Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Co osoba to opinia wyobrazcie sobie ze jeden z moich kolegów testował na ak380 layla2 i bardziej mu się podobały ie800 więcej nie musze dodawac:)

Pamiętam, że słuchałem na AK240 u Super(T)aty właśnie IE800. Jak to trafnie Super(T)ata skwitował: "wszystkiego jest tam (przyp. w IE800) za dużo".

 

W przypadku X5 III wątpię, żeby komuś ten DAP nie odpowiadał, jeśli chodzi o charakter brzmienia. Przez swoje ogólne wyrafinowanie w wielu aspektach, "równe" brzmienie, myślę, że dogodzi (i pogodzi) wiele osób o zróżnicowanych gustach muzyczno-brzmieniowych.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Byłaby to moja osobista porażka jakby nagle ludzie zaczęli go tłumnie sprzedawać. Przestałbym się wypowiadać o naszym hobby i przeszedł na emeryturę.

Żartujesz, prawda? Przecież ludzie się zapisywali na listę przed Twoimi wrażeniami z odsłuchu. A że trochę popłynąłeś w zachwytach, każdy czasem tak ma.

Wulkan będzie miał więcej na sumieniu :)

 

 

Tylko ja to wszystko nadal podtrzymuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po radosnym zaraportowaniu unboxingu niech kto dobry da info: jaki nr softu? Pytam, bo 25.02 wyszła wersja 1.1.1. i chyba jeszcze jej nie zdążyli wgrać na nasze DAPy, więc z pierwszymi gorącymi recenzjami warto odczekać, załadować łatkę i grzać, grzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kurdę na pierwszy rzut nie załapałem, za długo się decydowałem i teraz do kwietnia albo lepiej trzeba poczekać :/ Szybciej miałbym z komisu zapewne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest doszedł masakra brzmi lepiej od ibasso dx90 cieszę się że sprzedałem fiio x5 Igen . Świetne etui ze skóry ale na razie ubrałem w case silicon.

Mam porównanie do Cayin n5 i te filtry cyfrowe działają identycznie a to mi się podobało cayin n5 . Dźwięk miły nie męczący żadnych cyfryzacji góry brzmi jak analog świetny. Tylko tyle na razie . AK rządzi 4490 znaczy się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie znaczy że pozbędę się ibasso dx90 w sumie dwa urządzenia na dual dac

 

Fiio X5 III to przepaść nad całą serią x3k x5 x5II jedynie sentyment jeszcze mam do fiio x3 1gen bardzo dobry układ analogowej korekty głośności i barwy.

Fiio x5 III pierwsze wrażenia nie jest męczący nie chce się ściągać słuchawek tripleFi 10 na Allegro jeszcze można kupić 390zł kraków nowe.

 

Teraz sprawdzę jaki frimware posiadam i kończę.

 

No i ten super VU meter coś ala

McIntosh kolor podświetlenia super

chyba robi sobie aktualizcje po podpięciu wifi ,no i zrobił do wersji 1.1.1 nawet na stronie nie mają a drogą powietrzną już jest.

20170302_144450.jpg

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk miły nie męczący żadnych cyfryzacji góry brzmi jak analog świetny.

 

Mam dokładnie identyczne odczucia. Pisałem już wcześniej, że wysokie tony (barwowo) mają właśnie manierę analogową. Maciux się wtedy ze mną nie zgodził, ale... ludzi, tyle opinii... ;)

 

Test: http://www.headfonia.com/review-fiio-x5iii-3rd-generation-the-one-that-could/4/

 

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem właśnie porównania do x5v1. Bo ludzie sprzedają ją za grosze a ja swojej ani myślę sprzedać bo tak mi się podoba. Mi by wystarczyło by v3 zagrała tak jak v1 i chyba bym się skusił :)

To na pewno zagra. Nawet lepiej, a według innych dużo lepiej. Tylko nie tak samo, X5 I ma w sobie ciepło i trochę takiej misiowatości, która może się komuś podobać, a komuś nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma sporo mocy, ety bardzo dobrze mi z nim grają, duże nauszniki też. Line out najlepsze jakie słyszałem. Bateria też bardzo dobra.

I jako DAC-USB dobry. Bateria mogłaby trochę dłużej trzymać, poza tym też tak uważam, z Etami fajnie się zgrywa. :)

Tak więc dużo zależy od synergii ze słuchawkami i od preferencji. Mnie się podoba, DX90 sprzedałem chociaż był niezły, X5 został i nie wiem czy sprzedam, bo teraz za te grosze jakie się dostanie może warto mieć takiego zapasowego DAPa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności