Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki zamknięte z dobrą izolacją, bez ostrej góry do


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam słuchawek z dobrą izolację, bez ostrej góry i charakterystyką grania jak HD6000.

Słucham popu, dance'u, disco lat 80. Moje źródło do SMSL M.2 6th (mogę zmienić na coś innego lub mocniejszego w razie potrzeby).

Posiadam HD6000, Cal! i te sprzęty mają według mnie tragiczną izolację.

Kiedyś miałem Pro80 i izolowały bardzo dobrze, ale z kolei góra była sycząca i ostra.

Budżet jest płynny. Po prostu zależy mi na słuchawkach jakości nie gorszej od HD6000, bez ostrej góry i z dobrą izolacją.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Luqart
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tłumienie w hd6000 Ci odpowiada? Jeśli tak, to może wystarczyłby ich recabling? Użytkownik szwagiero je chwalił już po samym recablingu, bez modów.

 

I faktycznie, m2 może być za słaby do dt150.

HD6000 nie mają prawie w ogóle tłumienia. Słyszę szum komputera (a nie jest wcale głośny) mając je na uszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izolacja od otoczenia w HD6000 jest faktycznie średnia, za to w kwestii wycieku dźwięku na zewnątrz są mistrzami.

Potwierdzam.

Nie chodzi mi o jakąś mega izolację, wystarczy coś jak Pro80. Po prostu nie chcę słyszeć podczas cichego słuchania muzyki komputera czy osoby obok która zwyczajnie rozmawia.

 

A jak tłumią ATX M50?

Nie mogłem znaleźć wiarygodnych informacji.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M50 tłumią średnio, na padach hm5 nieco lepiej. Sluchajac muzyki nie usłyszysz, jak ktoś do Ciebie mówi. Jak mój odkurzacz był cichszy, to zdarzyło mi się odkurzyć cały dom w m50 wyłączonym odkurzaczem.

 

Niestety tak ogolnie izolacja idzie zwykle w parze z efektem imadla, trzeba znaleźć kompromis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z padami hm5 mogę w m50 siedzieć i siedzieć. Nic nie ciśnie. Bez nich jest masakra - po godzinie głowa mnie bolała. A izoluja bardzo dobrze, jak gra muzyka, to na openspejsie nic nie słyszę oprócz tego co usłyszeć chcę :)

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M50x na padach HM5 mają całkiem niezła izolację, co prawda z nadjeżdżającym metrem/pociągiem czy wnętrzem samolotu w trasie już trochę przegrywa, ale jest wystarczająca w ogólnym zastosowaniu. Tylko Tobie może góra mocniej zaakcentowana nie przypasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności