Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, PsiCore napisał:

Ten Kingston to SD a Samsung micro SD. Micro SD są droższe.

 

 

Edytowane przez rico1973
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, miał ktoś z Was problem z Line out? mianowicie podłączając grajka przez to wyjście nie ma praktycznie basu i strasznie cicho, porównuję do x5 II tam było super.

 

 

 

Faktycznie miałem w opcjach włączone sterowanie głośnością LO, pod wieczór przetestuję, dzięki wasyliew.

Edytowane przez przemol13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, przemol13 napisał:

Cześć, miał ktoś z Was problem z Line out? mianowicie podłączając grajka przez to wyjście nie ma praktycznie basu i strasznie cicho, porównuję do x5 II tam było super.

W XIII możesz mieć włączone sterowanie głośnością na line-out ... sprawdź w opcjach. Może to tylko taka drobnostka. Sam słucham pół na pół przez LO i HO i jest OK, ale w opcjach wyłączyłem właśnie sterowanie głośnością na LO.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2017 o 20:09, PsiCore napisał:

 

Dlatego proponuję skupić się na SanDisku lub Kingstonie. 

Ranking 02.2017.

https://www.morele.net/wiadomosc/ranking-kart-pamieci-micro-sd-top-10-najlepszych-modeli-jaka-wybrac/1220/

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dostałem dziś paczuszke dziękuję Mp3store :) pierwsze co to 2 godz słuchania na starym sofcie chyba tym początkowym zdecydowałem na upgrade i teraz śmiga na 1.1.4  to co od razu zauważyłem to lepsza szybkość i responsywnosc i chyba dźwięk bardziej rozciągnięty u góry wrażenie lepszej rozdzielczości i delikatnie dźwięk "czystszy" porównując do ak300 bas w AK niżej schodzi jest lepszej jakości  góra jest lepiej opisana jakby więcej szczegółów  ... ale fiio za ta cene to kawał dobrego dapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rayfe napisał:

Jak się robi update firmware? Jakiś tutorial gdzieś jest?

Tutaj masz http://fiio.me/forum.php?mod=viewthread&tid=41927

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, podlaczylem najtansze sluchawy sony mojego synka, wlazlem jakims cudem na platne konto spotify, ktore mam wykupione przez playstaion 4 i mam moje katalogi muzyczne, graja, ale jak krece galeczka glosnosci to tylko pokazuje zmiane poziomu na wyswietlaczu a gra ciagle tak samo glosno. Co robie nie tak? Dzizas, czemu nie znam angola...Pomocy?

kto wie czego nie ustawilem, ze nie dziala regulaja glosnosci?

kto wie czego nie ustawilem, ze nie dziala regulaja glosnosci? Znalazlem, ufff.

kto wie czego nie ustawilem, ze nie dziala regulaja glosnosci? Znalazlem, ufff.

Pierwsze wrazenie na sluchawkach za stowke- rowno, miekko, muzykalnie, wystarczajaco rozdzielczo i jeden duuuzy defekt - on gra bardzo wolno, na tych szitowych sluchawkach sony spowalnia bardzo muzyke. Marillion kawalek Cinderella brzmi koszmarnie anemicznie, wolno. Oj, oby to byla wina nausznikow a nie cecha fiio, bo jak on gra tak slamazarnie to szybko sie z nim pozegnam. No nigdy jeszcze te soniaki nie graly tak woooolnooo, ani z chordem mojo, ani grajkami od apple. To takie pierwsze smutne wrazenie, slimak okrutny albo nie "dogadal sie" z soniakami.

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adam 76 napisał:

dobra, podlaczylem najtansze sluchawy sony mojego synka, wlazlem jakims cudem na platne konto spotify, ktore mam wykupione przez playstaion 4 i mam moje katalogi muzyczne, graja, ale jak krece galeczka glosnosci to tylko pokazuje zmiane poziomu na wyswietlaczu a gra ciagle tak samo glosno. Co robie nie tak? Dzizas, czemu nie znam angola...Pomocy?

kto wie czego nie ustawilem, ze nie dziala regulaja glosnosci?

kto wie czego nie ustawilem, ze nie dziala regulaja glosnosci? Znalazlem, ufff.

kto wie czego nie ustawilem, ze nie dziala regulaja glosnosci? Znalazlem, ufff.

Pierwsze wrazenie na sluchawkach za stowke- rowno, miekko, muzykalnie, wystarczajaco rozdzielczo i jeden duuuzy defekt - on gra bardzo wolno, na tych szitowych sluchawkach sony spowalnia bardzo muzyke. Marillion kawalek Cinderella brzmi koszmarnie anemicznie, wolno. Oj, oby to byla wina nausznikow a nie cecha fiio, bo jak on gra tak slamazarnie to szybko sie z nim pozegnam. No nigdy jeszcze te soniaki nie graly tak woooolnooo, ani z chordem mojo, ani grajkami od apple. To takie pierwsze smutne wrazenie, slimak okrutny albo nie "dogadal sie" z soniakami.

A do której dziurki wsadziłes słuchawki? Sprawdź w ustawieniach limity głośności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no do bal-a nie wsadzałem... głośność już ustawiłem, wszystko ok. Albo jestem przyzwyczajony do żywo/za szybko grających klamotów audio albo ten fiio spowalnia wyraźnie muzykę albo nie polubił się ze słuchawkami sony. No ale te same słuchaweczki z chordem mojo czy fonami potrafiły grać z życiem i nie było mowy o żadnym spowalnianiu muzyki. Nawet dla porównania słuchałem te same kawałki na fonie i na DAP-ie i ewidentnie ten fiio gra nazywając to ładnie " dostojnie" czyli jak ślimak. To oczywiście moja opinia, chociaż chyba niestety grubby miał rację... Przy nim już "wolne" oppo pm3 grają wyraźnie szybciej... No cóż, na chwilę obecną jestem rozczarowany. Za to barwa, nasycenie, dźwięczność, separacja i scena nawet na tanich słuchaweczkach jest bardzo dobra ale co z tego jak wszystko brzmi jak na "zwolnionych obrotach"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Adam 76 napisał:

nie no do bal-a nie wsadzałem... głośność już ustawiłem, wszystko ok. Albo jestem przyzwyczajony do żywo/za szybko grających klamotów audio albo ten fiio spowalnia wyraźnie muzykę albo nie polubił się ze słuchawkami sony. No ale te same słuchaweczki z chordem mojo czy fonami potrafiły grać z życiem i nie było mowy o żadnym spowalnianiu muzyki. Nawet dla porównania słuchałem te same kawałki na fonie i na DAP-ie i ewidentnie ten fiio gra nazywając to ładnie " dostojnie" czyli jak ślimak. To oczywiście moja opinia, chociaż chyba niestety grubby miał rację... Przy nim już "wolne" oppo pm3 grają wyraźnie szybciej... No cóż, na chwilę obecną jestem rozczarowany. Za to barwa, nasycenie, dźwięczność, separacja i scena nawet na tanich słuchaweczkach jest bardzo dobra ale co z tego jak wszystko brzmi jak na "zwolnionych obrotach"...

Jeżeli musiałeś zaznaczyć w ustawieniach regulację głośności, żeby móc ściszyć dźwięk, to znaczy że korzystasz z prawej dziurki: wyjścia Line Out czyli do podłączenia wieży. Do współpracy że słuchawkami masz "lewe" wyjścia: duże i małe (a raczej małe i bardzo małe). I tam pokrętło głośności ma działać od początku używania. 

Używając już prawie miesiąc X5III wielu z nas zauwazylo poprawę jakości dźwięku po paru dniach używania, więc warto dać mu chwilę na rozgrzewkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasyliew, nie róbmy przedszkola, wiesz dobrze o co chodzi, napisałem przecież, że gra "dostojnie" żeby nikogo nie urazić...

Bardziej interesuje mnie, czy jakby zapiął mu jakieś słuchawki z "ADHD" to dałoby się na nim słuchać Marillion itp. muzy czy dalej będzie to granie jakby wszyscy już ledwo na nogach stali i zaraz mieli zasnąć lub zemdleć...

Wsadzałem w "obie dziurki".. trzecia za ciasna... na razie heh

Nie no, jeszcze do działu sprzedam nie ląduje, może fostexy go uratują...

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adam 76 napisał:

Wasyliew, nie róbmy przedszkola, wiesz dobrze o co chodzi, napisałem przecież, że gra "dostojnie" żeby nikogo nie urazić...

Bardziej interesuje mnie, czy jakby zapiął mu jakieś słuchawki z "ADHD" to dałoby się na nim słuchać Marillion itp. muzy czy dalej będzie to granie jakby wszyscy już ledwo na nogach stali i zaraz mieli zasnąć lub zemdleć...

No weeź, trochę humoru nie zaszkodzi :) A ja akurat lubię podśmie...ujki :)

Mi się wydaje, że może wsadzenie słuchawek do line-out'a zrobiło swoje. Jeśli to nie to, to może trafiłeś na jakąś słabą wersję tego kawałka na Spotify, jest ich kilka chyba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności