Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Fiio X5 III to taki odpowiednik AK70 w serii Kałachów ? Tak ogólnie patrząc. Tak jak Junior to chyba coś w stylu X3 albo X1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Fiio X5 III to taki odpowiednik AK70 w serii Kałachów ? Tak ogólnie patrząc. Tak jak Junior to chyba coś w stylu X3 albo X1.

na ślepo nie porównasz to się nie dowiesz, reszta to tylko gdybanie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo super wiadomość dziękuję. Pytanie jeszcze czy da się takie playery obsługiwać bezwzrokowo przy pomocy tego TalkBacka. Bo to że on tam jest to jeszcze nie świadczy o tym że jest to do zrobienia. Będę musiał gdzieś w innym temacie zapytać o to. Bo nie chce tutaj zaśmiecać tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam szybkie pytanie. W opisie xdp-100r jest moc wyjściowa 2x75, w opisie X5 III jest 260. Jak to rozumieć? 2x130, czy 2x260?

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

2x260
Dzięki. Kolejne pytanie na które na razie nikt mi nie odpowie:) Czy to wystarczy dla Audeze Sine?

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to hype, ale one są tanie, tańsze od sabre - taki schiit za 2x akm 4490 plus reszta szpargałów do daca liczy... 99$

 

a do tego zawsze producent może się pochwalić, że te same kości siedzą w milion razy droższym akaczu... i grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dopytuję, bo staram się sobie wyobrazić jak to FiiO może grać. Pod względem użytkowym nic mu nie brakuje. Cena też jest rozsądna, zwłaszcza w preorderze. Jednak jak dotąd jakoś bardziej odpowiadały mi sprzęty z kościami Sabre. No nic, trzeba czekać, kwestia SQ tego dapa to na razie wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na head fi piszą że gra podobnie do X7 z AM1 że to ten poziom

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Jeśli to prawda to szału nie ma.

 

Ale z drugiej strony gdyby wyszło jak X7+AM1, to za pół ceny tego (preorder) nie byłby źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dopytuję, bo staram się sobie wyobrazić jak to FiiO może grać. Pod względem użytkowym nic mu nie brakuje. Cena też jest rozsądna, zwłaszcza w preorderze. Jednak jak dotąd jakoś bardziej odpowiadały mi sprzęty z kościami Sabre. No nic, trzeba czekać, kwestia SQ tego dapa to na razie wróżenie z fusów.

Też bardzo lubię sabre, w każdym urządzeniu z którym miałem do czynienia dało bardzo bliskie ale i przestrzenne oraz lekkie, neutralne i niewybrakowane brzmienie. Obecnie słucham x5 i jako usb dac porównałem z biurkowym nfb 1.32 no i nie ma gadania że fiio nie dogania tego daca (z takich szybkich porównań to jakby iść przez korytarz vs przez łąkę no i w fiio nie ma takiej separacji i detali, bas jedynie na plus może bo trochę cieplejsza kostka 1972) ALE i tak jest dobrze przy moich ibasso it03, takie spokojne dojrzałe brzmienie. Tutaj z racji na cenę X5v3 bardzo ciekawi mnie kilka spraw jak na przykład:

 

- jaki jest zastosowany układ usb bo np w podobnym cenowo DX80 jest układ xmos, bardzo dobra kostka przez co DAP świetnie sprawdza się w roli usb dac a przy takim wydatku to pewnie u wielu będzie to jedyne urządzenie więc istotna kwestia

- czy jest opcja żeby podczas odtwarzania przez usb z pc dap nie ładował ciągle baterii? da się to wyłączyć? szkoda żeby na darmo się mieliła jak i tak urządzenie jest podłączone pod pc, wiem że kwestia zasilania po usb względem baterii negatywnie wpłynie na brzmienie ale dobry kabel trochę to zniweluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności