Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
Ultrasone w super cenach Więcej informacji... ×
johnys

Kable cyfrowe

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku znajdą się zrobione przeze mnie kable cyfrowe - coaxialne, USB i zasilające.

Kabel koaksjalny na bazie dedykowanych wtyków do przesyłu cyfrowego firmy contrik i przewodnika odpowiednio przystosowanego do tego rodzaju przesyłu.

MWQ0nXv.jpg

AQEfQTj.jpg]

Kabel zasilający ekranowany na bazie 10 żyłowego przewodu z miedzi OFC bardzo wysokiej czystości. Daje kopa w każdym przyzwoitym systemie audio.

qj6ivRc.jpg

g2Mk3mX.jpg

Kabel USB wykonany na bazie ekranowanego przewodu z litych drutów z miedzi OFC wysokiej czystości.

zNXACXF.jpg

wkID0jd.jpg

Edytowane przez johnys
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kabelek USB. Fajnie zrobiony, dość miękki, cena przyzwoita. Spokojnie przechodzi bitperfect test na M-Dacu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam od Janka zasilające ,na zestawie średniej klasy poprawa nastąpiła praktycznie w każdym aspekcie ,szybkość ,świetne poczucie rytmu ,muzyka wciąga .Jeżeli ktoś chce usłyszeć więcej z własnego systemu to polecam.

Jeszcze dodam że wrażenie robi porównanie tego kabla z tym co dostajemy gratis z urządzeniem ,ten fabryczny nadaje się co najwyżej do podłączenia komputera ,dorzucę jeszcze że kable markowe do tysiąca zł również dostały w dupę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę się pochwalić bardzo dobrymi interkonektami RCA, choć kto wie, czy nie w starszej wersji niż te obecnie produkowane. W każdym razie, w bardzo przystępnej cenie otrzymałem w mojej ocenie dźwięk lepszy niż ten oferowany przez IC DIY na Conducfilu Sonolene (nie pamiętam dokładnie, co to za kabel był, ale dość popularne niegdyś i polecane tu na forum rozwiązanie).

Posiadam także kabel USB i sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po raz kolejny mogłem się przekonać o wysokiej klasie przewodów Janka. Tym razem sprawdziłem kabel coaxialny, świetnie wykonany, na wtykach podobnych jak w firmie Albedo. Wcześniej używałem najwyższy model kabla marki Profigold, ale ten nie ma żadnego startu do kabla Johnysa. Cecha, która wyróżnia jego kable to wysoka kultura brzmienia, bardzo dobra dynamika i wysoka rozdzielczość. W moim torze audio z transportem cd i dac'iem Auralic Vega, brzmienie nabrało blasku i życia. O cenie nie wspominam, bo za taką klasę musiałbym u komercyjnej konkurencji zapłacić niemałe pieniądze.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto zaktualizować wątek.

Kolejny mój zakup u Johnysa, tym razem kabel zasilający (wpięty do wzmacniacza Sonic Pearl)

Miała być tylko kosmetyka, bo niby prąd nie gra😉 a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania🙂

Doszedł potężny kop dynamiki i przestrzeni, myślałem, że z systemu więcej nie wycisne, a tu spokojnie awans o cały level do góry.

Do tego barwa - referencja.

Cena zakupu rewelacja. Polecam

Edytowane przez dj1978

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi