Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

A kto z azjatyckich serwerów ściąga? One są raz słabe dwa zapchane. Na kompa potem na kartę i do odtwarzacza

Wam też player ściąga 250 mb przez pół dnia? :/ paranoja z tymi aktualizacjami... Chyba spróbuje ręcznie mu podawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już ściągnoł nowy firmware? Coś wnosi nowego?

Pomocy❗️Mój Fiio podczas ściągania nowego fw padł(wyświetlacz zgasł,ekran jest ciemny i świeci się tylko niebieska dioda) niemoge włączyć ani wyłączyć, macie jakieś pomysły,sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak na początku (tydzień temu) i pomogło trzymanie power przez 2 min, puszczanie, jeszcze raz power. Westchnął, przeciągnął się i odpalił :)

Ewentualnie power i duży przycisk (poprzedni utwór) naraz.

Edytowane przez Lucky-Luke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam wszystkie konfiguracjeSzkoda że niema przycisku reset jak w starym x3, No nic walczę dalej.Dzięki za słowa otuchy.

Miałem tak na początku (tydzień temu) i pomogło trzymanie power przez 2 min, puszczanie, jeszcze raz power. Westchnął, przeciągnął się i odpalił :)

Ewentualnie power i duży przycisk (poprzedni utwór) naraz.

Zrobiłem jak pisałeś i się odwiesił❗️Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może daj sobie na razie spokój ze ściąganiem aktualizacji po kropelce, skoro ten mały chochlik co siedzi w FiiO X5 nie wyrabia i musiał wyjść zapalić ;) A gdy już zainstalujesz to niestety przywrócić do początkowych, to Ci śmieci wymiecie. Będzie dobsz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmianie na nowy firmware 1.1.2 nie skanuje utworów zero reakcji . Zrobię reset . Zobaczymy czy będzie skanował.

Może musisz zaznaczyć kartę pamięci, bo skanuje tylko pamięć wewnętrzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nasza zabawka dostała Red Dot Award 2017 http://www.fiio.net/en/story/538

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, następna dostawa będzie miała dwie naklejki na froncie: HiRes i RedDot

To teraz szybciej wypuszczą czerwoną wersję?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za pól roku będzie tylko jedna "Look at the back" a plecki będą oklejone i nie potrzeba będzie ochrony na nie :D


 

Panowie nasza zabawka dostała Red Dot Award 2017 http://www.fiio.net/en/story/538

chyba za przycisk POWER..

 

@hibi nie marudź bo bardzo dostojnie wygląda. Nie można zarzucić nic wyglądowi, lepiej niż na obrazkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przycisku "Power" mam jedną osobistą pretensję: w 2 generacji X5 mam Power/wybudzanie tam, gdzie teraz Play/pauzę i jest zonk. Marzę o double-tap.

No i w starym FiiO, gdy ładuję batkę, dioda świeci na czerwono- można?

 

A, tam zaraz rękawice kewlarowe- wystarczą dłonie drwala (bardzo modne tego lata) :)

Edytowane przez Lucky-Luke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób kupić efekty viper? Trzeba te kody skanować komórką? jakąś aplikacją?

Tak, pokazaniu się kodu QR, trzeba go zeskanować, wyybrać rozaj płatności, przelinkuje Cię na bezpieczną stronę płatności i do płacenia, :-)

Większość jest o 0,49$, ale jeden trafił mi się za 1.99$ Nie pamiętam nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności