Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam po prostu swoje życie.

 

Czas pracy sprawdzony na HD540 - 300ohm i IEM IT03, głównie te pierwsze. Włączone wi-fi, muzyka z karty i z TIDAL (mało), ekran jak w normalnym użytkowaniu - czas pracy w takich warunkach 10h i DAP zawołał ładowania. Wczoraj ładowanie 2,5 godziny ze zwykłej ładowarki od telefonu. Po 5 godzinach i niecałych 30 minutach pracy player pokazał 51% stanu baterii.

 

Player ma sporo mocy i radził sobie bez problemu z moimi 300 ohmowymi słuchawkami. Na dokach ibasso słychać lekki szum - podkreślam lekki. Zupełnie mi to nie przeszkadzało. Jeśli mieliście możliwość posłuchać Fiio X7 z AM3 to właśnie bardzo podobnie gra nowy X5.

Dźwięk lekko ocieplony, dynamiczny z dużą przestrzenią.

Sprzedaję ten sprzęt więc nie chciałbym być odbierany jako naciągacz czy ktoś podobny dlatego zdecydowałem się opisać tylko rzeczy ogólne nie wchodzić w szczegóły. Moje pianie z zachwytu odebrane byłoby jako reklama.

Sprawdzałeś może wyjście zbalansowane? W specyfikacji w sieci jest informacja, że na wyjściu zbalansowanym przy tej samej impedancji jest podawana mniejsza moc niż na zwykłym. Ciekawi mnie jak to jest w praktyce.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

 

Hd545- Normalny kabel- głośność 68, zbalansowany- 69 więc tutaj już różnica bardziej przewodnika idzie... Więc jest tak samo...

 

Czy muzyke z tidala w trybie off line można zapisywać na karcie sd czy tylko w pamięci wewnętrznej?

Wewnętrzna.

 

 

Podrzuciłem dziś rano Xa na sklep, prosiłem Azahiela żeby odpowiedział na wasze pytania, ale pewnie miał ruch i nie sprawdził.

Jutro sprawdzę i wam odpowiem.

 

A czy masz możliwość podpięcia X-a do ładowarki obsługującej QuickCharge? Bo te wspomniane 2,5h ładowania to chyba na zwykłej było?

 

Nie posiadamy takowej niestety. Ja posiadam iPhone wiec nie posiadam tym bardziej.

 

A jak z podobieństwem X53 do AK300 i AK70 ? Jest jakieś cży raczej inne granie ?

Inne raczej, zresztą ak70 różni się od Ak300 więc co tutaj porównywać? To że kości są podobne w jakiś grajkach nie znaczy że będzie tak samo :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szybka ładowarka będzie do nabycia w mp3store i czy szybka ładowarka samsunga np też naładuje X5III znacznie szybciej ?

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na tym forum jeszcze ktoś kto miał okazje posłuchać jak gra ten odtwarzacz bo narazie mamy dwie powściągliwe opinie.Sztuka testowa chyba niedoszła. Napiszcie prosze coś więcej o samym sq bo porównanie do x7 zam3 to troszke mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na tym forum jeszcze ktoś kto miał okazje posłuchać jak gra ten odtwarzacz bo narazie mamy dwie powściągliwe opinie.Sztuka testowa chyba niedoszła. Napiszcie prosze coś więcej o samym sq bo porównanie do x7 zam3 to troszke mało.

Sam nie słuchałem, ale wg opinii z zachodniego forum: podobnie jak X7 AM3 ale jednak słabiej. Dodatkowo wyjście zbalansowane mocno szumi. Dlatego mnie już nie ma na liście.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności