Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MP3store napisał:

Dostawa jest w drodze . Spodziewamy się po weekendzie.

Jeśli są jakieś pretensje to tylko do FiiO.

Trudno, to nie organy do przeszczepów, przeżyjemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rayfe napisał:

Ciekawe, z diodą może nie narobią wiele bo soft może nią nie sterować...

już w X7 softowo dioda była opracowana - można było wyłączyć albo regulować natężenie światła - mogą to zrobić pewnie i tu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mykupyku napisał:

już w X7 softowo dioda była opracowana - można było wyłączyć albo regulować natężenie światła - mogą to zrobić pewnie i tu

To może zostawili na późniejsze update bo chcieli ważniejsze funkcje ogarnąć na szybko... Nie znam tego efektu z doswiadczenia ale w telefonie mrugająca dioda powiadomienia denerwuje a jak tu świeci stałym światłem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dj1978 napisał:

Jak na moje, to na 1.1.4 system znacznie przyspieszył.

A gdzie dostępny bo zerkałem na fiio.net i tylko 1.1.3 jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.1.4 w porównaniu do 1.1.3:

1) Added option to return to the root directory with just one click while in the Folder view menu;
2) Fixed issue where FiiO Music would exit abnormally after creating a FiiO Music widget in the home screen;
3) Fixed issue where the ViPER effect would not work after restarting the player;
4) Fixed issue where the track number display and track skipping under a folder/album might not work properly;
5) Fixed issue where the player might give the "Storage unexpectedly removed" notice after waking up;
6) Fixed issue where FiiO Music would exit abnormally when switching the display between different track lists;
7) Fixed issue where the now playing list would be displayed incorrectly when resume playing a song;
8) Fixed issue where the Sleep timer value would not be reset after the Sleep function took effect;
9) Fixed issue where the set value of Idle poweroff timer might change after restarting the player;
10) Fixed issue where the idle poweroff function would still take effect when in DAC mode;
11) Miscellaneous bug fixes;

Czyli na razie żadnych ingerencji w dźwięk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, adikadik napisał:

Kto to qrw zaprojektował Play/Pause po przeciwnej stronie Power'a w tym szpejo - przeciez to poroniony pomysl :) Wlaczenie / wygaszczenie ekranu gwarantuje przy okazji zatrzymanie muzyki lub prev / next track.... czy tylko mnie to wkurza? :)

Oj, tak- to boli i będzie boleć, dopóki nie doprosimy się double tough czyli wybudzania puknięciem w ekran. Trzeba czekać i poukładać ufność w kompanii FiiO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaktualizowałem i hula aż buczy :). Nie wiem czy to jest zasługa aktualizacji czy wygrzewania ale dźwięk jest "dojrzalszy" te same utwory brzmią dużo ciekawiej niż parę godzin temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest opis ale to bardzo, bardzo początkowe stadium. Chyba trzeba poczekać na dojrzalszy rom. Chyba, że ktoś ma 2 sztuki i jedną przeznaczy na testy. Ale nie ma jeszcze chyba nikogo takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PsiCore napisał:

Jaką kartę polecacie do playerka?

I w jakim systemie najlepiej zapisywać pliki (FAT 32, NTFS)?

Jam mam sandiski ultra 64GB, kupione w Biedronce, były po 55PLN i zdają egzamin. Miałem już wcześniej taką kartę i byłem zadowolony. Odczyt ok 65-80 mb/s. System zależy czy będziesz tą kartę używał do  aktualizacji czy nie. exfat nie nadaje się do aktualizacji. Najlepiej format zrób w odtwarzaczu i nie będziesz miał problemów 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adikadik napisał:

Sandiski to zuo (w wiekszosci). Gdzies mam zapisany topic z forum kamerek samochodowych, ktore warto brac a ktore omijac - pozniej wkleje

Ja jak do tej pory nie narzekam, spisują się bardzo dobrze, najstarszą używam 4 rok bez jakichkolwiek problemów. Samsungi Evo+ też są niczego sobie, bo pro to abstrakcyjne ceny, przy tylko trochę lepszych parametrach (80 vs. 90 mb/s odczyt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności