recabling i zmiana kanałów z prawego na lewy - wtedy byłoby ok.

 

A grają tak jak GR07 - mamy GR07, GR07MKII, GR07BASS, GR07X i XE800 - ten sam rdzeń i jakieś drobne odchyły w każdej z wersji:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZST okazały się zdecydowanie za ciemne dla mnie. Vivo lepiej, ale bas mimo że krótki i twardy to nadal go za dużo bywa.

Najgorsze jednak się robi zjawisko kluchy na średnicy w momencie, gdy gra więcej instrumentów i wszystko się zlewa. Takie Audeo nie miały tego problemu np.

 

No i ciekawe, czy faktycznie XE800 w wersji za 20$ mają driver z GR07. Ja mogę się z kimś wymienić na odsłuch, XE800 za coś ciekawego.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności