Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że miały, pytanie czy faktycznie dotarły:)

Tydzień trwa do piątku a mamy dzisiaj... poniedziałek. Tak więc musimy spiąć gacie i czekać. Ja to sobie tłumaczę że jakbym nie decydował się jak kobieta przy wyborze szpilek to mój już dawno byłby wygrzany bo załapałbym się na pierwszą rundę.

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby plany się zmieniły, polecam sprawdzić coś z IEM-ów firmy Astell&Kern. NIewykluczone, że będzie jeszcze lepiej, niż z IT03. Z Laylami II X5 III zagrała wybornie.

Fajnie jakby mnie było stać :P No dobra, Angie za 3k jeszcze może bym dał rade jakoś kupić używane gdyby faktycznie były takie super ale wyżej się na pewno na nic nie porwę...

 

Można na początek wypróbować Michelle.

A może Rosie... ;) Wprawdzie Rosie w cenniku są za 4.500 zł, ale od czego są negocjacje, w których z pewnością chłopaki z MP3Store pomogą... ;) Model Rosie sam Jerry Harvey słucha na przemian z Laylami II (pomijając przy tym Angie II i RoXanne II). Na filmiku się do tego przyznał. Te Rosie muszą być niezłe! Myślę, że warto właśnie je wypróbować.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-niestabilne BT, po zatrzymaniu utworu nie raz nie startuje zdalnie po BT. Trzeba rozłączyć i ponownie właczyć BT.

5- potrafi po zatrzymaniu utworu przejść z Pure audio na androida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.4 potwierdzam: zdarzają się potknięcia transmisji- częściej na Momentum M2, rzadziej na UrbaniteXL, nie zdarzyło mi się nigdy na Creative Roar2 (głośnik bluetooth). Wszystko z AptX.

 

6- Dajcie nowe skórki (themes) np miodowa, czy czerwona.

 

7- Boczne przyciski fizyczne: dodać funkcję przewijania utworu po wciśnięciu i przytrzymaniu.

 

7.1- Możliwość przewijania wstecz płynnie również do końcówki poprzedniego utworu- na dziś muszę odpalić przedni utwór i tapnąć w końcówkę pliku.

 

8- Menu odtwarzacza jest do przeprojektowania, ale to temat na weekendową konferencję, no nie? I trzebaby zaprosić użytkowników x7- Mykupyku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czy coś wiadomo odnośnie kolejnej dostawy tzw. preorder???

 

Czekamy na przesyłkę. To nie idzie z Warszawy tylko od producenta.

1-Jak wygasić ta cholerną diodę power?

2- Wolna aktualizacja - czasem pół dnia.

3- Niestabilne połączenia WiFi?

4-niestabilne BT, po zatrzymaniu utworu nie raz nie startuje zdalnie po BT. Trzeba rozłączyć i ponownie właczyć BT.

5- potrafi po zatrzymaniu utworu przejść z Pure audio na androida

6- Dajcie nowe skórki (themes) np miodowa, czy czerwona.

7- Boczne przyciski fizyczne: dodać funkcję przewijania utworu po wciśnięciu i przytrzymaniu.

8- Możliwość przewijania wstecz płynnie również do końcówki poprzedniego utworu- na dziś muszę odpalić przedni utwór i tapnąć w końcówkę pliku.
Ktoś może to przetłumaczyć na English?
Jak się ktoś zgłosi proszę wysłać: wojtek.cicherski@mp3store.pl
Ja wyślę od nas do Fiio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Dioda jak już jest tylko niebieska (X5II ma ma niebieską i czerwoną) to niech miga co sekundę przy ładowaniu i gaśnie po naładowaniu, na standby niech "se miga" raz na 10 sek.

 

9- Jest jakiś babol przy włączeniu dap-a: puszcza piosenkę z listy wszystkiego co ma (dowolną). Niech przechodzi do ostatnio opuszczonej, jak w Powerampie.

 

10- podsuwa mi w wielu miejscach możliwość pobrania tekstu piosenki (jakieś karaoke? sezon piosenki ogniskowej?) to może też wyszukać okładki albumów- jak w Powerampie.

 

11- proszę o wyświetlanie płyt nie, jako lista, ale też kafelkami po okladkach- jak Sami Wiecie Gdzie. Najlepiej jako pierwsza kategoria- zamiast wstęgi wszystkich plików.

 

Wieczorem dopiszę resztę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się męczyć z angielskim?

 

1. 如何撲滅該死的LED電源?

2. 免費更新 - 有時半天。

3. 不穩定的WiFi連接?

4. 不穩定BT,停止歌曲後,沒有一次不遠程BT後啟動。你需要斷開連接並打開BT。

5. 你可以停止一首歌去與純音頻的Android

6. 提供新的皮膚(主題),如蜂蜜或紅色。

7. 側物理按鍵:按住後面添加功能的滾動工作。

8. 能夠在終端向後平滑滾動以前utworu-今天我火了前輪距和tapnąć文件的末尾。

 

:D

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba od prawej strony idzie tekst w mandaryńskim i pytajnik z lewej? ;)

 

12- cyfrowy licznik poziomu baterii w prawym rogu, na lewo od ikonki baterii, taki jak ten od głośności w lewym górnym rogu. Tak, jak w telefonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym znakiem zapytania może tak być :huh:

 

 

 

Szybkie sprostowanie.

 

Oczywiście niech nikt nie bierze tego tłumaczenia na poważnie. Tak sobie zażartowałem.

To taka forma wali ze stresem, który spowodowany jest wydłużonym oczekiwaniem na kolejną dostawę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba od prawej strony idzie tekst w mandaryńskim i pytajnik z lewej? ;)

12- cyfrowy licznik poziomu baterii w prawym rogu, na lewo od ikonki baterii, taki jak ten od głośności w lewym górnym rogu. Tak, jak w telefonach.

Ja mam cyfrowy i w prawym górnym rogu. W ustawieniach jest przy baterii. Wybierasz procentowe i masz. A po co ci 12-cyfrowy? Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To problem 12 chyba nie istnieje jak pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ładujesz DAP, to masz poziom batki cyframi też, ale jak wypniesz wtyczkę, to znika i wtedy, gdy chyba bardziej potrzebujesz, musisz spuścić belkę szybkich ustawień i wtedy- fakt, masz liczbę procentową. Wśród innych ikonek. Mało czytelne. Za to górny pasek ma np powiadomienie że słuchasz przez bluetooth z aptx. Ja tam wolę wiedzieć, ile mam aku niż, czy słuchawki hulają. Ergonomicznie.

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację. Za długo używam androida i już takie rzeczy mnie nie rażą :) Siła przyzwyczajenia bierze górę nad wygodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Superata napisał:

Info poszło do Fiio jeszcze przed aktualizacją forum. Ciekawe czy coś z tego zmienią :) 

 

Eeee... to już nie piszę dalej, a mam pół zeszytu poprawek ;)

A ta tylna ścianka FiiO to jest szklana, czy nie? Bo mam tam glass- naklejkę i nie wiem, czy jak się jej pozbędę, to ryzykuję "pajączka” czy tylko rysy na blaszce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Superata napisał:

Info poszło do Fiio jeszcze przed aktualizacją forum. Ciekawe czy coś z tego zmienią :) 

Ciekawe, z diodą może nie narobią wiele bo soft może nią nie sterować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tnie niektóre pliki flac

2.Brak płynności odtwarzania

3.Czasami mam wrażenie że odtwarzacz trochę zamula gęste pliki

4.Słobe wifi

Soft ciągle bardzo słaby, poczekam jeszcze na aktualizacje ale jak nie poprawią to będzie ostatnie moje fiio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności