Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
EvilKillaruna

Fanklub Burson Audio

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, audionanik napisał:

Masz Brystona? Wow!

Hahaha chciałbym :D

Mam jedynie możliwość koleżeńskiego odsłuchu. No i właśnie ten pierwszy odsłuch sprawił, że musiałem sobie opampy zamówić, bo nagle H10 mi przestał grać tak wspaniale jak wcześniej ;)

Używany BHA-1 niestety w Polsce tak rzadki, że właściwie nie istnieje :/ Albo inaczej, używki są, tylko sprzedać już nikt nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Firegon napisał:

Hahaha chciałbym :D

Mam jedynie możliwość koleżeńskiego odsłuchu. No i właśnie ten pierwszy odsłuch sprawił, że musiałem sobie opampy zamówić, bo nagle H10 mi przestał grać tak wspaniale jak wcześniej ;)

Używany BHA-1 niestety w Polsce tak rzadki, że właściwie nie istnieje :/ Albo inaczej, używki są, tylko sprzedać już nikt nie chce.

W dodatku podrożał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się zastanawiam nad podmianą w moim AIM-ie 2x LME49720NA na 2x Burson V5, ale mam pewne obawy, czy to będzie dobre połączenie z moim wzmacniaczem - jak myślicie?

Sugeruje się tylko opisem z recenzji Evila. Obawy mam głównie względem góry, basu i szerokości sceny. Tyczy się to tylko AKG K712 - czy nie będzie miejscami za ciemno/za ciepło, bo już po dodaniu Aune'a S2 jest tak na styk. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Adamesq napisał:

Ktos porownywal wzmacniacz Conductora V2+ do Brystona? 

Z pamięci (uprasza się o nie rzucanie pomidorami) to bha1 jest bardziej dociążony, potężny, dostojny i efektowny, z hd800 holografią zapiera dech w audiofilskich piersiach, ma tendencje do przeciągania dźwięków na dole;

cv2+ gra równiej i poprawniej, ale też "łał".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, audionanik napisał:

Z pamięci (uprasza się o nie rzucanie pomidorami) to bha1 jest bardziej dociążony, potężny, dostojny i efektowny, z hd800 holografią zapiera dech w audiofilskich piersiach, ma tendencje do przeciągania dźwięków na dole;

cv2+ gra równiej i poprawniej, ale też "łał".

Nie pamietasz moze z jakim DACiem gral Bryston? Planuje jakis sensowny upgrade w przyszlosci i zastanawiam sie w ktora strone pojsc, ale najpewniej skonczy sie to dolaczeniem nowego czlonka do elitarnego fanklubu Burson Audio ;) 

Edytowane przez Adamesq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z odtwarzaczem cd, raz z jolida jd100, a raz z cary audio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może Burson planuje wydanie kolejnej rewizji Conductora? Wydaję mi się, że zazwyczaj wraz z wypustem nowych serii opampów robił tez nowe klocki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki uprzejmości i cierpliwości @Mayster udało mi się w końcu ogarnąć temat z Bursonami - pełne V5 poszły jak burza od pierwszego odpalenia, i oby im tak już zostało B)

IMG_2775.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Adamesq napisał:

Dołączam do klubu z CV2+ dzięki uprzejmości @Compton

gratki! i jak wrazenia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

articles_4d5c997ddecdad9f559bda38a0df3e5

Po przesiadce z Aune S6 i Sennheiserach HD6XX po XLR na Bursona ze stockowym kablem (ten z XLR wrocil do kabelmajstra na zmiane wtyku) slychac wyrazna roznice w wlasciwie kazdym aspekcie grania. O ile Aune ma bardzo podobna reprodukcje wokali (co tylko dobrze o nim swiadczy), tak bas, separacja, holografia jest zauwazalnie lepsza. Skraje pasm - bajka, Burson wyciaga z Sennkow to co najlepsze. Przekaz sie wygladzil, ta muzyka po prostu plynie. Jak wlaczylem utwor Moderat nagrany na zywo (Bad Kingdom) i poplynal bas to na chwile zabraklo mi oddechu :D Polecam, Robert Maklowicz :D

Edytowane przez Adamesq
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, decees napisał:

Nowy Burson PLAY - całkiem fajnie to wygląda :D

bardzo ciekawy jest. Maly z 9018 na pokladnie i opki do wyboru. Czekamy wiec na pierwsze opinie jak to gra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Noah napisał:

@Mayster jakies wiesci odnosnie playa ?btw.  indiegogo ma go w ofercie z 15% rabatem

i darmową wysyłką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi