Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ranking IEM by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Vsonic najlepszą uniwersalną dokanałówką! Ceny w komisie poszybują w kosmos!!! ;)

Nie obawiałbym się - one jednak dość awaryjne są. I genialny dźwięk nie zmieni pękających obudów.

 

 

Dokładam do tego spiral ear5 ultimate :)

Nie, nawet na pewno nie...

 

 

Miłosz wrócił, łuhuuuu!

:)

 

Ale żeby GR07 nad FLC8?

:o

 

 

A EX1000 zna?

 

Zna - 12-13 miejsce bym dał. Świetne słuchawki. Chociaż miałem je raptem 1 dzień i nie starczyło siły na recenzję. To samo zresztą z FLC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triple Fi 10 tylko jedną pozycję nad KZ ZST ? Przecież ZST za bardzo się tu nikomu nie podobały. Duże nadzieje a wynik taki sobie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że to ranKing ;) Fatso ale kontrowersyjne powiem, ze Triple grają mi lepiej niż GR07. Pewnie to kwestia ułożenia w uchu. PL30 Plus lepiej mi wchodzą niż GR07. No ale posłucham jeszcze jak dopadnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna lista osobista

 

sonego ex1000 mi tu brakuje

 

"Osobista" jest w tym wszystkim słowem kluczowym, bo co jak co, ale doki i preferencje z nimi związane to bardzo indywidualna sprawa.

Trudno nawet się odnosić i nad tym debatować, bo co użytkownik to będzie inna lista. Moja na ten przykład byłaby całkiem inna. Byłyby oczywiście punkty wspólne, ale kolejność już zasadniczo odmienna. nie ma w tym oczywiście nic złego, ale "osobistość" trzeba mieć na względzie w pierwszej kolejności, czytając takie prywatne rankingi.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, dobrze wygląda :) . (Fatso).

 

A może zrób Miłoszu osobną listę dla Customów i osobną dla zwykłych dokanałówek (uniwersalnych) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Vsonic najlepszą uniwersalną dokanałówką! Ceny w komisie poszybują w kosmos!!! ;)

cenowy killer na tej liście jest jeden... KZ ZST... do nabycia u majfrienda za 15$

A u Ciebie za 10 ? ;)

Jak majfrendy dowiedzą się o rankingu Fatso, cena ZST poszybuje na 50 dolarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, bo bardzo zainteresowały mnie po licznych, pozytywnych recenzjach, dokanałówki Vsonic GR-07.

Słuchałem ich u Wojtka na trzech DAP-ach (DX80, QP1 i AK380) plus na moim smartfonie (wówczas był to HTC One M9). Sorry, ale przy Laylach II brzmiały, jakby były wręcz popsute. Sybilanty, sybilanty i jeszcze raz sybilanty na górze pasma. Poza tym mało koherentne brzmienie. Wyjałowienie na średnicy. Nie moje klimaty...

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności