Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

czy ktos potwierdzil juz, ze streaming (Spotify/Tidal) bedzie dostepny?

Android 5.1 ze sklepem to dlaczego miałoby nie być?

 

attachicon.giffiio x5 3.jpg

 

moduł gsm po otg i można mieć telefon ;)

jeżeli gra dobrze i fiio go specjalnie nie popsuło to mamy złoty środek o którym zawsze "marzyłem"

dobrze że Żona potrzebuje :D

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionka to on raczej nie ma szans u mnie zdetronizować w roli ukochanego DAPa, ale z zapowiedzi wygląda to bardzo fajnie i efektownie :) Czy efektywnie, to się okaże. Na pewno na plus to, że Fiio doproacowuje swój soft no i kostki AK4490, które chciałbym ogromnie spróbować na swoich uszach :) Poza tym design jest obłędny i szczególnie wielka pochwała za takie umieszczenie pokrętła :D

Ja też. Ale poczekam spokojnie na mykupykusuperdeals. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze żeby jakaś recka się pojawiła to by człowiek wiedział bo nie stać mnie na taki zakupek w ciemno :P Ale mam nadzieję że przed pierwszą połową stycznia coś się pojawi i może zdążę się wpisać. Trzeba będzie zaplanować jakąś wyprz...

 

PS wifi, andek na lizaku... może i youtube na nim pójdzie odpalić :P

Na starszym sofcie w X7 można było, ale raz na jakiś czas pojawiał się komunikat o problemach z usługami google... lepszym wyjściem było zainstalowanie Firefoxa i przez niego korzystanie z yt... przy okazji można wtedy wygaszać ekran i uBlock dostępny :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy X5 III nie jest konkurencją dla obecnego X7? Jedyne czego brakuje to wymiennych modułów wzmacniacza.

 

 

a nowy X7 kiedy wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciągu najbliższych miesięcy wychodzi X7ii a potem X7iiPro - odpowiednio Sabre 9028 i 9038

Tak się zastanawiam czy X5 III nie jest konkurencją dla obecnego X7? Jedyne czego brakuje to wymiennych modułów wzmacniacza.

to zależy jak X5ii zagra - obstawiam, że cieplej, mniej analitycznie

 

z drugiej strony moduły robią świetną robotę w X7 i to nie jest jakaś lipa, faktycznie inaczej grają

 

no i moduły AM3, AM5, AM2A są zdecydowanie mocniejsze od X5iii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, porównując cenowo X5 III do prawie dwukrotnie droższego zestawu X7 + jakiś dodatkowy moduł wzmacniacza, ta różnica cenowa musi być choć trochę uzasadniona.

 

Ciekawe jak się będą kształtować ceny sklepowe X5 (choć ten już bardzo słabo dostępny) i X5 II po pojawieniu się X5 III. Z tego co pamiętam to po pojawieniu się X5 II cena X5 pozostała prawie niezmieniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie kompatybilny z tą stacją dokującą. Jak ona się nazywała? K5? Jak w takim combo zagrało by to na poziomie mojego Aune x1s, to end od the game w moim przypadku.

Akurat ja jak wpinalem X7 w K5 to dźwięk mniej mi się podobał. Taki jakby zamulony w stosunku do golego X7.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pytanie jak się X7 ma do nowego X5 i do K5. K5 słyszałem raz ze X5 i było w miarę ok.

Teraz niestety doczytałem, że K5 ma własny DAC :( -straszny bełkot na stronie mp3store i tak to rozumiem.

Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pytanie jak się X7 ma do nowego X5 i do K5. K5 słyszałem raz ze X5 i było w miarę ok.

Teraz niestety doczytałem, że K5 ma własny DAC :( -straszny bełkot na stronie mp3store i tak to rozumiem.

Pożyjemy, zobaczymy.

K5 ma własny DAC? To tylko AMP jest. Z tego co mi wiadomo, a używam od kilku miesięcy to samo zagrać nie potrafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie K5 to tylko AMP i korzysta z DAC podłączonego DAPa. Jeżeli chodzi o K5+X5 to jeszcze byś musiał Zenek porównać samo X5 bez K5. Może dla bardziej wymagających słuchawek jest korzystniej połączyć takiego X5 ale w przypadku FiiO X7 akurat niektóre moduły wzmacniacza są całkiem mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie K5 to tylko AMP i korzysta z DAC podłączonego DAPa. Jeżeli chodzi o K5+X5 to jeszcze byś musiał Zenek porównać samo X5 bez K5. Może dla bardziej wymagających słuchawek jest korzystniej połączyć takiego X5 ale w przypadku FiiO X7 akurat niektóre moduły wzmacniacza są całkiem mocne.

No właśnie przy układzie x5iii i K5, cenowo rozsądny wydaje się X7 albo pionek, a to mnie już nie interesuje, bo mam X1s i xDuoo X3, które mi starczają.

Chodziło mi o zgrabne połączenie DAC i playera w jedno urządzenie, z ewentualnym wzmacnianiem wymagających słuchawek.

Ogólnie poza przedsprzedażą, na chwilę obecną, nie wygląda mi to FIIO na mega deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności