Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MrSpeakers w sieci sklepów Mp3store


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony absolutnie super i pogratulować takiej pozycji w ofercie.

Z drugiej trochę szkoda, że dopiero teraz, gdy jego oferta zaczyna się od tysiąca dolarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe wzięcie i tak będzie na pady xD

 

O ile będą to faktycznie - zapowiada się produkt roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z jednej strony absolutnie super i pogratulować takiej pozycji w ofercie.

Z drugiej trochę szkoda, że dopiero teraz, gdy jego oferta zaczyna się od tysiąca dolarów.

Wcześniej nie było podstawy do współpracy z obu stron, brak porozumienia i chęci ekspansji na nasz rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z jednej strony absolutnie super i pogratulować takiej pozycji w ofercie.

Z drugiej trochę szkoda, że dopiero teraz, gdy jego oferta zaczyna się od tysiąca dolarów.

Wcześniej nie było podstawy do współpracy z obu stron, brak porozumienia i chęci ekspansji na nasz rynek.

 

Z mojej strony to nie był zarzut, a stwierdzenie faktu - szkoda, że tak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jeszcze kilku by się z Wami zgodziło.

Jeżeli w ocenę wchodzą własne preferencje, to o takie wnioski nie trudno.

To tak na marginesie, bo sobie przypomniałem ,ze SWSy michauczoka też nie przypadły Ci do gustu.

Jak nie przypadły, jak rok za mną chodziły :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według @misiekkb he6 biją HEki, także ten... ;)

dokładnie według nie Ethery nie Flow biją HEki, ale każdy ma inne preferencje dźwiękowe i innej muzyki słucha. A Ethery Flow jeśli się to potwierdzi co jest w kilku porównaniach Flow i nie Flow, czyli w Flow bardziej nasycony bas i szczegółowsza, bardziej rozpięta góra to mogą te słuchawki być jak najbardziej dla mnie. Ethery były na moim systemie zbyt punktowe i szybkie, tak że musiałem 2quta przytargać, żebym je mógł słuchać, dla tych co nie wiedzą, to ja nie lubię gęstego grania, lubię lekkie, eteryczne granie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Według @misiekkb he6 biją HEki, także ten... ;)

dokładnie według nie Ethery nie Flow biją HEki, ale każdy ma inne preferencje dźwiękowe i innej muzyki słucha. A Ethery Flow jeśli się to potwierdzi co jest w kilku porównaniach Flow i nie Flow, czyli w Flow bardziej nasycony bas i szczegółowsza, bardziej rozpięta góra to mogą te słuchawki być jak najbardziej dla mnie. Ethery były na moim systemie zbyt punktowe i szybkie, tak że musiałem 2quta przytargać, żebym je mógł słuchać, dla tych co nie wiedzą, to ja nie lubię gęstego grania, lubię lekkie, eteryczne granie.
Nie mam zielonego pojęcia jak możesz lubić YH100 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci że moje grają inaczej niż twoje, chociaż tutaj pewnie jest mój tor, który nadaje im szybkość, mam mało basu, on tam jest, wiadomo że subbasu nie ma, ale średni jest bardzo w cieniu średnicy, natomiast średnica w nich, zwłaszcza w żeńskich wokalach to zaraz po Stax 09 to coś co mi się bardzo wchodzi w moje gusta, owszem brak mi tutaj większego rozciągnięcia, detaliczności. Dlatego tutaj coś myślę nad poprawą ale to na kabelkach i tego szukam, także jakieś pady welurowe i myślę jakby wrzucić na nie od Audeze, by było prosto jakbym miał dostęp do drukarki 3D, wtedy ringi bym sobie zrobił. Moje właśnie grają lekko, eterycznie, szybko, bas zabrzmi mocno wtedy kiedy musi, ale i tak jest go dużo mniej niż w He-6, Focal Elear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności