Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zakupy bezpośrednio z Hifiman Store


WiktorTraktor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, GlobalSeller napisał:

 

Widzimy cenzura pełną gębą i niewygodne fakty zostały już usunięte.

Wszystkie dane osobowe w przedstawionych dowodach były zamazane.

 

Nie martw się stary, nadal całość jest przejrzysta i bardzo dosadnie zniechęcająca do kontaktów z takim pośrednikiem.

Serdeczne dzięki za udostępnienie tych informacji jako przestrogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, GlobalSeller napisał:

 

Jak masz jakieś obawy to zawsze możesz zapłacić kartą lub odebrać osobiście u nas w Chinach.

Ostatnie zdanie chyba zamyka dyskusje, przynajmniej jak dla mnie. 

Po takim tekście ze strony każdego sklepu w PL wasza reakcja byłaby !@#$@$#@!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, GlobalSeller napisał:

 

Jak masz jakieś obawy to zawsze możesz zapłacić kartą lub odebrać osobiście u nas w Chinach.

Dajesz ludziom nadzieje na ludzkie oblicze handlu i zakup fajnych rzeczy w dobrych cenach a potem gdy pytają o szczegóły każesz im wręcz spr... i z tego dobrego stałeś się tym złym. Brawo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Superata napisał:

Dajesz ludziom nadzieje na ludzkie oblicze handlu i zakup fajnych rzeczy w dobrych cenach a potem gdy pytają o szczegóły każesz im wręcz spr... i z tego dobrego stałeś się tym złym. Brawo. 

 

Pytający otrzymał odpowiedź, że może opłacić zamówienie kartą jeśli ma jakie kolwiek obawy. W razie gdyby było coś nie tak zawsze może wykonać obciążanie zwrotne. Umożliwiamy również odbiór osobisty gdzie można sprawdzić i przetestować towar na miejscu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki na pokładzie :) niestety bardzo ogranicza mnie długość przewodu - swoją drogą ze względu na gabaryty słuchawki raczej do odsłuchów domowych ale co ja mam sobie zrobić z tymi 150 cm ?

Wiem, że to nie temat ale wypowiadało się kilku posiadaczy Hifimanów więc zapytam jakim przewodem zastąpić oryginalny ?

Szukam rozwiązania cena/jakość, które pozwoli wydobyć z słuchawek coś więcej, ale jednocześnie nie chciałbym rujnować budżetu biorąc pod uwagę, że potrzebuję 5m.

Dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności