Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja Audio-Technica ATH-MSR7 [Świąteczna]


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Ło panie, coś Pan z nimi robił?

Używałem. Dbam o swoje rzeczy. Noszę okulary, początkowo w tym miejscu właśnie ta warstwa zaczęła odchodzić, później na całości.

Korzystam z nich tylko i wyłącznie w domu, a więc to nie wina wilgoci.

 

 

Kyrie eleison.

 

 

 

 

 

 

Ja bym zerwał do końca warstwę z płaszczyzny kontaktowej i zrobił hybrydy :ph34r:

Możesz podesłać jakiś link, który wyjaśni mi o czym mówisz :)

 

 

Wychodzi na to, że wersja brązowa, to pomalowana czarna :D

Warstwa o której mówimy na pewno do trwałych nie należy :) - na pewno nie w tej klasie.

Edytowane przez zieloczek100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podesłać jakiś link, który wyjaśni mi o czym mówisz :)

 

Obawiam się, że nie mam takowego. Po prostu jeśli materiał wygląda już tak jak wygląda, to pozostaje zerwać warstwę do końca i zostawić słuchawki w formie materiałowej, sprawdzając od razu jak się zachowują akustycznie w takich warunkach. Jeśli nie HM5 to trudno powiedzieć jakie zamienniki będą tu pasowały tak gabarytem, jak i akustycznie. Może pady od Momentum M2, może od OPPO PM-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organoleptycznie pady od MSR7 wyglądały IDENTYCZNIE w kwestii wielkości i formy oraz identycznie siedziały na uszach jak pady od Bosshifi B8. Na B8 bez problemu założyłem pady od HM5, choć te były nieco większe. Siedziały jednak bardzo dobrze, wygoda zdecydowanie na plus... No cóż, ja bym próbował, bo w końcu masz 14 dni na zwrot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No cóż, ja bym próbował, bo w końcu masz 14 dni na zwrot :)

 

Nausznice nie podlegają zwrotowi - materiał eksploatacyjny.

 

Nie wiedziałem o tym i dziękuje za informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up a wiesz, że w sumie, zgodnie z obowiązującym prawem, nie mogą takiego procederu uprawiać? Nie ma wyroku więc przetestowanie podpada pod "zwykły zarząd" co oczywiście jest #@$stwem bo ja, po pierwsze bym tak nie uczynił a po drugie, to nie chciałbym takich dostać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no fakt Evilu, chodziło mi o to, że sprzedawca nie może odmówić przyjęcia zwrotu słuchawek powołując się na względy higieniczne, tzn technicznie może ale każdy Rzecznik Konsumenta to podważy i sprzedawca zwrot przyjąć będzie musiał. Na razie słuchawki nie są traktowane jak bielizna a w sumie powinny być, przynajmniej doki.

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, teraz znacznie jaśniej. Jeden znany mi przypadek dotyczył słuchawek za 100 zł, więc raczej sprawa niespecjalnie kwalifikująca się na chęć sięgania po RK. To ten właśnie miałem na myśli pisząc swój post. Gdyby rzecz tyczyła się np. K3003i, to już byłaby inna para kaloszy.

 

Znam jednak też przypadki w których użytkownik robił sobie ze sklepu wypożyczalnię. W pewnym momencie sklep przysłowiowo wywiesił jego podobiznę na liście "tych klientów nie obsługujemy".

 

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale była u nas na forum sprawa ze słuchawkami, których nie chciano przyjąć na zwrot, a raczej ich nausznicami mającymi sól od potu na sobie. Tu właśnie podejmowano także względy higieniczne. Trzeba byłoby tego później poszukać. To był dział ogólny lub HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam jednak też przypadki w których użytkownik robił sobie ze sklepu wypożyczalnię. W pewnym momencie sklep przysłowiowo wywiesił jego podobiznę na liście "tych klientów nie obsługujemy".

No to to to, w sensie konkretnego, przytoczonego przez Ciebie przypadku nie znam, ale znam podobne, część na własnej skórze, niestety, dopóki można naginać prawo dopóty takie cebule będą psuły rynek i to psuły w dwie strony, bo cierpi na tym sprzedawca, to pół biedy ale cierpią również uczciwi klienci a to już niefajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od kilku dni MSR7 i muszę powiedzieć, że bardzo się bałem dwoch rzeczy. Wygody i czy nie będzie za mało basu. Wygoda o dziwo akceptowalna. Nie jest to poziom słuchawek Sony, których prawie nie czuć na głowie ale w moim przypadku MSRy nie są niewygodne. Bas zaś, to inna historia. Faktycznie jest i to nawet jest słyszalny ale mimo wszystko dla mnie trochę za chudy. Poprawilo sie znacznie po podpięciu cieplejszego grajka o mocniejszej podstawie basu. W telefonie pobawiłem się eq i też jest już dobrze. Na ten moment jestem bardzo zadowolony i Siódemki zostają ze mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Chińskie, za około 30 złotych (ebay, kupowałem od dailywarecenter, jesienią było innych mnóstwo) . Poza brakiem oznaczenia L/R nie różnią się organoleptycznie od oryginalnych. Dotarły w ciągu 2 tygodni.

Edytowane przez tarant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiem czy to dalej aktualne - ale zapasowe nausznice mozecie zamowic bezposrednio od audio-technica.

Dzwonisz na +1 (330) 686-2600, wew 5002.

Potrzebujesz karte platnicza. Placisz w USD.

Kosztuje to jakies 35$.

 

Nie wysylaja poza USA, dlatego - zakladasz darmowe konto: https://www.viabox.com/

Wysylasz tutaj, a potem sobie wyslesz to DHL lub czyms innym za jakies 30 zl.

 

Ja czekam na moje zamowienie wlasnie.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności