Skocz do zawartości
  • 0

Yamaha EPH 100 vs hifiman re-400 vs SENNHEISER Momentum In Ear G


Matrix141

Pytanie

Witam,
Ostatnio zgubiłem słuchawki SENNHEISER Momentum In Ear G niestety ;/. Byłem z nich w miarę zadowolony. Poszukuję nowych słuchawek dokanałowych zastanawiam się nad Yamaha EPH 100 vs hifiman re-400 vs SENNHEISER Momentum In Ear G. Jakie słcuhawki będą najlepsze do muzyki klubowej, z eski oraz innych gatunków? Cena mniej więcej do 500 zł. Chciałbym żeby miały w miarę przyzwoitą izolację, głośne oraz dobry soczysty bas. Proszę o porady. Źródłem będzie Galaxy S7

 

Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje. Wiem pewnie że to nie możliwe ale da się gdzieś w Warszawie odsłuchać słuchawek dokanałowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na pewno nie kupiłbym w polskiej dystrybucji nówek Yamah i Re-400, jakość nieadekwatna do ceny, te drugie grają dość neutralnie więc czy basu Ci starczy to powątpiewam, natomiast nie wiem jak gra Galaxy S7, szukałbym czegoś innego ponad tą trójkę.

 

Re400 neutralne? :woot: Przecież one grają /\, a wysokich to nie mają prawie wcale.

Re400 kupuje się dla średnicy która jest jak najbardziej adekwatna do ceny, jest ewenementem za tą kasę.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może dlatego, że roll off wysokich jak najbardziej mi odpowiada i czasem uważam to za prawidłowe brzmienie :P Ale też bez przesady imho z tą średnicą w re400, dla mnie ona zbyt naturalna nie była, zwłaszcza w wyższych rejestrach, często gitary brzmiały podkoloryzowane takim jakby rozmyciem szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może dlatego, że roll off wysokich jak najbardziej mi odpowiada i czasem uważam to za prawidłowe brzmienie :PAle też bez przesady imho z tą średnicą w re400, dla mnie ona zbyt naturalna nie była, zwłaszcza w wyższych rejestrach, często gitary brzmiały podkoloryzowane takim jakby rozmyciem szczegółów.

No bo nie jest naturalna ? Jest podkoloryzowana i gra główne skrzypce. I nie ma co uznawać tego wadę czy pozytyw, bo różnym ludziom może się podobać albo i nie.

Jest bardzo dobra jak na to ile te słuchawki kosztują każdy ci to powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodzi o to, że ceny w PL dystrybucji są wysokie w porównaniu z regularnymi cenami tych słuchawek w Azji. Czyli jest tak jak z wieloma innymi produktami... Niemniej zdarzały się na forum usterki tych Yamaszek, więc ja bym sugerował kupić EPH-100 jednak z polskiej dystrybucji np. używki na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności