Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz pozostanie nam już tylko znaleźć najlepsze słuchawki do naszego grajka.

 

Tutaj jednak każdy już sam musi usłyszeć, to co ma usłyszeć najlepszego. :D

 

I dziękujmy ludziom z Azji, że nie są głusi na nasze problemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 III przy szybkiej ładowarce, ładuje się do 15% do 100% w 1 godz. i 45 min. to też przemawia za X5 III - ale to tylko dla tych co kupują sprzęt do ładowania, a nie do słuchania :-)

Do słuchania też, mniej czasu straconego :) na ładowanie a więcej na słuchanie

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, Fiio robi dobrą robotę, w temacie o X7, X5III, i pewnie innych super grajków, wspominałem o problemach z połączeniem X7 z Bluetooth aptx i Wi-Fi, jak się okazało, po paru miłych mailach, sprzęt działa bezproblemowo.

Edytowane przez Skora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że komuś pomogłem :-) pewnie zostawię X7, ale to tylko dlatego, że już go mam, nigdy nie zastanawiajcie się nad zakupem X7, mając X5 III (szkoda kasy)

 

X5 III przy szybkiej ładowarce, ładuje się do 15% do 100% w 1 godz. i 45 min. to też przemawia za X5 III - ale to tylko dla tych co kupują sprzęt do ładowania, a nie do słuchania :-)

 

Tzn jakiej? Quick charge? Mam ładowarkę samsunga, 1A na wyjściu i kabel do 2A nillkin, w planach kupić coś typu aukey z wyjściem 2A. Czym ładujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, że komuś pomogłem :-) pewnie zostawię X7, ale to tylko dlatego, że już go mam, nigdy nie zastanawiajcie się nad zakupem X7, mając X5 III (szkoda kasy)

 

X5 III przy szybkiej ładowarce, ładuje się do 15% do 100% w 1 godz. i 45 min. to też przemawia za X5 III - ale to tylko dla tych co kupują sprzęt do ładowania, a nie do słuchania :-)

 

Tzn jakiej? Quick charge? Mam ładowarkę samsunga, 1A na wyjściu i kabel do 2A nillkin, w planach kupić coś typu aukey z wyjściem 2A. Czym ładujesz?

 

Dokładnie, to ładuję taką - http://allegro.pl/lad-aukey-pa-t7-quick-charge-2-0-x2usb-wwa-gwar-fv-i6645431613.html

ale to nie jest reklama :-)

Tylko wspomnę, że nie mam żadnych korzyści majątkowych, podając ten link :-)

 

Oooo, szkoda że nie mam nic na sprzedaż, nie licząc X5 III :-) (jeszcze testuję) bo właśnie zauważyłem że mogę juz handlować :-) (50 postów)

Edytowane przez Skora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to ładuję taką - http://allegro.pl/lad-aukey-pa-t7-quick-charge-2-0-x2usb-wwa-gwar-fv-i6645431613.html

 

ale to nie jest reklama :-)

Tylko wspomnę, że nie mam żadnych korzyści majątkowych, podając ten link :-)

 

Oooo, szkoda że nie mam nic na sprzedaż, nie licząc X5 III :-) (jeszcze testuję) bo właśnie zauważyłem że mogę juz handlować :-) (50 postów)

 

Miałem zamiar taką właśnie kupić ale może być ciut za duża bo mam biurko ze ścianką z tyłu a pod nią listwa i ok 80mm luzu więc sama ładowarka ok ale z kablem nie wiem... Alternatywnie model pa-u28. To ładowarka telefonowa raczej nie poleci za szybko... Może samsunga z QC też da radę?

 

http://allegro.pl/ladowarka-samsung-quick-charge-2-0-5v-ep-ta20ewe-i6684759748.html

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam nadzieję, że komuś pomogłem :-) pewnie zostawię X7, ale to tylko dlatego, że już go mam, nigdy nie zastanawiajcie się nad zakupem X7, mając X5 III (szkoda kasy)

 

X5 III przy szybkiej ładowarce, ładuje się do 15% do 100% w 1 godz. i 45 min. to też przemawia za X5 III - ale to tylko dla tych co kupują sprzęt do ładowania, a nie do słuchania :-)

 

Tzn jakiej? Quick charge? Mam ładowarkę samsunga, 1A na wyjściu i kabel do 2A nillkin, w planach kupić coś typu aukey z wyjściem 2A. Czym ładujesz?

 

Dokładnie, to ładuję taką - http://allegro.pl/lad-aukey-pa-t7-quick-charge-2-0-x2usb-wwa-gwar-fv-i6645431613.html

ale to nie jest reklama :-)

Tylko wspomnę, że nie mam żadnych korzyści majątkowych, podając ten link :-)

 

Oooo, szkoda że nie mam nic na sprzedaż, nie licząc X5 III :-) (jeszcze testuję) bo właśnie zauważyłem że mogę juz handlować :-) (50 postów)

 

lol ja tez nabyłem tego mastodonta ładowarek. Z minusów to jak jest podłączone urządzenie i już jest naładowane, to ładowarka piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi słuchawkami pełnowymiarowymi jest synergia z Fiio? Znalazł już ktoś?

Słuchajcie: w jaki sposób sformatować karty pamięci?

Mnie fajnie zgrywa się z Musical Fidelity MF100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam te trzaski, przy przełączaniu utworów ale gdybym nie przeczytał to bym na nie nie zwrócił uwagi :)

Za to przez dwa dni nieużywania bateria trzymała 100 % przy wyłączonym fiio.

 

Ja lubię słuchać na AKG K545, nisko schodzi basik i soprany bajka. Na Androidzie działają przyciski na kabelku przełączania utworów i pauzy. Niestety w trybie Pure Music nie mam tej funkcjonalności ale muzyczka miło się sączy, że nie potrzebuję przełączać utworów, przy okazji nie mam trzasków :)

Fajnie by było faktycznie stworzyć listę słuchawek zgrywających się z X5iii

Edytowane przez Mario_64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było faktycznie stworzyć listę słuchawek zgrywających się z X5iii

@Mario_64 po co? Zaraz zaczną się dyskusje, bo jednemu przypasują drugiemu nie. Niech każdy napisze, z czym mu sie zgrywa i zawsze można wybrać z tego coś dla siebie

Wiele osób nie rozumie, że ktoś może mieć odmienny gust niż on

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro54 nie chodziło mi o przekonywanie kogokolwiek do takich lub innych słuchawek bo tak jak wszyscy wiemy, każdy ma inny gust, inne uszy i inne przetważanie dźwięku.

Raczej myślałem, że w ramach nudów można podzielić się tylko informacją jakie słuchawki ludziom zgrywają się z Fiio x5iii

Zawsze będzie to jakaś podpowiedź, zwłaszcza jak pojawią się wielokrotne powtórzenia niektórych modeli.

 

Fiio X5iii lubię słuchać z:

 

1. Musical Fidelity MF100,

2. AKG K545,

........

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie słucham X5 na nowo i powiem wam że podłączyłem CAL w trybie pure i jestem zachwycony płyta voo voo 7 waglewskiego super przestrzeń bas wręcz sub bas. Nie polecam grado sr60e nie do słuchania z nowym fiio bez użycia korektora. Grado są w stanie jak nowe wystawie je w komisie.

Nocne słuchanie na CAL niesamowite tylko filtr slow. Polecam fiio x5 rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znalazłem idealną synergię.
Player zgrywa się niesamowicie dobrze dobrze ze Smolarzem z Profesji, Weizenem ze 100 mostów oraz Atakiem chmielu z Pinty. Czuję się jakbym to ja grał na instrumentach. Tryb w którym słucham to Android mode.

Czy ktoś może wie czy przejście na Single Malt w połączeniu z Pure Music poszerzy scenę ?

Edytowane przez ero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znalazłem idealną synergię.

Player zgrywa się niesamowicie dobrze dobrze ze Smolarzem z Profesji, Weizenem ze 100 mostów oraz Atakiem chmielu z Pinty. Czuję się jakbym to ja grał na instrumentach. Tryb w którym słucham to Android mode.

 

Czy ktoś może wie czy przejście na Single Malt w połączeniu z Pure Music poszerzy scenę ?

Odstaw flachę i idź spać, jutro poopowiadasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności