Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Białe słuchawki dokanałowe/douszne dla Dziewczyny


Krazas

Pytanie

Witam,

Tradycyjnie powracam w miejsce, na którym się nigdy nie zawiodłem : D Niedawno za radą tutejszych użytkowników zakupiłem OSTRY KC06A i jestem mega zadowolony, jednak teraz nieco trudniejsze zadanie.

Zbliżają się święta i chciałbym sprawić Dziewczynie prezent w postaci słuchawek dokanałowych bądź dousznych, najważniejsze jednak, aby były koloru białego i w miarę przyzwoicie grały. Budżet tak myślę do 250/300 PLN, ale jeżeli są ciekawe tańsze opcję to też je rozważę :) przejrzałem sporo tematów na forum, ale większość pochodzi sprzed kilku lat i polecane modele są po prostu niedostępne.

 

Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć fajne słuchawki, które będę mógł jej podarować :D

Pozdrawiam,
Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • 0

Kolor biały to faktycznie ciężkie kryterium no i czasem biała guma żółknie od promieni słonecznych.

Jak chcesz trochę przyszpanować to na prezent polecam https://mezeheadphones.com/collections/all/products/meze-12-classics-gun-metal-wood-earphones

Jakością dźwięku nie zawiodą bo to meze a wyglądają dość epicko i ekskluzywnie, możesz się pochwalić że to rumuńska niszowa manufaktura. Cena 80$ trochę ponad 300 ziko ale myślę że warto. :P

(Mają również o ok 70zł tańsze modele)

Edytowane przez Tsukinowaguma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyglądają bardzo ładnie, ale podstawowy wymóg to właśnie, żeby były całe białe, więc chciałbym pozostać przy tym głównym kryterium : D Gdyby nie to, że Dziewczyna bardzo chce białe słuchawki to pewnie zamówiłbym jej takie słuchawki jak ja mam :P Dlatego poszukiwania białego słuchawkowego Graala trwają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

Ewentualnie http://sennheiser.pl/o/cx-5-00g-white

Od ok 280 w sklepach.

Edytowane przez Tsukinowaguma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej duża większość tego typu słuchawek ma piloty chyba że coś bardziej audiofilskiego, pilot jest przydatny do prowadzenia rozmów jak ktoś do cb spontanicznie zadzwoni czy pauzowania jak podchodzisz do kasy zapłacić za tampony. :P

Edytowane przez Tsukinowaguma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobra może z tym audiofilskim przesadziłem bo to inny półap. Białych i bez pilota nie pamiętam jak sobie przypomnę to napiszę. Może znalazłby się słuchawki podobne do mee m6 pro z wymiennym kablem. Przy odrobinie szczęścia któraś z legend jak inszy wpadną na ten temat to pewnie bd wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności