Skocz do zawartości

Boże Narodzenie czasem zmian... administracja


Rekomendowane odpowiedzi

Crysis na admina !

Zdecydowanie nie... ja bym tu widział tak luźno rzucając co przychodzi mi do głowy np Evila albo Alla ;)

Ważne, żeby był to użytkownik, który i tak na forum wchodzi, ale równocześnie musiałby to być użytkownik uznany przez zarząd...

Mógłby dostać nawet ograniczoną funkcjonalność - taki admin wykonawczy/pomocniczy ;)

 

Mi nie ufają na tyle, żebym dostał Moderatora niestety (bo bylem chętny na to stanowisko)... :ph34r:

Kappa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ******ły. Najważniejsze że cenzura polityczna jest jak się patrzy. Uwielbiam to w polskim internecie :) demokracja... khem khem... zagrożona... dlatego ręki nikt nie podniesie na "demokratów walczących uciśnionych" :) Cudownie. Nie pomyślał bym że na takim forum też się tak dzieje. I żeby nie było to nie ja zaczynałem tylko odpowiadałem na takie śmiesznostki.

 

Kilka razy już byłem pierwszy pod jakąś recenzją i mając zapytanie w temacie miałem zablokowaną możliwość wypowiedzi. Ja niegodny! :rolleyes:

Edytowane przez ARoiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis na admina to by było, za młody i za dużo pije...coby się tu działo na forum,balangi cuda wianki... :)

Najlepszy Evill bo najczęściej obecny na forum a to duży plus jakby miał być adminem

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład mam swoje poglądy, ale unikam rozmów o polityce z kimkolwiek, nawet ze znajomymi. Doświadczenie nauczyło że to nie ma sensu i do niczego nie prowadzi. A tylko powoduje kłótnie.

Tia... tutaj też niezłe ****o-burze były :F

 

To już 2 głosy nominujące Evila, a kogo Wy byście widzieli? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin powinien być totalnie bezstronny, w związku z tym nie powinien być aktywnym użytkownikiem forum!

Kolega chyba nie rozumie funkcji admina wykonawczego - on ma mieć możliwość dokonać zmian na forum, które dokonać trzeba, a nikt nie ma funkcji - patrz moderator chcę cofnąć Warna, ale nie może. Jest masa botów, wiadomo jak je zablokować, ale nikt nie ma uprawnień itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Admin powinien być totalnie bezstronny, w związku z tym nie powinien być aktywnym użytkownikiem forum!

Kolega chyba nie rozumie funkcji admina wykonawczego - on ma mieć możliwość dokonać zmian na forum, które dokonać trzeba, a nikt nie ma funkcji - patrz moderator chcę cofnąć Warna, ale nie może. Jest masa botów, wiadomo jak je zablokować, ale nikt nie ma uprawnień itp...

 

Rozumie, aż za dobrze, utopia nie istnieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moment mam wigilijną wieczerzę, więc w telegraficznym skrócie:

 

Ten wątek w sumie chyba powinien być w dziale administracyjnym, ale jest mi bardzo miło, że pojawiła się tu moja skromna osoba. Tak w sumie to ja omyłkowo dałem Miłoszowi owe 2 punkty i również chciałbym, aby mu zostały sprawiedliwie odjęte :).

Ja też Evila, chociaż on może być teraz za bardzo zajęty prowadzeniem swojego forum.


Aktualnie czas zorganizowałem sobie tak, że skupiam się wyłącznie na bieżących recenzjach na blogu i projektach graficznych, ale często też w przerwie wchodząc na mp3store i moderując na tyle ile pozwala czas. Na szczęście Sławek, all999 i Bamboszek też bardzo dużo robią, więc zawsze ktoś tu z nas pełni dyżur, mimo że bardzo często tego nie widać. Forum to u mnie tylko dodatek, bardziej dla ludzi niż dla mnie i aby odciążyć komentarze pod recenzjami ze "słuchawek z bassssem do 200 zł" oraz "jaki DAC do K240" :).

Ale co chcesz? Nie zauważyłeś że polityka dzieli ludzi? Naprawdę chcesz żeby połowa ludzi nienawidziła Cię ze względu na to że jesteś za PiSem? Albo za KODem? Naprawdę musisz tutaj o tym rozmawiać? To forum nie jest od tego. Chcesz to idź na forum o polityce albo na tvn24 lub inne.

Ja na przykład mam swoje poglądy, ale unikam rozmów o polityce z kimkolwiek, nawet ze znajomymi. Doświadczenie nauczyło że to nie ma sensu i do niczego nie prowadzi. A tylko powoduje kłótnie.


10/10

 

Admin powinien być totalnie bezstronny, w związku z tym nie powinien być aktywnym użytkownikiem forum!

 

Teoretycznie jakakolwiek funkcja administracyjna wiązałaby się z najlepiej automatycznym pełnym zaniechaniem pisania na forum. Pytanie tylko czy mówimy o administratorze "pełnym", czy "pomostowym". A także czy forum na zamykaniu komuś w ten sposób ust faktycznie zyskuje. To częsty dylemat, również przy ustalaniu zwykłych moderatorów. Tylko rangi typu helpdesk nie miały takich problemów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Evil jako admin nie wadzi.

Admin ma inne zadania i tutaj bezdyskusyjnie nie kolidowałoby to że stronniczością bądź jej brakiem.

Jako mod ma pełen arsenał zagrywek, za które leją się na niego wiadrami pomyje. Jako admin miałby jedynie możliwość je odwołać, więc nie rozumiem w tym przypadku problemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, olać politykę tylko takie spostrzeżenie miałem. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

 

A ja obstawiam na Sound Johna z Robsonkiem. To by się działo:P

 

Smaczne ciasto. Na zdrowie ;) Świętujmy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

E tam ******ły. Najważniejsze że cenzura polityczna jest jak się patrzy. Uwielbiam to w polskim internecie :) demokracja... khem khem... zagrożona... dlatego ręki nikt nie podniesie na "demokratów walczących uciśnionych" :) Cudownie. Nie pomyślał bym że na takim forum też się tak dzieje. I żeby nie było to nie ja zaczynałem tylko odpowiadałem na takie śmiesznostki.

 

Kilka razy już byłem pierwszy pod jakąś recenzją i mając zapytanie w temacie miałem zablokowaną możliwość wypowiedzi. Ja niegodny! :rolleyes:

Ale co chcesz? Nie zauważyłeś że polityka dzieli ludzi? Naprawdę chcesz żeby połowa ludzi nienawidziła Cię ze względu na to że jesteś za PiSem? Albo za KODem? Naprawdę musisz tutaj o tym rozmawiać? To forum nie jest od tego. Chcesz to idź na forum o polityce albo na tvn24 lub inne.

 

Ja na przykład mam swoje poglądy, ale unikam rozmów o polityce z kimkolwiek, nawet ze znajomymi. Doświadczenie nauczyło że to nie ma sensu i do niczego nie prowadzi. A tylko powoduje kłótnie.

 

 

Dokładnie tak jak wyżej. I warto ten wpis powtórzyć. Ludzie na tutejszym forum, generalnie mają przyzwoite relacje wzajemne, oparte o wspólne hobby i zainteresowania audio. Jakiekolwiek pogorszenie tych relacji, na skutek kłótni nie związanych z tematyką główną forum, kompletnie nie jest warte wrzutek "gorącej" tematyki, jako zarzewia tych kłótni. A niestety nie od dziś wiadomo, że gdy chodzi o tematy polityczne i światopoglądowe to ludzie bardzo szybko przestają się kontrolować, gdyż tematy te budzą skrajne i burzliwe emocje. Ogólny rachunek zysków i strat dla forum jako całości, będzie zawsze niekorzystny. Nawet jeden użytkownik forum obrażony na drugiego w ramach kłótni politycznej, to już za wysoki "rachunek", aby warto go było płacić na forum audio. Na szczęście jest w necie mnóstwo miejsc, gdzie można się powyżywać politycznie i światopoglądowo. I nie ma potrzeby powielania tych miejsca tutaj.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Manuela na admina. Albo z zasady, że admin musi mieć szorstki charakter, to tak świątecznie dajcie mikołaja.

Na urlopie i zbanowany... dobre propozycje, jestem za =)

Btw... było o czym innym, a dzięki OT kolegi ARoiv znów jest o tym dla czego nie piszemy o polityce... mimo, że było wałkowane już 100x, że:

- są od tego inne fora

- psuje to atmosferę

i tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Evil przeżyje pisanie bloga, bycie adminem, pracę jednocześnie i będzie jako tako żył to jestem na tak, nie chcemy przecież, żeby nam tu wyzionął ducha (ktoś musi pisać recenzje :D), btw może zróbmy ankietę.

Edytowane przez Marek1415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności