Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zakupy bezpośrednio z Hifiman Store


WiktorTraktor

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ZicO napisał:

Wszystko się zgadza oprócz tego, że użytkownik bez żadnego komentarza wystawił 1000sztuk słuchawek taniej niż chce oficjalny sklep i jeszcze cały czas obniża cenę.

Wczoraj 1100, dzisiaj 999, jutro znikną z twoimi pieniędzmi.

 

Faktycznie wczoraj w nocy było 1099 dziś 100zł mniej. Nowy użytkownik brak komentarzy. Przedmioty w jego ofercie to inne słuchawki Hifiman, telefony Xiami

Cena po przeliczeniu na dolary od dystrybutora to 950 zł . Śmierdzi przekrętem ta aukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

No ale chyba oczywiste jest ze wysyłka bezpośrednio z Chin patrząc na czas dostawy.

Można liczyć więc na cło oraz VAT w wysokości 23%. No i o gwarancji można zapomnieć i jakimkolwiek dowodzie zakupu, który i tak jest w tym wypadku mało przydatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, szczygiel napisał:

No i o gwarancji można zapomnieć i jakimkolwiek dowodzie zakupu, który i tak jest w tym wypadku mało przydatny

Jeśli przyślą Ci potwierdzenie zakupu (paragon) to gwarancja obowiązuje bezpośrednio w Hifiman w Chinach. Sprowadzałem kilka par 400i i wysłałem do nich zapytanie o gwarancję. Potwierdzili, że należy wysłać do nich słuchawki z rachunkiem. Co nie zmienia faktu, że jak przyślą je z powrotem możesz zapłacić vat po raz drugi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Allegro to mniejsze zło bo do 10tyś zwrócą Ci gotówkę, niestety czas który poświęcisz na założenie sprawy, twoje nerwy to inna sprawa.

Pisałem z Hifimanem i dostałem informację, że ewentualne reklamacje odsyła się aktualnie do UK, jeżeli zadecydują że dostajesz nową parę to wysyłka z Chin i ewentualne opłaty po raz drugi.

Napisali mi również, że pracują nad uruchomieniem pełnego serwisu na wyspach co będzie dużym krokiem w stronę klienta europejskiego.

Edytowane przez ZicO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Koszty wysłania do Chin przesyłka ubezpieczoną też są.  

 

A 10tys allegro - niby za co Ci maja zwrócić skoro dostaniesz towar. Nikt Cie nie oszukał.

 

Poza tym ten ich Program Ochrony Kupujacych to wielki pic na wodę. Miałem okazję sprawdzić. To marketingowy chwyt, a kasy i tak nie zobaczysz. To Ci mogę zagwarantować.

 

Dlatego nie kupuję takich rzeczy w tym śmietniku.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Nasze główne konta zostało zablokowane ku uciesze wielu polskich dystrybutorów, którym od samego początku nie podobała się nasza obecność na allegro. Ostatecznie udało się im doprowadzić po ponad 2 latach do blokady naszych kont, na których łącznie było przeprowadzonych grubo ponad 10 tys. transakcji, posiadając sumarycznie ponad 99% pozytywnych opinii. Jeśli masz przeciwko sobie 9 dystrybutorów i niezliczoną ilość sprzedawców to w końcu Cię wykończą w tej nierównej walce. Mogę zdradzić, że wśród tych dystrybutorów znajdowała się m.in. firma RAFKO (dystrybutor HiFiMAN, MEE Audio), która notorycznie dokonywała u nas zakupów z konta prywatnego oraz następnie celowo zakładała nam spory. Posiadamy dowody do wglądu, które udostępnimy dla zainteresowanych.

 

Proszę zauważyć, że po pojawieniu się w tym topicu linku do naszej oferty, kilka godzin później nasze oferty zostały usunięte z allegro. 

Widać firma RAFKO czuwa aby ich marża 600% na produkty HiFiMAN nie została ruszona.

 

Dla zobrazowania zdradzimy prawdziwy przykład z życia wzięty:

słuchawki HiFiMAN serii RE-300, które kupujemy od producenta za równowartość 19zł, polski dystrybutor ustala cenę detaliczną na 299zł.

 

Zalecamy podchodzić z dystansem do opinii po forach na nasz temat, ponieważ wiele z nich jest pisanych przez samych dystrybutorów oraz konkurencyjnych sprzedawców.

 

Nie możemy się reklamować na forum ale kto poszuka ten znajdzie w dobrej cenie produkty HiFiMAN. Jesteśmy w stanie również zaoferować produkty wielu innych chińskich marek z kategorii Audio (w praktyce to większości) w dobrej cenie.

 

4 godziny temu, Frenchcore napisał:

Koniec marzeń o super okazji na tanie słuchawki :(

 

Nie jest to żadne "marzenie o super okazji" tylko regularna nasza oferta. Po prostu nie narzucamy sobie marży kilkaset procent + towar wysyłamy z Chin. Ot, cała "tajemnica". Wielokrotnie na tym forum były wrzucane linki do naszych ofert oraz pojawiło się mnóstwo zadowolonych forumowiczów.

 

PS mam nadzieję, że ten wpis nie zostanie usunięty. W razie czego został wykonany Prt Sc.

 

 

Edytowane przez GlobalSeller
dodano przykład o marży.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

W Polsce niestety sporo droższych dużo droższych. W przypadku hifiman-a stanowczo zbyt duże różnice.

 

U Nas na te 2 ostatnie sztuki HE400i jeśli ktoś się zdecyduje, dorzucimy za 1zl - Astell&Kern XB10.

 

Zainteresowane osoby muszę zamówić przez stronę, a w uwagach wpisać: 1800zl + XB10 gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dnia 17.06.2017 o 04:42, GlobalSeller napisał:

Dzień dobry,

 

Nasze główne konta zostało zablokowane ku uciesze wielu polskich dystrybutorów, którym od samego początku nie podobała się nasza obecność na allegro. Ostatecznie udało się im doprowadzić po ponad 2 latach do blokady naszych kont, na których łącznie było przeprowadzonych grubo ponad 10 tys. transakcji, posiadając sumarycznie ponad 99% pozytywnych opinii. Jeśli masz przeciwko sobie 9 dystrybutorów i niezliczoną ilość sprzedawców to w końcu Cię wykończą w tej nierównej walce. Mogę zdradzić, że wśród tych dystrybutorów znajdowała się m.in. firma RAFKO (dystrybutor HiFiMAN, MEE Audio), która notorycznie dokonywała u nas zakupów z konta prywatnego oraz następnie celowo zakładała nam spory. Posiadamy dowody do wglądu, które udostępnimy dla zainteresowanych.

 

Proszę zauważyć, że po pojawieniu się w tym topicu linku do naszej oferty, kilka godzin później nasze oferty zostały usunięte z allegro. 

Widać firma RAFKO czuwa aby ich marża 600% na produkty HiFiMAN nie została ruszona.

 

Dla zobrazowania zdradzimy prawdziwy przykład z życia wzięty:

słuchawki HiFiMAN serii RE-300, które kupujemy od producenta za równowartość 19zł, polski dystrybutor ustala cenę detaliczną na 299zł.

 

Zalecamy podchodzić z dystansem do opinii po forach na nasz temat, ponieważ wiele z nich jest pisanych przez samych dystrybutorów oraz konkurencyjnych sprzedawców.

 

Nie możemy się reklamować na forum ale kto poszuka ten znajdzie w dobrej cenie produkty HiFiMAN. Jesteśmy w stanie również zaoferować produkty wielu innych chińskich marek z kategorii Audio (w praktyce to większości) w dobrej cenie.

 

 

Nie jest to żadne "marzenie o super okazji" tylko regularna nasza oferta. Po prostu nie narzucamy sobie marży kilkaset procent + towar wysyłamy z Chin. Ot, cała "tajemnica". Wielokrotnie na tym forum były wrzucane linki do naszych ofert oraz pojawiło się mnóstwo zadowolonych forumowiczów.

 

PS mam nadzieję, że ten wpis nie zostanie usunięty. W razie czego został wykonany Prt Sc.

 

 

 

Dnia 15.06.2017 o 22:27, Frenchcore napisał:

http://allegro.pl/hifiman-he400i-audiofilskie-sluchawki-planarne-top-i6857709866.html

 

Wychodzi na to ze przecinają 150 zł na każdej parze słuchawek, cena dotyczy promocji do 18 czerwca.

No i + opłaty celne

 

Dlaczego tego juz nie ma? Za uczciwa oferta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Superata napisał:

Dlaczego tego juz nie ma? Za uczciwa oferta? 

 

Allegro zaczęło bacznie się przyglądać tego typu ofertą związanym jedynie z pośrednictwem i regularnie usuwa tego typu oferty a nawet blokuje konta i nie jest to jednostkowy przypadek. Przede wszystkim pośrednicy zapominają bardzo często o informacji w treści oferty o wysyłce z Chin oraz o konieczności opłat celnych (vat+cło) i ewentualnych formalnościach z tym związanych. Nie jest również jasny status odpowiedzialności danego pośrednika za towar w takim wypadku.

Problem ten nie dotyczy jedynie audio ale również wszelkich innych produktów. Sam czas dostawy dla nie których zapala lampkę ale będą też tacy co przekonają się o tym po fakcie.

 

@GlobalSeller bardzo interesująca jest natomiast informacja o działaniach firmy Rafko i o ile to prawda to wydaje mi się, że upublicznienie dowodów takich praktych jest wręcz obligatoryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja z telefonu, więc będzie krótko. Ja nie wierzę w to, co przeczytałem... No nie wierzę, że aż takie cyrki się dzieją :D Jednocześnie śmieję się z tego i otwieram oczy szeroko z niedowierzania. Po prostu... Masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak serdecznie pozdrowić RA..KO i pokazać im środkowy .... 

Teraz rozumiem czemu salon "X"21, który daje symboliczne rabaciki lekką ręką oferował mi he 400i za 1700zł. schodząc prawie 1.000zł. z ich ceny sklepowej za te nauszniki, gdzie za słuchawki od innych dystrybutorów już rabat wynosił max. 200 zł. za słuchawki w cenie powyżej 2kzł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Superata napisał:

Niestety muszę ukryć pewne posty ze względu na interwencję osób zainteresowanych. Ujawnianie danych może zakończyć się niemiłymi skutkami prawnymi. Pozdrawiam Admin. 

 

Widzimy cenzura pełną gębą i niewygodne fakty zostały już usunięte.

Wszystkie dane osobowe w przedstawionych dowodach były zamazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności