Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MrSpeakers w sieci sklepów Mp3store


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Odniosłem inne wrażenie

@Compton

Różnice z pamięci:

-cieplej

-bardziej miękko, gorsza kontrola

-scena nie tak efektowna

-średnica bliżej (to akurat na plus)

 

Mi te słuchawki się bardzo podobały... ale to hechlokowe mnie zauroczyły, te już nie tak ;)

 

Tie, ale to było porównanie do sztuki Michała do Hechloka, która to właśnie za mną chodziła xD

Pady od Audeze na YH-100? To chyba byś 2 pary słuchawek musiał skleić ze sobą i wtedy by było w sam raz :D

Nie takie adaptery się robiło - żaden problem :P

Nie mam zielonego pojęcia jak możesz lubić YH100 :)

Załóż na YH-100 welurki HM5, do wytłumienia użyj trochę gęstszego materiału niż w modzie Inosua i wszystko stanie się jasne =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mam zielonego pojęcia jak możesz lubić YH100 :)

Załóż na YH-100 welurki HM5, do wytłumienia użyj trochę gęstszego materiału niż w modzie Inosua i wszystko stanie się jasne =)

 

Crysis ja mam welurki od HM5, jedynie co mi w nich przeszkadza to jakość welury, gdyż po 2h małżowina mnie zaczyna swędzić, dlatego chce tutaj znaleźć z jakiegoś dobrego materiału pady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis ja mam welurki od HM5, jedynie co mi w nich przeszkadza to jakość welury, gdyż po 2h małżowina mnie zaczyna swędzić, dlatego chce tutaj znaleźć z jakiegoś dobrego materiału pady.

Wiem jakie masz i po prostu Twoje opisałem, bo miałem nieprzyjemność prawie kupić tą sztukę (należącą wcześniej między innymi do touoka)... w sensie, że właściciel najpierw wyjechał na kilka tygodni za granicę nie pisząc głupiego pw... wrócił to powiedziałem, żeby dał mi czas do końca tygodnia na płatność, bo myślałem, że wycował się z transakcji bez słowa - wysłałem przelew w piątek, a on mi napisał, że już stacjonarnie i przelew odeśle...

Ale starczy OT bo wyeksmitują nas wszystkich :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Według @misiekkb he6 biją HEki, także ten... ;)

dokładnie według nie Ethery nie Flow biją HEki, ale każdy ma inne preferencje dźwiękowe i innej muzyki słucha. A Ethery Flow jeśli się to potwierdzi co jest w kilku porównaniach Flow i nie Flow, czyli w Flow bardziej nasycony bas i szczegółowsza, bardziej rozpięta góra to mogą te słuchawki być jak najbardziej dla mnie. Ethery były na moim systemie zbyt punktowe i szybkie, tak że musiałem 2quta przytargać, żebym je mógł słuchać, dla tych co nie wiedzą, to ja nie lubię gęstego grania, lubię lekkie, eteryczne granie.

 

I właśnie za to @misiekkb Cię szanuję, bo pomimo że jedziesz po HE-1000, potrafisz w tym mieć swoje wytłumaczenie i racje, poparte swoim doświadczeniem i gustem muzycznym, co zawsze podkreślasz.

Wszystkich panom, co słuchali 5 minut i hejtują za cenę, sredecznie dziękuje za opinię.

Dodam, że znacznie trudniej ocenić jest dzwięk w górę niż w dół w tzw 5 min.

Ostatnimi czasy, wprowadzenie fermentu wynikającego z braku doświadczenia i obycia, stało się bardzo powszechne.

 

Na pewno gdybyśmy zamienili się torami, to pierwszą rzeczą jaką byśmy zrobili, to wystawaienie ich w komisie. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Według @misiekkb he6 biją HEki, także ten... ;)

dokładnie według nie Ethery nie Flow biją HEki, ale każdy ma inne preferencje dźwiękowe i innej muzyki słucha. A Ethery Flow jeśli się to potwierdzi co jest w kilku porównaniach Flow i nie Flow, czyli w Flow bardziej nasycony bas i szczegółowsza, bardziej rozpięta góra to mogą te słuchawki być jak najbardziej dla mnie. Ethery były na moim systemie zbyt punktowe i szybkie, tak że musiałem 2quta przytargać, żebym je mógł słuchać, dla tych co nie wiedzą, to ja nie lubię gęstego grania, lubię lekkie, eteryczne granie.

 

I właśnie za to @misiekkb Cię szanuję, bo pomimo że jedziesz po HE-1000, potrafisz w tym mieć swoje wytłumaczenie i racje, poparte swoim doświadczeniem i gustem muzycznym, co zawsze podkreślasz.

Wszystkich panom, co słuchali 5 minut i hejtują za cenę, sredecznie dziękuje za opinię.

Dodam, że znacznie trudniej ocenić jest dzwięk w górę niż w dół w tzw 5 min.

Ostatnimi czasy, wprowadzenie fermentu wynikającego z braku doświadczenia i obycia, stało się bardzo powszechne.

 

Na pewno gdybyśmy zamienili się torami, to pierwszą rzeczą jaką byśmy zrobili, to wystawaienie ich w komisie. :D

 

 

I dlatego ja za parę miesięcy, jak uporam się z pewną sytuacją życiową, poraz trzeci wrócę do HE1000 :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Compton

dziękuję za miłe słowa słowa. Uznaję zasadę że każdy z nas ma inny gust, co innego słucha i dlatego każdy z nas inny słuchawki czy cały tor wybierze, nawet jeśli słuchamy prawie tej samej muzyki, jak ja i Crysis, że nam część pokrywa (Anisony) to i tak będzie zawsze różnice w słuchawkach czy w torze, który wybierzemy. Też nie lubię osób, które słuchali pięć minut albo wogóle nie słuchali i już hejtują.
He-1000 nie lubię to się zgadza i tu wolę stare modele Hifimana, a jak dostałem He-1000 w swoje ręce, się cieszyłem jak dziecko, które wyjmuje prezenty spod choinki dla siebie, gdyż czekałem na lepszy i wygodniejsze He-6, a podłączywszy je do toru, to było "co to ma być", bas bardzo nadmuchany i gdzie ta średnica z He-6 i jakieś tak wszystko gładkie. Zmieniam daci i ampy i nadal jest to samo. Ale niektórym ludzią mogą się spodobać, gdyż tak jak napisałem każdy z nas chce czegoś innego w dźwięku.

Twój tor, przynajmniej poprzedni dla mnie nie był zły 2qute i Aune X7, którego uważam za rewelacyjny wzmacniacz w tych pieniądzach i dwa razy większych.

A tutaj Ethery Flow bardzo mnie interesują i je kiedyś pożyczę od MIPu na przesłuchanie, zobaczymy czy wypchną He-6 i Yh100 w moim rankingu czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam trochę inne spojrzenie na HE-1000 - całościowo mi się podobały i je cenię choć nie do końca moja sygnatura...

ale HE-6 oczarowały mnie po prostu i mimo, że całośniowo nie są takie wow to cechy najistotniejsze dla mnie są po prostu referencyjne =)

 

I wracając jeszcze do SWSów... wejdź w temat MEETów Koszalińskich jak zachwalałem sztukę Hechloka - to co Tobie pisałem to był po prostu zawód sztuką Michała po której spodziewałem się może nawet więcej, a po prostu nie ruszyła mnie jak Jakubowa - nie przeinaczajmy, że nie lubię SWSów czy coś :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry OT nie jest zły :)

 

No i zapomniałeś dodać o najważniejszym o wygodzie HEK'ów, które są najwygodniejszymi planarami jakie miałem na głowie, takie Ethery pod tym względem nie mają szans z nimi.

Nie jest tak źle z wygodą, no może poza padami bo są całe skórzane.

Ale Flow C raczej Ci nie podejdą takie trochę bez życia są, co innego zwykłe Flow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności