Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam Oppo pm3 ,Lime Ears Eather, Westone W40 , Bowers&Wilkins P9 a w przyszłości mam w planach zakup Beyerdynamic T5p v2 .

 

Niezłe zestawienie :)

 

 

Swoją drogą mi się podobają masywne DAPy. Może dlatego, że nie noszę ich w kieszeni i nie używam w komunikacji miejskiej itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą mi się podobają masywne DAPy. Może dlatego, że nie noszę ich w kieszeni i nie używam w komunikacji miejskiej itp.

 

No to musisz brać DX200, ten to dopiero jest masywny, chociaż DX100 nie przebił :)

 

 

Oczywiście jestem nim zainteresowany. Fajna cena w przedsprzedaży ale to by był mój pierwszy DAP i zabieram się do tego z dużym spokojem. No i u mnie jest ten problem, że wszystko się kręci wokół Tidala. DAP dla mnie to taki mobilny sprzęcik do łóżka czy samochodu. Komputery, telewizory, telefony powyłączane. Jakby miały dużo więcej mocy te DAPy to bym bardziej to terytorium eksplorował. Dam mu szansę ale mam wielkie nadzieje na Hugo 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiiO to trochę grubasek... 1,5cm to jednak sporo. W kieszeni będzie dziwnie to wyglądało ;)

Nie grubasek tylko słusznych kształtów, jak kobiety Rubensa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na filmiku internety dość szybko chodzą co w przypadku X7 nie wyglądało najlepiej , więc progres jakiś jest ;) Szkoda że filmik nie jest w języku angielskim.


a tu podsyłam wam krótką recenzje w języku niestety hiszpańskim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ogólnie o preorderach, jak za długo się czeka to sporo osób rezygnuje.

Nie dziwię Ci się jak masz okazję dostać wcześniej.

Tu też będzie dobra opcja później, bo przy 50 sztukach na forum nie wszystkim podpasuje,

a komis już czeka, podobnie jak z Listen, cena jednak mocno zachęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia i I i II, ale nie wiem jakie to ma znaczenie, bo technologicznie najbliżej mu do np X7I i Pionka ;)

Technologicznie tak ale jak coś tam rzucisz porównania to będzie jasne, zwłaszcza między II i III bo pierwszy przeskok podobno (bo nie słuchałem ale tak piszą osoby które porównywały 1:1) nie był rewolucją między I i II...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między I a II małe, bo bebechy prawie te same ;)

A no własnie, tylko coś tam bufory inne dali chyba a tak kosmetyka i ******ły :) No a tutaj wszystko pozmieniane więc grał będzie na pewno inaczej i czekamy na Twoją opinię czy dużo lepiej ;)

 

Weź od razu jak znajdziesz chwilę sprawdź jak ******ły typu youtube po wifi, czy jest jakaś różnica w brzmieniu i responsywności pomiędzy trybem audio a android :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności