Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

przenośny dac do telefonu (usb otg) za 200-300zł


sqill

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam DACa do telefonu, który działa po USB OTG. Chciałbym na to wydać około 200zł, do 300 jestem w stanie dołożyć jeśli warto. Z czym będzie to grać docelowo nie wiem, będę testował doki z Chin i któreś z nich wybiorę(narazie czekam na remaxy i KZ ZST). Chcę tego używać przede wszystkim w podróży. Najlepiej gdyby charakterystyka dźwięku była zbalansowana, ewentualnie w stronę lekko ciepłego grania, z wokalami blisko ucha. Urządzenia jakie spotkałem szukając czegokolwiek w tym temacie to Fiio K1, SMSL M2, Creative Sound Blaster E1 oraz M-Audio Bass Traveler jednak poza SMSL trudno o więcej informacji na ich temat. Dodatkowo nie wiem jak to jest z M2 po OTG, czasem ludzie pisza ze dziala, czasem nie. Na aukcji na aliexpress pisza ze dziala (wersja PRO) ;) Jesli jestescie w stanie powiedziec cos wiecej o tych dacach lub polecic jakies inne to zapraszam do dyskusji :)

Edytowane przez sqill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest coś co można by spiąć "kanapkowo" z Samsungiem Note4 ? (AMP/DAC). Coś płaskiego raczej i nie większego od Note 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no choćby dragonfly czy geek out. z baterią masz Ibasso D-Zero mkII, Maciux go recenzował. do tego Fiio E18, ale chłopaki na forum pisali, że dragonflaye lepsze. jest jeszcze egzotyk JDSLabs C5D. to z takich cienkich i względnie tanich, jakie znam.

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Encore mDSD pogra z Note 4 ? Próbował ktoś takich połączeń ?

mDSD dogadywał się ze wszystkim co podłączyłem, poziom SQ to bliżej DF red niż black, do tego ma własną regulację głośności i dzielone wyjście z optykiem i zaskakująco dużo mocy w stosunku do telefonu czy zwykłego laptopa, no i DSD popędzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Black/red. Poza jakością dźwięku minimalny pobór energii ( w porównaniu do samego smarta). Black w sumie chyba fajniejszy. Red bardziej analityczny, ale do sparowania z "tłustymi" słuchawkami. No i cena/jakość Blacka zdecydowanie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności