Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki podróżne, najchętniej składane ;) ~350zł


miszku

Pytanie

Cześć Wszystkim.

 

Mam prośbę o pomoc o wskazanie drogi ..kilki modeli, których warto posłuchać. Poszukuję słuchawek zamkniętych do słuchania muzyki w podróży. Powiedzmy 1-1,5h maksymalnie bez przerwy. Technicznie zależy mi na słuchawkach z muszlami o średniej wielkości - tak żeby nie przeszkadzały gdy słuchawki są na szyi. Kabel nie musi być odpinany, ale zdecydowanie wychodzący tylko z jednej strony :). Gdyby przy okazji słuchawki dało się złożyć do etui.. byłbym prawie zadowolony.

 

Co do brzmienia. W podróży jako odtwarzacz służy mi głównie telefon i stary wysłużony Sony MW1. Oba rozwiązania nie są idealne, ale powiedzmy, że na ten moment dla mnie wystarczające..chociaż nie ukrywam, że za przenośnym grajkiem też się rozglądam.

 

Brzmieniowo poszukiwałbym jednak czegoś zbliżonego do AKG K550, których używam w domu. Do tej pory to dla mnie ideał w kwestii brzmienia. Na zewnątrz się jednak zdecydowanie nie nadają ze względu na wymianę jak i koszt (ryzyko uszkodzenia).

 

Będę wdzięczny za pomoc - czego warto posłuchać biorąc pod uwagę powyższe kryteria. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że pewne ustępstwa będę musiał poczynić :)

 

z góry dziękuję za pomoc.

miszku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Fidelio NC1 - małe, zgrabne, składane do niewielkiego etui,porządnie wykonane, z aktywną redukcją szumu (NC).

Ceny sklepowe ciut chore, ale jak się zakręcisz to do 350 zł powinieneś gdzieś znaleźć.

Ja za nowe zapłaciłem 327 zet.

 

edit

opis : http://www.philips.co.uk/c-p/NC1_00/noise-cancelling-headphones

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W media sa w dobrych cenach sony mdr 100aap. Trochę większe niż planowałem, ale dalem się wciągnąć w promocje. Zobaczymy czy będę szukał dalej. Część kolorowych maja nawet po 247zl. Jeśli ktoś jest na kupnie myślę, ze dobra okazja.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sony mdr 100aap - są OK.

Kiedyś ich słuchalem, wydawało się, ze troszkę za dużo basu, ale miałem kupowac jako domowe. Przypadkowo trafiłem na k550, kolana same się ugiely i sony poszły w zapomnienie. W tej cenie myślę jednak, ze nie bede narzekał :-D

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności